Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,003
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب گرفتم بازی رو ۱ساعتی وقت شد مولتی بزنم خیلی عالیه فقط ۲مورد رو مخ و عجیب بود :D
یکی اینکه اکثرا حالت نامرئی داشتن که میشد تحمل کرد ، یکی هم تلپورت کردن ، این دیگه واقعا عجیب غریب بود :D
سرورهای بازی عالین ، هیچ مشکلی نیست توی بازی کردند ، گیم پلی سریع و رَوون ، همیشه درگیری وجود داره و بیکار نمیمونی این خیلی خوبه :D
در کل بیشتر از بتل۱ با‌ من سازگاره ، امشب یه سر بریم کمپین ببینیم چه خبره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دیشب گرفتم بازی رو ۱ساعتی وقت شد مولتی بزنم خیلی عالیه فقط ۲مورد رو مخ و عجیب بود :D
یکی اینکه اکثرا حالت نامرئی داشتن که میشد تحمل کرد ، یکی هم تلپورت کردن ، این دیگه واقعا عجیب غریب بود :D
سرورهای بازی عالین ، هیچ مشکلی نیست توی بازی کردند ، گیم پلی سریع و رَوون ، همیشه درگیری وجود داره و بیکار نمیمونی این خیلی خوبه :D
در کل بیشتر از بتل۱ با‌ من سازگاره ، امشب یه سر بریم کمپین ببینیم چه خبره
اين دوتا كه زدن شون اكثرا كاري نداره !
يه كم درخشندگي و ... تلويزيون رو درست كني نامرئي ها رو به صورت مات ميتوني ببيني من خودم تا حالا اكثرشون رو زدم
اونايي هم كه تلپورت مي كنن از خودشون يه ردي جا ميذارن ميتوني سريع جاشون رو تشخيص بدي !

هنوز اون گروه خفن تر كه هولوگرام از خودش ميذاره نيمدن و زياد نشدن
ولي خوب هيچ كدوم از كلاس ها به اندازه كلاس چنگك دار خوب نيست هم سريع ميتوني بپري روي تايتان ها هم سريع جابجا شي

نه بابا الان بتلفیلد که چند هفتست از انتشارش گذشته تازه شده 215
یه کانال دیدم دست دو بازی رو میداد 180 که اونم فقط یه دونه بود وگرنه دست دو بازی تا 4 ماه دیگه گیر نمیاد

متاسفانه اين دفعه بعد از مدت ها چندتا بازي خوب يهويي اومد و اين ها هم بيكار ننشستن و دندون گرد كردن و تا چند وقتي همه با هم قيمت هارو ثابت نگه داشتن
الان يه سري شون تا 200 هم پايين اومدن

4 ماه زياده ! نهايت يكي دو ماه ديگه
در کل بیشتر از بتل۱ با‌ من سازگاره ، امشب یه سر بریم کمپین ببینیم چه خبره[/QUOTE]

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,003
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر وحشین ملت :))
یارو تایتان اسپان کرد نصف بیشتر بازی همه رو با همون ترکوند :D
تایتانش اونی بود که شمشیر داره :D

• Like
Reactions: LES BLEUS

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اوفف عجب مولتی داره این بازی من اولین باره دارم بازی میکنم نسخه اولو بازی نکرده بودم!
گیم پلیش محشره محشر!یعنی واقعا کسی طرفدار این سبک باشه به خودش ظلم کرده طرف این بازی نیاد.من یساعتی شد بازی کردم و بخاطر کاری مجبور شدم برم الان عین این گرسنه ها میخوام هرجور شده برگردم سر بازی:|:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,003
نام
نـــــــویـــــــــد
عجب کمپین لذت بخشی داره
به همراه دستینی لذتبخشترین شوتر این نسلم بوده
خیلی عالیه واقعا ، بازی تر و تمیز فقط با ۹۰مگ آپدیت منتشر کردن با لبات بازی میکنه :D

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
کمپین بازی حرف نداره. بسیار عالی، سرگرم کننده، باگ بسیار کم، ارتباط شخصیتی بین کوپر و بی تی. گیم پلی بازی بسیار سریع و مبارزات با تایتان ها خیلی جذابه. طراح مراحل بازی خیلی خوبه، سکوبازی مناسب و بزرگی مپ. البته نقاط ضعف هم داره مثل داستان آبکی و تا حدودی هوش مصنوعی کم پیاده نظام ولی هوش مصنوعی تایتانها خوب کار شده.
خلاصه هرکی بازی رو نخره ضرر کرده. بهتره بجای COD جدید، اینبار این بازیو تجربه کنید.
یه نکته ی جالب درباره دیتا سرورهای آنلاین. سرور هاش بسیار پینگ خوبی واسه من میده. پینگ من تا سرور فرانکفورت 97 هست در صورتی که توی بازی R6S همیشه 140 به بالاست. این خودش نشون میده برای بخش مولتی پلیر برنامه ریزی خوبی داشتن و سرورهای قوی رو آماده کردن.

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان یه سوال !
میدونم خیلی مسخرس ولی خب خودم هرچی تریبر و عکس و ویدیو دیدم و نظرتِ دیگران رو خوندم نتوستنم به نتیجه برسم !

این بازیو بخرم یا واچ داگز 2 ؟ :(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,003
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان یه سوال !
میدونم خیلی مسخرس ولی خب خودم هرچی تریبر و عکس و ویدیو دیدم و نظرتِ دیگران رو خوندم نتوستنم به نتیجه برسم !

این بازیو بخرم یا واچ داگز 2 ؟ :(

خیلی سادس ! اگه FPS دوس داری به نظرم تاپ۳ عه این نسل هستش ، اصلا شک نکن ، کمپین و مولتی عاااالی ، ولی اگه اوپن ورد دوس داری خب WD2 :D

آقا مبارزه با این تایتان ها به عنوان باس فایت عالیه ، واقعا اپیک هستش و حس باحالی داره مخصوصا روی درجه سختی هارد و مستر

• Like
Reactions: Joghdmohammad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر