The Witness | PC

obnr_maxresdefault.jpg

The Witness عنوانی در سبک معمایی ساخته خالق بازی تحسین شده Braid یعنی Jonathan Blow است. این عنوان 26 ژانویه 2016 (سه شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۴) به صورت همزمان بر روی PC و PlayStation 4 و در تاریخی نامشخص بر روی iOS عرضه خواهد شد.

The Witness بازیکنان را به جزیره ای متشکل از سازه های طبیعی و ساخت بشر خواهد برد. پیشرفت بازیکنان در این بازی با حل معماها از طریق تعامل با مارپیچ های که به صورت پنل هایی در سراسر جزیره قرار گرفته اند صورت می گیرد. قوانین و نحوه غلبه بر مارپیچ ها خود معمایی است که بازیکنان باید از طریق یافتن سرنخ های بصری یا پیدا کردن فایل های صوتی راهنما، آنرا بیاموزند.

هدف Blow در ساخت این بازی کمترین راهنمایی به بازیکن در حل معماها بوده است، او می خواهد بازیکنان با تکیه بر توانایی های خودشان قوانین حل معماها را آموخته و با کاوش در سراسر جزیره آنها را درک نمایند. در نسخه نهایی حدودا 650 معما وجود دارد، البته برای به اتمام رساندن بازی مجبور به اتمام همه آنها نخواهید بود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 7
پردازنده: 1.8GHz
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک: سری Intel HD 4000، با قابلیت پشتیبانی از DirectX 9
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 4GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 7
پردازنده: 2.4GHz
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: GeForce 780، با قابلیت پشتیبانی از DirectX 10
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 4GB

awq3_capture.jpg

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من الان بخش پایانی بازیم و تا اینجا مشکل خاصی ندیدم . میشه بگین چه مشکلاتی داشته ؟؟

بچه ها بازی هیچ باگی نداره، من 400 تا معما حل کردم و بازی رو هم دو بار تموم کردم هیچ ایرادی نداشت.

من یکی که چیزی ندیدم، یعد پچ ها واسه باگ خاصی نیستن چیزای کوچیک و جزیی که خیلی ها اصلا برخورد نمی کنن باهاشون. توضیحات پچ ها توی استیم هست.

همه خوش شانس نیستن:

The Witness Gets New Patch On PC, Developer Working On Solving Motion Sickness Inducing Issues

The new "The Witness" patch is around 1GB big and it includes a fix for some audio issues some
have been experiencing as well as a fix for when the character gets stuck outside valid
gameplay space.
...

More than a few gamers have been feeling motion sickness when playing the game, a rather major issue which prevents some from fully enjoying the game.

Changelog Updates 5/6:
28 January 2016 7:20pm: Improve asset streaming at low frame rates (reduces occurrences of low-res geometry for people at lower frame rates). Log more information for Radeon cards so we can try and debug more effectively. REVERTED at 8:09pm due to reported problems, will try again tomorrow.

28 January 2016 4:49pm: Fixed a coloring bug in one of the puzzle panels (it was solvable but a little bit confusing if you did certain kinds of incorrect solutions).

28 January 2016 3:10pm: Fixed a problem where the game would not launch (not even any launcher box visible) on Windows 7 with no service pack. (Most Windows 7 users did not see this since they are on at least Service Pack 1).

...

داخل تورنت که کرک halo 5 pc هم هست من لینک معتبری پیدا نکردم 4 تا لینک چینی داره که هی می ریم داخل سایت های ....:d

1 لینک حسابی بده من داخل استیم دیدم 1 اپدیت نزدیک 1 گیگی داره فقط حس می کنم اینا همش فیک هستن

اگه احساس میکنی فیکه پس بیخیالش شو!

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
با چند روز تاخیر بالاخره بازی رو تموم کردم با 426+12 تا پازل
اون پازل محیطی ها رو اصلا پیگیر نبودم
سر 2 تا از پازل ها مجبور شدم تقلب کنم و الان از کرده ی خود پشیمانم :D شما ها نکنین :D الانم رفتم برای challenge ها و فکر کنم دیگه مغزم ذوب بشه سر اونا :D
حتما پازل مثلثی ها رو یاد بگیرین مکانیزمشو
خلاصه که راضی بودم از بازی :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
داستان بازی دقیقا چی بود؟
من الان تموم کردم. ولی فک کنم خیلی متوجه نشدم .
تنها چیزی که اتفاق افتاد این بود که برگشت سر جای اولش :|

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
داستان بازی دقیقا چی بود؟
من الان تموم کردم. ولی فک کنم خیلی متوجه نشدم .
تنها چیزی که اتفاق افتاد این بود که برگشت سر جای اولش :|

داستان بازی برداشتی آزاد از دنیایی هست که پیرامونتون هست توی بازی و فکر میکنم این خیلی جالبه که هر شخص میتونه یه درک متفاوتی از این قضیه داشته باشه. بنظر من منظور از پایان اصلی این بود که همه چیز در نهایت به نقطه شروع خودش بر میگرده و بصورتی دیگه دوباره جریان میگیره.

البته بازی یه پایان مخفی هم داره که اونم در نوع خودش خیلی جالبه و توصیه میشه حتما انجامش بدید.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کلن این بازی توی داستان و پایان به شدت می لنگه
برای همینم اگه فقط عشق معماحل کردن باشی می تونی بریش
بیشتر شبیه یه بازی مبایل می مونه تا PC یا کنسول
ولی معماهای قشنگی داره ولی خب می گم تا دلت میخوادتوی دنیای مبایل بازی های معمایی خوب هست که کم ازین بازی ندارن

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
نظرت درمورد اینا چیه

هر چهار مورد، مثل همه پازلهای دیگه، کاملا با قاعده اند

باید طرز فکرتون، یا دیدتون رو تغییر بدید....ترتیب مکانهای جزیره هم در یادگیری قوانین تاثیر داره

جواب یکی از معماها و راه حل یکی دیگه در تصاویری که گذاشتید مشخصه

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
اره بگو/دیگه عصبانی شدم/نمی دونم من خنگم یا شما باهوشید/بدون کمک حل کردید همه رو ؟

بنظر من این مساله ربط زیادی به هوش نداره، بلکه این بازی یه جورایی حالت اپن ورد داره یعنی شما ممکنه اول بازی به یه پازلی بخورید که توش از دو سه تا مکانیک مختلف که توی قسمت های مختلف جزیره هست استفاده شده پس بهتره فعلا بی خیالش بشید تا به اون قسمت از جزیره برسید و روش حل معماها رو از ابتدا یاد بگیرید.

الان تو این پازل هایی که گذاشتید، اولی از سمت راست باید زاویه دید رو طوری تنظیم کنید که تابش نور خورشید روی صفحه پازل رو ببینید، تو این حالت جواب معما روی بصورت خط های سیاه پررنگ نشون داده میشه، اون پازل که شبیه درخت هست باید به درخت روبروتون توجه کنید و با توجه به محل قرارگیری سیب روی شاخه های درخت معما رو حل کنید. اون که خونه های سفید و سیاه توش هست، یه قانون داره که لازم نیست همه سفید ها و سیاه ها توی یه چارچوب باشن، یعنی مثلا میتونی یدونه سفید رو کلا جدا کنی و اون سه تای دیگه رو هم جدا انتخاب کنی که اینم راه حلش خیلی آسونه. اون ستاره ها قانون هاش یه خورده زیاده و این معما هم ترکیب تمام قانون هاش هست پس بهتره اول نمونه های سادش رو حل کنید تا یاد بگیرید بعد بیاید سراغ این که یه خورده سخته.

در ضمن لازم نیست که همه پازل ها رو انجام بدید، شما با فعال کردن 7 تا از لیزر ها می تونید به بخش پایانی بازی دست پیدا کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر