Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist | PC

splinter-cell-blacklist.jpg

title:Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
developer:ubisoft toronto
publisher:ubisoft
releasedate:
Q1 2013 (US)​
قسمت جدیدی از ماجراهای سم فیشر به نامSplinter Cell 6 در دست ساخت هست .
این خبری بود که جید ریموند
در ساخت بازی از تیم اصلیConviction هم کمک گرفته اند و به احتمال فراوان باید شاهد یک اثر بیاد ماندنی دیگر ubisoft باشیم

هنوز تاریخ دقیقی برای باز ی مشخص نشده ولی اولین تصاویر بازی امروز منتشر شد.

داستان باز ی ظاهرا 6 ماه بعد از سری قبلی اتفاق می افتد و بعد از کنار کشیدن از تمام ماموریت ها و به نوعی بازنشسته شدن این بار خود ریس جمهور شخصا از سم درخواست کمک می کند برای ماموریتی ویژه که سم فقط به شرط اینکه تمام عملیات را ان طور که خود مایل هست و به شیوه خود به انجام برساند که مورد قبول قرار می گیرد .

first shots

SPLINTER CELL:BLACKLIST
E3 2012:DEBUT
HD
SD

سیستم امتیاز دهی Splinter Cell

درود
بازی های که به سبک مخفی کاری هستند تعدادشان زیاد هست ولی شما نباید همه را بکشید مانند بازی (Hitman: Absolution)
بازیهای دیگری هم هستند که شمارا ترغیب به مخفی کاری می کنند مثل سری (Metal Gear Solid).
مجموعه بازیهای Splinter Cell هم همیشه به همین گونه بوده هست ولی اخرین نسخه Splinter Cell یعنی Blacklist این اجازه را برای شما فراهم خواهد کرد تا هر طور که مایل هستید بازی را به پیش ببرید
یکی از مسولان بازی اقای Zack Cooper قبلا هم اشاره کرده به سیستم امتیاز دهی بازی صحبت کرده بود که به 3 سبک مختلف هست.
اولین سبک حالت مخفی کاری هست که بعد از تمام کردن هر مرحله با این سبک نشان Ghostرا دریافت خواهید کرد
دومین مدل حالتی هست که شما می تونید روند ی مرحله را با خشونت و مخفی کاری به پایان برسانید که در ای سبک نشان Panther را دریافت خواهید کرد
سرانجام سومین سبک اگر شما مراحل با خشونت خاصی به پایان برسانید نشان Assault player را دریافت خواهید کرد
روند کل بازی ببین این 3 سبک پیش می رود بعضی مواقع لازم میشه در یک ماموریت ترکیبی از این 3 سبک استفاده کنید .
Cooperقول داده که در اینده ویدیوی از این قابلیت ها به نمایش در خواهد امد

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
فک نکنم چون دقیقا لهجه بازی شاهزاده ایرانیو داشتن یعنی که صداگذارا لهجشون اینه وگرنه این بیشتر افغانیه تا کردی!!
راستی مولتی پلیر کانوکشن کرک نشده؟؟من قبلا بدون کرک بازی کردم بعد یکی دو دیقه ارور میداد.فکر کنم بخاطر اصل نبودنش بود
بیشتر افغانیه تا کردی؟ حالت خوبه؟ کاملاً لهجه ی کردی مشهود بود،نمیدونم لهجه ی افغانی رو از کجا اوردی.
در ضمن گفته شده بازی مرز بین ایران و عراق هست.دیگه از اینجا میشه به کرد بودنشون یقین پیدا کرد!!

عزیز جان فن های قدیمی بازی از این کارا زیاد خوششون نمیاد ، سم باید بدون ِ کشتن بره جلو :D
دقیقاً.این سم جدید یکم زیادی اکشنه!!!! :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از مارک کردن خوشت نمی یومد ؟:eek:
من عااااااااااااشق این کار بودم ، آخه خیلی حال میده اون جوری صحنه نشون میده .
من هر بار که این کارو میکردم کلی جوگیر میشدم بعدش تو خیابون هرکی رو میدیدم مارک میزدم.b-)
من که باور نمی کنم خوشت نیومد . اصلا امکان نداره .:|

دقیقا حرفی که دوستمون زد,بازی اینجوری خیلی ساده میشه و بدون فکر میشه رفت جلو!!
اسپلینترسل باید جوری باشه که هر تیکش رو کلی فکر کنی و هزار جور مخفیانه بری که اصلا کسی نفهمه حضور هم داری نه اینکه همه رو بکشی!!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
معلوم هست این یوبی سافت داره چیکار میکنه؟؟بهش گفتیم چرا سبک مخفیکاری conviction کم شده تو بازی جدید بیشترش کن تازه برعکسش را عمل کرده.سم فیشر تو روز روشن!!!!!!!!!صدای سم را هم عوض کرده
این سبک از درو دیوار بالا رفتن ac را از کجا اورده ؟؟سم فیشرم از در و دیوار بالا میره؟؟

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
یه گندی دیگه لعنت به جید ریموند . یوبی
هنوزم پوستر های Pandora Tomorrow و Chaos Theory چسبیده به دیوار اتاقم هست نکندمشون چی بگم

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
هرچی کمبود داشته باشه به احتمال فراون تو قسمت co-op ش برطرف میکنن. منم مثل خیلیاتون با یه سری از المانهای جدید SC:C ارتباط برقرار نکردم.اما مولتی پلیرشو بیش از 140 ساعت تجربه کردمو هنوزم از انجام دادنش لذت میبرم.واقعا نهایت مخفی کاری و تیم ورک دونفره اونجاست که معنی پیدا میکنه و بدون انجامشون محاله بتونی هیچ کدوم از مراحلشو تموم کنی وصف ناپذیره :x

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
من که آخر نتونستنم اون convaction رو بازی کنم . همش تو لودینگ اول menu میموند . البته اون موقع تجربه الان رو نداشتم .
به نظرتون بخرم بازیش کنم؟ ( آخه یکی ازم گرفت دیگه نداد و گم و گورش کرد ) . ارزشش رو داره چه جوریه ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من که آخر نتونستنم اون convaction رو بازی کنم . همش تو لودینگ اول menu میموند . البته اون موقع تجربه الان رو نداشتم .
به نظرتون بخرم بازیش کنم؟ ( آخه یکی ازم گرفت دیگه نداد و گم و گورش کرد ) . ارزشش رو داره چه جوریه ؟

اگه سطح توقعت رو از بازی بیاری پایین و انتظار یه چیزی مثل نسخه های قبلی رو ازش نداشته باشی میتونی لذت ببری از بازی کردنش!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا

به نظر من حتماً بگیر من که خیلی باهاش حال کردم طوری که دوبار پشت سر هم بازی رو تموم کردم ..

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
احتمال زیاد همه ی بازی اینطوری نیست مخفی کاری هم داره نسخه ی قبلی بازی یه قسمت داره که می شه تک نفری هم رفت اوج لذت بازی همون جا هست که اکثرا نرفتن بسیار زیبا کار شده

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
به نظر من حتماً بگیر من که خیلی باهاش حال کردم طوری که دوبار پشت سر هم بازی رو تموم کردم ..

خب اگه مشکل لود نشدن داشتم چی ؟ کرک معتبری به جز اونی که اوایل اومده بود و اکثرا باهاش مشکل داشتن اومده ؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
احتمال زیاد همه ی بازی اینطوری نیست مخفی کاری هم داره نسخه ی قبلی بازی یه قسمت داره که می شه تک نفری هم رفت اوج لذت بازی همون جا هست که اکثرا نرفتن بسیار زیبا کار شده

امیدوارم حق با تو باشه ولی این چیزی که من فکر میکنم بازی به احتمال زیاد به 4 یا 5 ساعت هم نمیکشه.یوبی سافت خیلی مرام بزاره 2 تا 3 تا مرحله تو شب میذاره به قول خودش هم اسمش را میذاره مخفی کاری!!!!! آخرش مثل conviction مراحلش انقدر آبکی و کوتاه درمیاد که ادم آرزو میکنه کاش اونا هم نبود.
به هرحال هرچی میکشیم از cod و طرفداران افراطیشه چون تمام عناوینی مهمی مثل splinter cell و resident evil و .. دارند رو به سبکه اکشن میارند و چند سال بعد که عملا یا اول شخص میشوند یا اصلا دیگه منتشر نمیشوند.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امیدوارم حق با تو باشه ولی این چیزی که من فکر میکنم بازی به احتمال زیاد به 4 یا 5 ساعت هم نمیکشه.یوبی سافت خیلی مرام بزاره 2 تا 3 تا مرحله تو شب میذاره به قول خودش هم اسمش را میذاره مخفی کاری!!!!! آخرش مثل conviction مراحلش انقدر آبکی و کوتاه درمیاد که ادم آرزو میکنه کاش اونا هم نبود.
به هرحال هرچی میکشیم از cod و طرفداران افراطیشه چون تمام عناوینی مهمی مثل splinter cell و resident evil و .. دارند رو به سبکه اکشن میارند و چند سال بعد که عملا یا اول شخص میشوند یا اصلا دیگه منتشر نمیشوند.[/QUOTE

هر چی باشه بازم بهترین مخفی کاری هست قبلیشم درجه ی هارد بری اصلا راحت نیست به هر حال انتظار بازی مثل: PT حالا حالا ادامه داره

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
SC is lost !

فقط از این میترسیدم که مثل Conviction بازم اکشن بمونه !:( که هست :( موندم این SCهه یا Ghost Recon ؟!

یادش بخیر Chaos Theory ... شیش بار تمومش کردم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر