TITANFALL | PC

پس از مدت ها سکوت، استدیوی Respawn Entertainment اعلام کرد، بازی که مدتی است بر روی آن کار می کنند، عنوانی با نام Titanfall است.

47013d1373805656-ta.jpg

بر اساس شنیده ها دلیل عدم توسعه ی بازی برای Playstation کوچک بودن تیم است و آنها قصد ندارند با افزایش کمیت از کیفیت بازی بکاهند.

این بازی بازی برای پلتفرم‌های PC و Xbox One و Xbox 360 در حال توسعه است. البته نسخه ی X360 به طور جداگانه و با تیمی زیر نظر تیم اصلی توسعه میابد. این بازی ابتدا قرار بود نسل فعلی را هدف قرار دهد، اما پس از توسعه سنجی ها و مشاهده ی کاستی های این نسل، سازندگان بازی تصمیم بر ساخت این بازی برای نسل بعدی گرفتند. پس از این تصمیم بود که استیدیو بازی ماکروسافت را بستری مناسب جهت توسعه ی بازی خود یافتند.

این بازی برای پردازش فیزیک و هوش مصنوعی خود از سیستم فضای ابری (Cloud) ماکروسافت استفاده خواهد کرد.

اساس بازی بر شوتر اول شخص و همچنین مبارزات میان ربات هایی با نام تایتان است. تایتان ها بر خلاف ابعاد بزرگشان بسیار سریع و چابک هستند. هر کدام از ربات های بازی 7متر و 32سانتی متر معادل 24 فوت بلندی دارند.

شخصیت های بازی با نام خلبان شناخته می شوند. آنها با استفاده از جت پکی که بر پشتشان دارند، میتوانند بر روی دیوار بدوند، پرش های بلند انجام بدهند و مناور مناسبی را نیز بر روی هوا انجام دهند. همچنین خلبان ها میتوانند بر روی دوش تایتان های دشمن بپرند و به نابود کردند سیستم های ناوبری آن، تایتان را منهدم سازند. هر خلبان می تواند از تعداد زیادی سلاح شامل انواع پیستول، مسلسل های سبک و سنگین و موشک انداز استفاده کند. اما اگر تازه به این سبک از بازی ها می پیوندید، خیالتان راحت! دیگر به سرعت CoD نخواهید مرد.

زمین های بازی نیز بسیار بزرگ هستند. به طوری که ادوات مورد نیزاز شما پس از درخواست پشتیبانی، توسط سفینه های پشتیبان بر روی زمین وسیع بازی ریخته می شود.

بازی از لحاظ گرافیکی نیز بسیار زیبا است. سازندگان بازی با یک بازنویسی موتور مشهور استدیوی والو یعنی Source Engine به چنین گرافیک نرم، زیبا و شلوغی رسیده اند. ازی به طور ثابت بر روی 60فریم بر ثانیه اجرا می شود. البته این دوباره نویسی دلیل کم کاری سازندگان نیست، بلکه آنها برای سریعتر کردن روند ساخت بازی و کاهش هزینه ها مجبور به این کار شدند.

بازی Titanfall دیگر هیچگونه بخش تک نفره ای نخواهد داشت. البته این به معنای عدم وجود Campaign برای بازی نیست. بلکه بخش داستانی بازی نیز به صورت چندنفهر اجرا می شود و شما برای پیشروی در آن باید همانند بخش چندنفره با دیگران این بخش را پیش ببرید. شاید این موضوع کمی عجیب باشد، اما این همان نوآوری است که از سازندگان نابغه ی سری بازی CoD انتظار داشتیم. کسانی که با بازی مدال افتخار زاده شدند، با بازی ندای وظیفه ایستادند و اکنون با این بازی گام های استوار خود به سمت جلو رو بر میدارند.

ناشرEA
توسعه دهندهRespawn Entertainment
پلتفرمPC,Xbox One, Xbox360
تصاویر بیشترتصاویر Titanfall
تاریخ انتشارمنتشر شد
تاپیک امتیازاتامتیازات TITANFALL
پیش‌نمایش بازیانقلاب تایتان ها
نقد بازی---------

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements
CPU: AMD Athlon X2 2.8GHz / Intel Core 2 Duo 2.4GHz
RAM:At least 4 GB
VGA:AMD Radeon HD 4770 with 512MB RAM or better / Nvidia GeForce 8800GT with 512MB RAM or better
DX: 11
OS:Windows Vista SP2 64-bit / Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit
HDD:At least 50 GB of free space
Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection
Recommended peripheral: Keyboard and mouse, Microsoft Gamepad

Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection

Attachments

• ta.jpg
    ta.jpg
    79.3 KB · مشاهده: 1,595
آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دروددوست عزیز از نظر گرافیکی بخواین خیر ولی اگر دنبال تحرک سریع و هیجان هستید بله . البته گرافیک این بازی آنچنان هم بد نیست . متوسط میشه گفتالبته گویا 6 گیگ رم می خواد و سرعت دانلود شما در بازی باید بالای 100 کیلو باشه . شما بهتره چند تیزر از بازی را ببینید و بعد تصمیم بگیرید
ممنون بابت جواباین 6 گیگ رمو مطمئنین؟ یعنی نمیشه رو LOW بازی کرد؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
بتل 4 با توجه به سرعت اینترنت مورد نیازش و اینکه میشه با ی 128 معمولی با پینگ 250 هم در بیشتر مواقع بازیش کرد نسبت به تایتان فال ارزش خرید بیشتری داره خصوصا که باگهاش تا اندازه قابل قبولی برطرف شده و می تونید ازش لذت ببرید .

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
بتل 4 با توجه به سرعت اینترنت مورد نیازش و اینکه میشه با ی 128 معمولی با پینگ 250 هم در بیشتر مواقع بازیش کرد نسبت به تایتان فال ارزش خرید بیشتری داره خصوصا که باگهاش تا اندازه قابل قبولی برطرف شده و می تونید ازش لذت ببرید .
تایتان فال خداییش باگ هاش خیلی خیلی کمه
بعدشم تایتان و بتل دو تا سبک کاملا جدا هستن هر کدوم رو دوست دارید بگیرید

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
آقا برا بازی با هیجان بیشتر و قدرت سرگرم کردن دراز مدت تر این تایتان پیشنهاد میشه یا بتل4؟؟

راستش Bf4 کلا حرفی برای گفتن نداره این وسط . وایسین dlc های تایتان فال بیاد اون وقت دوباره صحبت میکنیم :d

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان یه نکته ی خفنگ:
بازی دیروز آپدیت شده و آپدیت تماما server side بوده....

بازی یعنی تا این حد وابسته به سرور هاش و cloud هست که فکرکنم اگر هک هم بشه(که نمیشه) به خاطر هزینه های سرسام آور سرور طرف بیخیال بشه.....

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دوست عزیز اگه سرعت دانلودت بالای 100kb هست میتونی بازی کنی در غیر اینسورت طرفش نرو. معمولا سرعت دانلود 512 روی 60 kb هست .
من نامحدود نیست سرعت دانلودم رو 400هه. بعضی اوقات هم 900 ینی اینطوری میشه با پینگ خوب بازی کرد ؟

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
من نامحدود نیست سرعت دانلودم رو 400هه. بعضی اوقات هم 900 ینی اینطوری میشه با پینگ خوب بازی کرد ؟
سرعت که میگن فقط برای Load مپ ها و اجزای بازی هست پینگ کاملا قضیش فرق میکنه چه بسا اینکه سرعت دانلودت 20 باشه ولی بهترین پینگ رو داشته باشی

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,260
نام
امیرحسین
من وقتی آپدیت 174 بیتی رو انجام می دم بعد وقتی با Outcome بازی رو پچ می کنم و بازی می کنم دفعه ی بعد که Check for update می زنم بازم همون آپدیت قبلی میاد و Unpack کردن Audio ها شروع میشه! راه حلی هست؟

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296
من وقتی آپدیت 174 بیتی رو انجام می دم بعد وقتی با Outcome بازی رو پچ می کنم و بازی می کنم دفعه ی بعد که Check for update می زنم بازم همون آپدیت قبلی میاد و Unpack کردن Audio ها شروع میشه! راه حلی هست؟

یه با که اپدیت کردی از داخل فلدر بازی فایل titanfall.exe و titanfall.par رو بک اپ بگیر یه جا داشته باش.بعد با outcome پچ کن و بازی کن.ولی هروقت که خواستی با اوریجین چک کنی اپدیت داری یا نه قبلی اون فایل های بک اپ گرفته شده رو کپی کن تو فلدر بازی(که اوریجین فکر نکنه که فایل های بازی مشکل دارن چون توی اپدیت کردن فایل ها رو هم چک می کنه و می خواد دوباره دانلود کنه)

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296
دوستان بعضی از player ها هستن توی بخش lobby یه عکسی پشت اسمشون هست می خواستم ببینم اون چیه؟؟

اون به معنی generation هست.وقتی که فکر کنم لول 50 رو رد کنی لولت ریست میشه به 1 ولی میشی G1 بعد دوباره تا 50 میری و میشی G2.
انگار هم 10تا generation وجود داره می شه 500 تا لول در کل.
هر generation هم به یه bounes xp داره.مثلا انگار g1 ها یک درصد روی به xp که میگیرن اضافه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر