Titanfall :Respawn جدید دیگر انحصاری مایکروسافت نیست

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
xboxjump-articleLarge.jpg

Vince Zampella مدیرعامل استدیو Respawn Entertainments تایید کرده است که دیگر فرنچیز Titanfall در انحصار مایکروسافت نیست. او در مصاحبه اخیر خودش با GameInforme تایید کرد انحصاری بودن Titanfall دیگر برای Xbox بپایان می رسد و تیم آنان در حال توسعه 2 بازی جدید است.

Vince در پاسخ به ساخت نسخه دیگری از Titanfall گفت:"
استدیو Respawn Entertainment خواهان ساخت Titanfall های بیشتری است, و پروژه جدید ما انحصاری Xbox نیست چرا که نسخه اول Titanfall جز موارد معامله انحصاری بودن برای مایکروسافت بود."

این خبر خوبی برای طرفداران PS است چرا که Respawn Entertainments تایید کرده است که 2 تیم این استدیو برروی 2 پروژه جدا گانه کار میکنند و یکی از این بازی ها مربوط به Titanfall نیست.

منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
بسیار بازی نچسبیه امیدوارم respawn یه بازی جدید بسازه یا یه تحولی بده تو نسخه بعدی
چند مدت بازیش کردم به نسبت cod , bf زود خسته کننده میشه

The_Empire

کاربر سایت
Dec 22, 2014
36
اینا هفته ای یه بار مصاحبه می کنن اول آخرشم اینه که نسخه بعدی انحصاری نیست

بسیار بازی نچسبیه امیدوارم respawn یه بازی جدید بسازه یا یه تحولی بده تو نسخه بعدی
چند مدت بازیش کردم زود خسته کننده میشه

توی One سرور هاش فوق العاده شلوغ هستن
نچسب بودن بازی شاید از نظر شما درست باشه اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون بده

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب بهترین بازی سال تبدیل میشه به یه بازی به درد نخوره تکراری که اصلا هم ارزش نداره :lol:
به بازی سنتر خوش آمدید :shrewd:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
توی One سرور هاش فوق العاده شلوغ هستن
نچسب بودن بازی شاید از نظر شما درست باشه اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون بده

اتفاقا سرورهاش اونقدر خلوته که ادم خوابش میبره (من رو One بازی کردم):d

CriRo7 ایشون هم راست میگن اصلا بازی دلچسبی نیست!گرافیکش که به نظرم نسل هشتمی نیست،بازی هم که کلا از هوش مصنوعی تشکیل شده تنها فقط 8 نفر میتونن وارد سرور بشن یعنی بازیکن خیلی کم با بازیکن های اصلی رو برو میشه،گیم پلی هم زیاد جالب نیست:|

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خب بهترین بازی سال تبدیل میشه به یه بازی به درد نخوره تکراری که اصلا هم ارزش نداره :lol:
به بازی سنتر خوش آمدید :shrewd:

کسی ادعا نکرد بهترین بازی سالــه! ولی مطمئن باش برعکس چیزی که گفتی میشه :shrewd:

The_Empire

کاربر سایت
Dec 22, 2014
36
اتفاقا سرورهاش اونقدر خلوته که ادم خوابش میبره (من رو One بازی کردم):d

CriRo7 ایشون هم راست میگن اصلا بازی دلچسبی نیست!گرافیکش که به نظرم نسل هشتمی نیست،بازی هم که کلا از هوش مصنوعی تشکیل شده تنها فقط 8 نفر میتونن وارد سرور بشن یعنی بازیکن خیلی کم با بازیکن های اصلی رو برو میشه،گیم پلی هم زیاد جالب نیست:|

اگر این حرف رو در مورد PC می زدید قبول می کردم
اما حرفتون در مورد X1 اصلا درست نیست ، به شخصه بازی رو دارم و دارم می بینم :)
برای اثبات می تونید تاپیکی در این مورد توی یکی از فرم های اون ور آبی بزنید نتیجه اش رو ببینید ;)

بازی هم 6V6 هست چه جوری فقط 8 نفر می تونن وارد سرور بشن الله اعلم ، در مورد Gameplay هم که نقدها هست می تونید بخونید ببینید که بازی با سلیقه شما نخونده (البته اگه واقعا Titanfall بازی کرده باشید نه این که از روی تعصبات حرف بزنید و یا بازی دیگه رو به جای Titanfall بازی کرده باشید :) )

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
اگر این حرف رو در مورد PC می زدید قبول می کردم
اما حرفتون در مورد X1 اصلا درست نیست ، به شخصه بازی رو دارم و دارم می بینم :)
برای اثبات می تونید تاپیکی در این مورد توی یکی از فرم های اون ور آبی بزنید نتیجه اش رو ببینید ;)

بازی هم 6V6 هست چه جوری 8 نفر می تونن وارد سرور بشن الله اعلم ، در مورد Gameplay هم که نقدها هست می تونید بخونید ببینید که بازی با سلیقه شما نخونده (البته اگه واقعا Titanfall بازی کرده باشید نه این که از روی تعصبات حرف بزنید و یا یه بازی دیگه رو به جای Titanfall بازی کرده باشید :) )

والا من که تا حالا ندیدم سروهاش شلوغ باشه:)کاری های با فروم های خارجی ندارم،من فقط اونایی رو که دیدم رو گفتم;)

بله شرمنده بازی 6v6 است.گیمپلی هم نگفتم بده گفتم زیاد جالب نیست یعنی در حد متوسط هست.,ولی انصافا بخش campaignش عالیه.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اگه اشتباهی سره قضیه ی tf بوده که انحصاری شده که قطعا بوده سره این سیاست های احمقانه ی ea هست دیگه ea معرف حضور همه هست کمپانی که 2 سال پشت سره هم لقب بدنمام ترین ر گرفته:d ولی باید قبول کنید وینس زمپلا خیلی بزرگتر از اون هست که با کار اشتباه ea گذشتش خدشه دار بشه مگه میشه کسی گیمر باشه و cod بازی نکرده باشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر