Thief

Thief.png

سری عناوین THIEF، کار خود را با همراهی استادانی همچون Waren Spector و Ken Levine آغاز کردند و با به تن کردن سبک Stealth Action ، نوعی مخترع آن محسوب می شوند . سال 1998 اولین عنوان از این سری با نام Thief: The Dark Project به صورت انحصار PC روانه ی بازار های جهانی گردید تا سال 2000 که نسخه ی دیگری با نام Thief II: The Metal Age منتشر گردید اما با تغییراتی. از سال 2004 از انحصار خبری نبود و Thief II: The Metal Age برای Xbox نیز آماده به کار شد . عنوانی که انقلاب های بزرگی در صنعت گیم به پا کرد و در ابتدا عنوانی FPS به شمار می رفت تا نسخه ی دوم که با تغییر به TPS با بازخورد هایی همراه شده بود .

حال 9 سال دیگر گذشت و در نسل بعد شاهد جدید ترین نسخه از آن با عنوان Thief خواهیم بود .عنوانی که اینبار به کل انحصار را کنار گذاشته و برای کنسول های نسل بعدی روانه ی بازار خواهد شد . اما اینبار وظیفه ی سنگین ساخت این عنوان را Eidos Montreal متحمل شده و همگان منتظر شاهکاری بزرگ هستند .

Last edited by a moderator:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چقدر نقد هاي اين بازي بد شده،من اصلا انتظار نداشتم اينقدر نمرات بازي كم بشه.البته متا 70 بد نيست ولي براي استوديو كه Dues Exساخته خوب نيست :(
كسي قصد نداره بازيو بخره؟ و بياد يك توضيحي بده:d

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من دارم روی PC بازی میکنم اتمسفر بازی خیلی جالبه داستان بازی توی یه شهر سرد (از نظر روابط انسانی ) و افسرده هست و گیم پلی نسبتا انعطاف پذیری داره تا اینجا که خوب بوده من اگه قرار باشه تا اینجا که بازی کردم بهش امتیاز بدم 8 میدم.

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
من دارم روی PC روی میکنم اتمسفر بازی خیلی جالبه داستان بازی توی یه شهر سرد (از نظر روابط انسانی ) و افسرده هست و گیم پلی نسبتا انعطاف پذیری داره تا اینجا که خوب بوده من اگه قرار باشه تا اینجا که بازی کردم بهش امتیاز بدم 8 میدم.

اتفاقا منم با بازي دارم خيلي حال ميكنم نميدونم نمراتش چرا اينقدر بد شد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
چشم
احتمالا تا 5 شبنه بگیرم یک تستی بکنم بازیش رو

والا من دارم رو PC بازي ميكنم خيلي با حاله و اتمسفرش هم خيلي خوبه يه جورايي حالت Order داره برام كلا من درك نميكنم چرا اينقدر نمراتش پايين شده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
والا من دارم رو PC بازي ميكنم خيلي با حاله و اتمسفرش هم خيلي خوبه يه جورايي حالت Order داره برام كلا من درك نميكنم چرا اينقدر نمراتش پايين شده
به نظره منم از نظره هنری و اتمسفر که خیلی جالب میزنه !
اتفاقا چیزهایی که ازش ایراد گرفتن مثلا AI و مشکلات طراحی مپ و loading اینای زیاد.
اما commnet مردم اکثرا خوششون اومده ×_×
من که 100% میگیرم 5 شنبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر