Thief

Thief.png

سری عناوین THIEF، کار خود را با همراهی استادانی همچون Waren Spector و Ken Levine آغاز کردند و با به تن کردن سبک Stealth Action ، نوعی مخترع آن محسوب می شوند . سال 1998 اولین عنوان از این سری با نام Thief: The Dark Project به صورت انحصار PC روانه ی بازار های جهانی گردید تا سال 2000 که نسخه ی دیگری با نام Thief II: The Metal Age منتشر گردید اما با تغییراتی. از سال 2004 از انحصار خبری نبود و Thief II: The Metal Age برای Xbox نیز آماده به کار شد . عنوانی که انقلاب های بزرگی در صنعت گیم به پا کرد و در ابتدا عنوانی FPS به شمار می رفت تا نسخه ی دوم که با تغییر به TPS با بازخورد هایی همراه شده بود .

حال 9 سال دیگر گذشت و در نسل بعد شاهد جدید ترین نسخه از آن با عنوان Thief خواهیم بود .عنوانی که اینبار به کل انحصار را کنار گذاشته و برای کنسول های نسل بعدی روانه ی بازار خواهد شد . اما اینبار وظیفه ی سنگین ساخت این عنوان را Eidos Montreal متحمل شده و همگان منتظر شاهکاری بزرگ هستند .

Last edited by a moderator:

saw_666

کاربر سایت
Feb 12, 2014
41
من هر سه رو تا آخر رفتم
فقط میتونم بگم اینو بنداز آخر
سینگل جذابی نداره نسبت به اون دوتا
registered_user.png
کاربر سایت
این درجه نشان دهنده فعالیت کاربر در سایت بوده و تمامی کاربران ثبت نام شده دارای این درجه می باشند. این درجه بر حسب تعداد پست نمی باشد، همچنین کاربران پس از گذشت زمان تعیین شده خود به خود از "عضو جدید" به این درجه ارتقا می یابند.

خیلی ممنون فقط میدونید زمانش چقدره؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
عزیزان
گرافیک بازی روی ps4 خوبه؟؟ارزش خرید دارن؟؟چون میخوام بین این و اسیسن یکی رو بخرم

میتونه سرگرمت کنه ولی بازی شاهکار نیست ضعیف عمل کرده کلا تا یک جا خوبه بعد یک مرحله رسما خسته کننده میشه

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
عزیزان
گرافیک بازی روی ps4 خوبه؟؟ارزش خرید دارن؟؟چون میخوام بین این و اسیسن یکی رو بخرم

بازی چیزی شبیه به فاجعه هست !
بسیار مزخرف به اندازه ای که دوست دارید کنسول خود رو دور بریزید !بازی به هیچ عنوان در حد نسل جدید نیست!و حتی از عناوین تاپ نسل قبلی هم بسیار ضعیف تر هست !
گرافیک یکسان و بد تکسچرهای کار نشده و داغون هوش مصنوعی به شدت ضعیف محیطی یکنواخت و بسیار خسته کننده !بازی 30 تومن هم به نظر من ارزش نداره

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بازی چیزی شبیه به فاجعه هست !
بسیار مزخرف به اندازه ای که دوست دارید کنسول خود رو دور بریزید !بازی به هیچ عنوان در حد نسل جدید نیست!و حتی از عناوین تاپ نسل قبلی هم بسیار ضعیف تر هست !
گرافیک یکسان و بد تکسچرهای کار نشده و داغون هوش مصنوعی به شدت ضعیف محیطی یکنواخت و بسیار خسته کننده !بازی 30 تومن هم به نظر من ارزش نداره
بی خیال
من بازی رو تموم کردم و بازیش خوبه
گرافیکشم خوبه شما رو چه کنسولی رفتی؟
افکت مه و دود کاملا در حد همین نسل هستش
-----
اینجوری که یه سری میگن پس اصلا هیچ بازی ارزش خریدن نداره به جز چند عنوان محدود!:d

- - -ویرایش - - -

عزیزان
بازی رو بگیر بازی کن خوشت نیامد رد کن!
فقط مقایسه شما کاملا اشتباه هستش!
شما داری game of the year ps4 رو با یه بازی متوسط مقایسه میکنی!!!
Ac بهترین بازی سال برای کنسول ps4 شده!;)

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون فقط میدونید زمانش چقدره؟
۱۰ ساعت

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
بی خیال
من بازی رو تموم کردم و بازیش خوبه
گرافیکشم خوبه شما رو چه کنسولی رفتی؟
افکت مه و دود کاملا در حد همین نسل هستش
-----
اینجوری که یه سری میگن پس اصلا هیچ بازی ارزش خریدن نداره به جز چند عنوان محدود!:d

- - -ویرایش - - -

بازی رو بگیر بازی کن خوشت نیامد رد کن!
فقط مقایسه شما کاملا اشتباه هستش!
شما داری game of the year ps4 رو با یه بازی متوسط مقایسه میکنی!!!
Ac بهترین بازی سال برای کنسول ps4 شده!;)

- - -ویرایش - - -

۱۰ ساعت

روی ps4 !!!!
1. نکته اول !
در خصوص بازیهای این نسل و این بازی منتشر شده باید گفت این بازی اصلا در حد نسل قبل هم نیست چه برسه به نسل بعد !
هوش مصنوعی و ساختار بازی به قدری ابتدایی هست که شما حتی وقتی به نگهبانها نزدیک نزدیک هم میشی هیچ عکس العمل خاصی ندارن !
داستان بازیی که روز نداره ! و همیشه در یک محیط غروب و تایک و بارونی دنبال میشه ! محیطهای تکراری و دائم تکرار شده ! مرحله ها و صلاحهای کاملا شبیه به هم !
2.نکته دوم !
بازیهای طراحی شده کنونی همون موتور گرافیکی 360 و ps3هستند ! یعنی شرکتها هنوز متورهای گرافیکی جدید خودشون رو عرضه نکردن ! هر چی هست مثل سابق هست با مقدار اندکی تغییرات ! تا سال 2015 آروم آروم تازه متورهای جدید گرافیکی شرکتها منتشر میشه ! و تزه باید بازیهای جدید رو دید ! این نسل هنوز هیچ چیز رو بخودش ندید ه ! حتی بازی کیلزون هم نمای نسل تکمیل شده نسل قبل هست نسخه ترمیم شده ! د بعضی از موارد شاهد تحول بودیم اما این تحول 40% هم نبود !
نظر شخصی این بازی اصلا ارزش خرید رو نداشت ! چیز خاصی هم انصافا نداشت !

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
عزیزان

بازی Thief کلا افتضاح هست . اساسین کرید هم به نظرم بیخیال شو تا نسخه ی جدید بیاد چون Black Flag یکم با اساسین کرید های قبلی فرق داره من زیاد خوشم نیومد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عزیزان
نظرم من اینکه 1 هفته وایسا از بین INfamous و MGS یکی رو بخر
( به نظره من این دوتا بازی بهتر از AC هستن )
اگر هم تو کفه Thief هست بدک نیست. بعد که اروزنتر شد بخر بازی کن بره .... اصلا طرفه تروفیاش هم نمیشه رفت. بازیش یک سری مشکلات کلیدی داره که ضربه زده به gampelay اما در مجموع در حده 7 هست برای خودش . دلیله نارضیتی ها این هم هست که thief زمانه خودش عظمتی داشت D:

به نظره من TR هم انتخابه عالی هست. من TR رو قبلا بازی کردم اما دوباره توی 4 رفتم بازم حال داد

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
بازی رو به پایانه و تنها چیزی که تا حالا توش جالب بود :
چپتر 5 ( The Forsaken ) وقتی وارد Asylum میشی ، از سوراخ قفل در و ... :d. از شما چه پنهون قدری از صندلی پریدیم به سوی سقف :d اصلا انتظارشو نداشتم! گویا چپتر 5 یکم امیدوارکنندست :|

به نظره من TR هم انتخابه عالی هست. من TR رو قبلا بازی کردم اما دوباره توی 4 رفتم بازم حال داد
100% تا حالا بهترین عنوان موجوده که احتمالا چند وقت دیگه مقامشو میده به inFAMOUS :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی رو به پایانه و تنها چیزی که تا حالا توش جالب بود :
چپتر 5 ( The Forsaken ) وقتی وارد Asylum میشی ، از سوراخ قفل در و ... :d. از شما چه پنهون قدری از صندلی پریدیم به سوی سقف :d اصلا انتظارشو نداشتم! گویا چپتر 5 یکم امیدوارکنندست :|

100% تا حالا بهترین عنوان موجوده که احتمالا چند وقت دیگه مقامشو میده به inFAMOUS :d
Thief هرچقدر جلوتر میره یه جورایی بگی نگی بهتر میشه D:

والا D: واقعا TR حال داد D:

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستان کسی میدونه این 2 تا تروفی رو باید چطوری گرفت ؟
Something to Prove
Finish the game with a custom difficulty of 700 points or more
...................................
Cache Dispenser
Use 40,000 gold
این دومیه اصلا امکان نداره آخه توی بازی اصلا درست حسابی پول پیدا نمیشه :((

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یکی از باحال ترین بازیاییه که انجام دادم :D گرافیک عالی گیمپلی عالی اصلا خیلی عجیب دارم ازش لذت میبرم ! میدونستم از اولشم الکی بهش امیدوار نبودم :D بعد 4ساعتئ 50 دقیقه تازه رسیدم چپتر 4 واقعا بازیش عالیه و خیلی حال میده اینم چندتا عکس :-"
اینجا برای اولین بار تو چپتر 3 گاردا دیدنم :D که بعد عکس سریع از چک پوینت برگشتم
نورپردازی و سایه زنی بازی عالیه ! یه گاردی داشت با مشعل رد میشت از پشت در بعد هرچی دور میشد به موازات اون سایه ها هم به شکل طبیعی جاشون تغییر میکرد ( تو نسل قبل خیلی کم بودند عناوینی که اینجوری باشه نورپردازیشون :D )
کیفیت کاراکترها از سربازا و NPC ها که نقش کمی دارند گرفته تا این شخصیت بازی همه در حد بالایی هستند جزئیات خیلی بالائه :D !
درکل باید بگم وقتی اینجوری تحت تاثیر تیف و گرافیکش قرار گرفتم پس اینفیمس میخواد چیکاربکنه :-s :D :D

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها بازی دموش در اومده تو psn ولی دانلودش چچوریه؟ فقط یه add to cart داره که اونم 60 دلار میخاد! و گزینه ایی واسه دانلود دموش وجود نداره! میشه راهنمایی کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر