Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
تنها چيزي كه داخل انلاينش باعث شده من خوشم بياد اون مراحل CO-OP چهار نفره بازيه كه GUERRILLA MODE اسمشه به نظرم قشنگ اومد و گرنه انلاين رقابتي اش فكر نكنم خوب از اب دربياد ؟!

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
میگم این بیاد چند میشه(طبق تجربه از بازیای قبلی)
کلا قیمت بازیای پی اس تری محدوده اش از چند تا چنده (نو و اکبندش)یا کلا متعادل چند میتونه باشه؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
میگم این بیاد چند میشه(طبق تجربه از بازیای قبلی)
کلا قیمت بازیای پی اس تری محدوده اش از چند تا چنده (نو و اکبندش)یا کلا متعادل چند میتونه باشه؟

دادش همين 4-5 تا كامنت بالاتر منم همين بحث رو كردم !
با اوضاع فعلي اگر دلار همين بمونه و دنيا به اخر نرسه و كوير لوت رو سيل نبره و ... امكان داره روي 120-130 باشه روز هاي اول !
دست دوش هم بستگي به استقبال خريد ملت داره كه چقدر زياد بشه و اين كه كد انلاين داشهت باش روش يا نه !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تنها چيزي كه داخل انلاينش باعث شده من خوشم بياد اون مراحل CO-OP چهار نفره بازيه كه GUERRILLA MODE اسمشه به نظرم قشنگ اومد و گرنه انلاين رقابتي اش فكر نكنم خوب از اب دربياد ؟!
اره مولتيش بدرد نميخوره اما coop جالب بود

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
چند روز صبر کنید حداقل بتا بیاد و بازی کنیم بعد قضاوت کنید :D
با توجه به چیزی که تا اینجا دیدیم به نظر نمیاد که سازنده ها اینقدر بی تجربه باشن که با Gadget های زیاد بازی رو UnBalance کنن !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
والا همين الان هم شما يه نگاه بكني بازي اسلحه هاش اينقدر اضافات داره كه حد نداره !
از تريگر و ماشه تا قسمت قنداق تفنگ و مازل و همه رو مي توني شخصي سازي بكني ! اينش مهم نيست حالا چون ديگه اونقدر تفاوت بينشون حس نميشه مشكل اصلي اينه كه ديگه بعضي مواقع يه سري از اسلحه ها از ريشه هاشون دور مي شن مثلا" LMG رو بايد با لگد زياد توي بازي ها تعريف كرد و گرنه ميشه يه چرخ گوشت كه همه رو نابود مي كنه ! حالا اينجا شما ميتوني روي حالت كنترل تنظيمش بكني و بعد عين رايفل باهاش شليك بكني ؟!
حالا بازي بياد و ببينيم توي بتا چه مي كنن وچجوري مي شه محسن دوستم فعلا" گفته بازي ميكنه و مياد تعريف ميكنه :d

اقا اون بازي توي فيس دوغش دقيقا" چيه مي شه باهاش رفت و كد بازي رو گرفت :d

پ.ن : زرشك :|
رفتم يه سري تحقيقات كردم ديدم انگار مولتي بازي 12 نفره است :|
اقا منو از گمراهي در بياريد 12 تا توي يه تيم يا 6v6 ه :|
خو اين طوري خيلي ضايعه ! يه بازي مثل binary domain مولتي اش 5v5 بود حتي يه بازي مثل U3 هم كه مولتي محور نيست 5v5 بود حالا اين با اين همه عظمت بخواد 6v6 باشه :|

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
والا همين الان هم شما يه نگاه بكني بازي اسلحه هاش اينقدر اضافات داره كه حد نداره !
از تريگر و ماشه تا قسمت قنداق تفنگ و مازل و همه رو مي توني شخصي سازي بكني ! اينش مهم نيست حالا چون ديگه اونقدر تفاوت بينشون حس نميشه مشكل اصلي اينه كه ديگه بعضي مواقع يه سري از اسلحه ها از ريشه هاشون دور مي شن مثلا" LMG رو بايد با لگد زياد توي بازي ها تعريف كرد و گرنه ميشه يه چرخ گوشت كه همه رو نابود مي كنه ! حالا اينجا شما ميتوني روي حالت كنترل تنظيمش بكني و بعد عين رايفل باهاش شليك بكني ؟!
حالا بازي بياد و ببينيم توي بتا چه مي كنن وچجوري مي شه محسن دوستم فعلا" گفته بازي ميكنه و مياد تعريف ميكنه :d

اقا اون بازي توي فيس دوغش دقيقا" چيه مي شه باهاش رفت و كد بازي رو گرفت :d

پ.ن : زرشك :|
رفتم يه سري تحقيقات كردم ديدم انگار مولتي بازي 12 نفره است :|
اقا منو از گمراهي در بياريد 12 تا توي يه تيم يا 6v6 ه :|
خو اين طوري خيلي ضايعه ! يه بازي مثل binary domain مولتي اش 5v5 بود حتي يه بازي مثل U3 هم كه مولتي محور نيست 5v5 بود حالا اين با اين همه عظمت بخواد 6v6 باشه :|

لینک اون بازی اف-بی رو که تو همون پست گذاشتم ولی دقیقا نفهمیدم که بازییش کجاست :D
تا اونجا که من مولتی بازی هارو انجام دادم ، مثلا BF3 ، میشه تا حدودی با بعضی از اضافات ، لگد اسلحه هارو گرفت ولی خوب فکر نمی کنم دیگه بشه تو یک بازی ، کلا لگد ماشین گان رو گرفت و عین Rifle باهاش تیر اندازی کرد ! اونم تو Ghost Recon !
کم بودن تعداد پلیر بسیار هم خوبه ! دیگه حوصلم داره سر میره از اینکه از هر گوشه Map یکی سبز شه و نزاره عین آدم بازی کنم ! تعداد بالای پلیر بازی رو شبیه به QTE میکنه ! همش باید به اینور انور نگاه کنی و دستت رو روی Trigger نگاه داری !
کم بودن پلیر باعث میشه که بتونی با برنامه بازی کنی !

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
من كي مشكل دارم :d با توجه به تريلر ها جالب نيست

صادق با مولتي مشكلي نداره:d ! اين خود بازيه كه تا حالا به درستي خودش رو معرفي نكرده !
اون تريلر مولتي بازي كه چيزي جز صحنه هاي نيمه سينمايي نشون نميده ! و خود بازي چيزيش لو نميره ! بايد حتما تا بتا صبر كرد !
من هم خودم هم خوشم اومده هم نه بايد صبر كنم ببينم چي ميشه !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
صادق منم ميام :d حالا يا با همين اكانت يا اكانت دومي :d
من پلاس گرفتم ! تو چه مدلي كد رو گرفتي ؟! عضو UPLAY بودي ؟!

فقط خدا كنه مثل بتاي AC : R وسط كار پچ نخوره =)) :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر