Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist | PC

splinter-cell-blacklist.jpg

title:Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
developer:ubisoft toronto
publisher:ubisoft
releasedate:
Q1 2013 (US)​
قسمت جدیدی از ماجراهای سم فیشر به نامSplinter Cell 6 در دست ساخت هست .
این خبری بود که جید ریموند
در ساخت بازی از تیم اصلیConviction هم کمک گرفته اند و به احتمال فراوان باید شاهد یک اثر بیاد ماندنی دیگر ubisoft باشیم

هنوز تاریخ دقیقی برای باز ی مشخص نشده ولی اولین تصاویر بازی امروز منتشر شد.

داستان باز ی ظاهرا 6 ماه بعد از سری قبلی اتفاق می افتد و بعد از کنار کشیدن از تمام ماموریت ها و به نوعی بازنشسته شدن این بار خود ریس جمهور شخصا از سم درخواست کمک می کند برای ماموریتی ویژه که سم فقط به شرط اینکه تمام عملیات را ان طور که خود مایل هست و به شیوه خود به انجام برساند که مورد قبول قرار می گیرد .

first shots

SPLINTER CELL:BLACKLIST
E3 2012:DEBUT
HD
SD

سیستم امتیاز دهی Splinter Cell

درود
بازی های که به سبک مخفی کاری هستند تعدادشان زیاد هست ولی شما نباید همه را بکشید مانند بازی (Hitman: Absolution)
بازیهای دیگری هم هستند که شمارا ترغیب به مخفی کاری می کنند مثل سری (Metal Gear Solid).
مجموعه بازیهای Splinter Cell هم همیشه به همین گونه بوده هست ولی اخرین نسخه Splinter Cell یعنی Blacklist این اجازه را برای شما فراهم خواهد کرد تا هر طور که مایل هستید بازی را به پیش ببرید
یکی از مسولان بازی اقای Zack Cooper قبلا هم اشاره کرده به سیستم امتیاز دهی بازی صحبت کرده بود که به 3 سبک مختلف هست.
اولین سبک حالت مخفی کاری هست که بعد از تمام کردن هر مرحله با این سبک نشان Ghostرا دریافت خواهید کرد
دومین مدل حالتی هست که شما می تونید روند ی مرحله را با خشونت و مخفی کاری به پایان برسانید که در ای سبک نشان Panther را دریافت خواهید کرد
سرانجام سومین سبک اگر شما مراحل با خشونت خاصی به پایان برسانید نشان Assault player را دریافت خواهید کرد
روند کل بازی ببین این 3 سبک پیش می رود بعضی مواقع لازم میشه در یک ماموریت ترکیبی از این 3 سبک استفاده کنید .
Cooperقول داده که در اینده ویدیوی از این قابلیت ها به نمایش در خواهد امد

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
عزیزم سم فیشر نه سام فیشر :D

به هر حال مرسی واسه زدن تاپیک :D

ضمنا اون صحنه پیانو هم مال یکی از تریلر های کانوکشن بود ! :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
عزیزم سم فیشر نه سام فیشر :D
ضمنا اون صحنه پیانو هم مال یکی از تریلر های کانوکشن بود ! :biggrin1:
به هر حال مرسی واسه زدن تاپیک :D

! :D
خواهش می کنم ساسان جان:x داداش اون صحنه ای هم که داره پیانو می زنه توی تریلری هست که از بازی منتشر شده موهای سام هم سفید شده ;)
من خودم همیشه بهش سام می گفتم ولی درستش همون سم هست بازم ممنون :d

آخرین ویرایش:

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
فعلاً‌كه هيچي معلوم نيست.
اون اوايل از كانوكشن هم يه عكسا و تريلرايي اومد كه بعدش اصلاً‌بازي رو تغيير دادن.
اگه يادتون باشه قرار بود تو كانوكشن بتونيم وسايلي مثل ميزو صندلي رو برداريم و ازشون به عنوان سلاح استفاده كنيم. ولي تو بازي اصلي تغيير كرد.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
اون اوايل از كانوكشن هم يه عكسا و تريلرايي اومد كه بعدش اصلاً‌بازي رو تغيير دادن.
اگه يادتون باشه قرار بود تو كانوكشن بتونيم وسايلي مثل ميزو صندلي رو برداريم و ازشون به عنوان سلاح استفاده كنيم. ولي تو بازي اصلي تغيير كرد.
فکر کنم سیاستشون باشه . ولی چیزی که مشخص هست ربط به ادامه داستان های سری قبل داره

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مگه نسخه PC بازی رسما تایید شده؟
خود بازی هنوز رسما(با یه تیزر حداقل)تائید نشده.:D فقط غیر رسمی (همون ویدئو و یه جا هم Ubisoft کلی گفته داریم چندتا بازی میسازیم که یکیش SC6 هست)گفته شده دارن میسازن.
خواهش می کنم ساسان جان:x داداش اون صحنه ای هم که داره پیانو می زنه توی تریلری هست که از بازی منتشر شده موهای سام هم سفید شده ;)
من خودم همیشه بهش سام می گفتم ولی درستش همون سم هست بازم ممنون :d
هنوز هیچ تریلر که خوبه,آرت ورکی هم از بازی منتشر نشده.اون ویدئو هم فقط واسه این بود که نشون بدن تو استودیوی تورنتو مشغول ساخت یه Splinter Cell هستن.وگرنه همون طور که ساسان گفت این عکسهایی که گذاشتین همه مربوط به دموی CGـی ای هست که تو E3 09 پخش شد و مربوط به Conviction هم هست.
ابته در این ویدیو مشخص شد که سام طبق معمول پیر تر شده ولی هنوز بدن ورزیدای دارد
خُب اینم درست کن دیگه!:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر