TITANFALL | PC

پس از مدت ها سکوت، استدیوی Respawn Entertainment اعلام کرد، بازی که مدتی است بر روی آن کار می کنند، عنوانی با نام Titanfall است.

47013d1373805656-ta.jpg

بر اساس شنیده ها دلیل عدم توسعه ی بازی برای Playstation کوچک بودن تیم است و آنها قصد ندارند با افزایش کمیت از کیفیت بازی بکاهند.

این بازی بازی برای پلتفرم‌های PC و Xbox One و Xbox 360 در حال توسعه است. البته نسخه ی X360 به طور جداگانه و با تیمی زیر نظر تیم اصلی توسعه میابد. این بازی ابتدا قرار بود نسل فعلی را هدف قرار دهد، اما پس از توسعه سنجی ها و مشاهده ی کاستی های این نسل، سازندگان بازی تصمیم بر ساخت این بازی برای نسل بعدی گرفتند. پس از این تصمیم بود که استیدیو بازی ماکروسافت را بستری مناسب جهت توسعه ی بازی خود یافتند.

این بازی برای پردازش فیزیک و هوش مصنوعی خود از سیستم فضای ابری (Cloud) ماکروسافت استفاده خواهد کرد.

اساس بازی بر شوتر اول شخص و همچنین مبارزات میان ربات هایی با نام تایتان است. تایتان ها بر خلاف ابعاد بزرگشان بسیار سریع و چابک هستند. هر کدام از ربات های بازی 7متر و 32سانتی متر معادل 24 فوت بلندی دارند.

شخصیت های بازی با نام خلبان شناخته می شوند. آنها با استفاده از جت پکی که بر پشتشان دارند، میتوانند بر روی دیوار بدوند، پرش های بلند انجام بدهند و مناور مناسبی را نیز بر روی هوا انجام دهند. همچنین خلبان ها میتوانند بر روی دوش تایتان های دشمن بپرند و به نابود کردند سیستم های ناوبری آن، تایتان را منهدم سازند. هر خلبان می تواند از تعداد زیادی سلاح شامل انواع پیستول، مسلسل های سبک و سنگین و موشک انداز استفاده کند. اما اگر تازه به این سبک از بازی ها می پیوندید، خیالتان راحت! دیگر به سرعت CoD نخواهید مرد.

زمین های بازی نیز بسیار بزرگ هستند. به طوری که ادوات مورد نیزاز شما پس از درخواست پشتیبانی، توسط سفینه های پشتیبان بر روی زمین وسیع بازی ریخته می شود.

بازی از لحاظ گرافیکی نیز بسیار زیبا است. سازندگان بازی با یک بازنویسی موتور مشهور استدیوی والو یعنی Source Engine به چنین گرافیک نرم، زیبا و شلوغی رسیده اند. ازی به طور ثابت بر روی 60فریم بر ثانیه اجرا می شود. البته این دوباره نویسی دلیل کم کاری سازندگان نیست، بلکه آنها برای سریعتر کردن روند ساخت بازی و کاهش هزینه ها مجبور به این کار شدند.

بازی Titanfall دیگر هیچگونه بخش تک نفره ای نخواهد داشت. البته این به معنای عدم وجود Campaign برای بازی نیست. بلکه بخش داستانی بازی نیز به صورت چندنفهر اجرا می شود و شما برای پیشروی در آن باید همانند بخش چندنفره با دیگران این بخش را پیش ببرید. شاید این موضوع کمی عجیب باشد، اما این همان نوآوری است که از سازندگان نابغه ی سری بازی CoD انتظار داشتیم. کسانی که با بازی مدال افتخار زاده شدند، با بازی ندای وظیفه ایستادند و اکنون با این بازی گام های استوار خود به سمت جلو رو بر میدارند.

ناشرEA
توسعه دهندهRespawn Entertainment
پلتفرمPC,Xbox One, Xbox360
تصاویر بیشترتصاویر Titanfall
تاریخ انتشارمنتشر شد
تاپیک امتیازاتامتیازات TITANFALL
پیش‌نمایش بازیانقلاب تایتان ها
نقد بازی---------

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements
CPU: AMD Athlon X2 2.8GHz / Intel Core 2 Duo 2.4GHz
RAM:At least 4 GB
VGA:AMD Radeon HD 4770 with 512MB RAM or better / Nvidia GeForce 8800GT with 512MB RAM or better
DX: 11
OS:Windows Vista SP2 64-bit / Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit
HDD:At least 50 GB of free space
Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection
Recommended peripheral: Keyboard and mouse, Microsoft Gamepad

Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection

Attachments

• ta.jpg
    ta.jpg
    79.3 KB · مشاهده: 1,595
آخرین ویرایش:

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
اهان خوب من outcome می زنم که زبان بازی اینگلیسی بشه.اگه اوریجین رو هم بعدش اجرا کنم زبان بازی اینگلیسی می مونه؟.
اگه اینجوری بشه من پایم یه وقتی بزارید بریزیم بازی کنیم.
بله می مونه
برای منم نسخه روسیه

دوستان چند تا سوال:
این ملت چرا همش Attrition بازی می کنن؟؟:d
برای بخش کمپین حتما باید یه گروه 6 نفره تشکیل داد؟بعد join بدیم؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,483
نام
Nimo
بله می مونه
برای منم نسخه روسیه

دوستان چند تا سوال:
این ملت چرا همش Attrition بازی می کنن؟؟:d
برای بخش کمپین حتما باید یه گروه 6 نفره تشکیل داد؟بعد join بدیم؟

همه mode ها player زیاد دارن اما att از بس خرکی هست هر چی دمه دستت میاد باید بزنی بترکونی ملت بیشتر حال میکنن :d نه من کمپین رو هم روی imc و هم militia کامل کردم تنها خودش player پیدا میکنه.

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
همه mode ها player زیاد دارن اما att از بس خرکی هست هر چی دمه دستت میاد باید بزنی بترکونی ملت بیشتر حال میکنن :d نه من کمپین رو هم روی imc و هم militia کامل کردم تنها خودش player پیدا میکنه.

پس چرا من برای بخش کمپین هر چه قدر روی map ها کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی یفته؟نمی ره تو بخش join شدن؟

آخرین ویرایش:

pouyaj

کاربر سایت
Mar 7, 2010
45
یه چیز خیلی جالب تو این بازی اینه که با یه کارت gtx 680 و البته 6 گیگ رم باید چندتا از تنظیمات گرافیکیرو پایین بیارم تا بازی رون اجرا بشه در حالی که bf4 و crysis 3 رو با آخرین تنظیمات اجرا میکنم .
دوستانی که مشکل گیر تو لودینگو دارن اول تنظیماتو بیارن پایین خصوصا texture بعد ش برن سراغ نتشون.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,198
نام
∂αнмα
یه چیز خیلی جالب تو این بازی اینه که با یه کارت gtx 680 و البته 6 گیگ رم باید چندتا از تنظیمات گرافیکیرو پایین بیارم تا بازی رون اجرا بشه در حالی که bf4 و crysis 3 رو با آخرین تنظیمات اجرا میکنم .
دوستانی که مشکل گیر تو لودینگو دارن اول تنظیماتو بیارن پایین خصوصا texture بعد ش برن سراغ نتشون.
من یه ویدوی دیدم ازش رو 760 اجرا میشد زیر 30 اصلا نمیومد و اکثرا بین 50 تا 60 بود فقط یکم طرف AA رو دست کاری مکیرد که زیاد رو فرم تاثیر نمیزاشت نمیدونم شما چجوری لگ داشتی :|

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892

طبق شواهد مثل اینکه تنظیمات گرافیکی توی این بازی رابطه ی مستقیمی با سرعت اینترنته مورد نیاز داره....

من خودم وقتی تنظیمات گرافیکیو کم کردم تونستم بازی کنم وگرنه که عجیب بازی لگ میزد....

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اولین آپدیت بازی فردا منتشر میشه
تعادل و باگ هایی که به وسیله این آپدیت بر طرف میشند:
Balancing adjustments and general changes- The damage indicator from Electric Smoke is now much more noticeable
- Search Drones will now show up in Classic Modes of Angel City
- Arc grenade/mine effects no longer draw on friendly Pilots and Titans
- Lowered the point value of defensive actions in Hardpoint mode and CTF.
- Increased the score limit in Attrition
- Flag Return points reduced
- Flag Carrier killed points reduced
- Explosives detonated by Dead Man's Trigger are now slightly delayed
- Explosives detonated by Dead Man's Trigger now play a warning sound before exploding
- Slightly decreased the damage of the Smart Pistol when not locked onto a Pilot
- Slightly decreased the hip-fire accuracy of the Smart Pistol
- Certain Burn Cards could be exploited to give multiple uses
- Evac Dropships are now more responsive to Pilots entering them
- Hacking a Mega Turret will now restore it's health to full
- Cluster Missiles damage reduced against Evac Dropships

Bug Fixes
- Titan could become stuck in the position he lands in
- Auto-Titan wouldn't stand up until you embarked into it
- Several rare server issues restarting the game in to the lobby
- Pilot could end up out of bounds while rodeoing a Titan as it is destroyed
- Pilot could warp through certain locations when jumping off a Titan
- Rodeoing a Titan that has been doomed by your SMR could kill you
- Players being able to enter some geometry in Smuggler's Cove
- Titanfall will now give proper kill credit when it kills a Pilot embarking into their Titan
- Minions in Attrition now continue to spawn until the Epilogue begins
- Player couldn't hack a Mega Turret console
- Server would sometimes error when leeching a Spectre
- Hardpoints sometimes awarded defense score to players not near the Hardpoint
- Rare issue when ejecting from a Titan
- Server would sometimes error after a match while returning to the lobby

- Double XP burn card sometimes not being applied properly
منبع

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید

طبق شواهد مثل اینکه تنظیمات گرافیکی توی این بازی رابطه ی مستقیمی با سرعت اینترنته مورد نیاز داره....

من خودم وقتی تنظیمات گرافیکیو کم کردم تونستم بازی کنم وگرنه که عجیب بازی لگ میزد....

یه مشکل بزرگ که لگ بازی به اون مربوط هست اینه که بافتهای بازی در حالت Insane بیشتر از 2 گیگ و حدود 2600 مگ از حافظه ی گرافیکی رو لازم دارن، دوستانی که مثل من کارتشون 2 گیگی هست مجبورن کیفیت Texture رو از تنظیمات بازی روی Ver High بزارن که بازی لگ نزنه. دوستانی که کارت 7950 و بالاتر یا GTX 780 و بالاتر دارن مشکلی از این بابت توی بازی نخواهند داشت. چون این کارتا 3 گیگی هستن.

فعلا Thief و TITANFALL این مشکل رم بالاتر از 2 گیگ در بالاترین تنظیمات رو دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر