The Witness | PC

obnr_maxresdefault.jpg

The Witness عنوانی در سبک معمایی ساخته خالق بازی تحسین شده Braid یعنی Jonathan Blow است. این عنوان 26 ژانویه 2016 (سه شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۴) به صورت همزمان بر روی PC و PlayStation 4 و در تاریخی نامشخص بر روی iOS عرضه خواهد شد.

The Witness بازیکنان را به جزیره ای متشکل از سازه های طبیعی و ساخت بشر خواهد برد. پیشرفت بازیکنان در این بازی با حل معماها از طریق تعامل با مارپیچ های که به صورت پنل هایی در سراسر جزیره قرار گرفته اند صورت می گیرد. قوانین و نحوه غلبه بر مارپیچ ها خود معمایی است که بازیکنان باید از طریق یافتن سرنخ های بصری یا پیدا کردن فایل های صوتی راهنما، آنرا بیاموزند.

هدف Blow در ساخت این بازی کمترین راهنمایی به بازیکن در حل معماها بوده است، او می خواهد بازیکنان با تکیه بر توانایی های خودشان قوانین حل معماها را آموخته و با کاوش در سراسر جزیره آنها را درک نمایند. در نسخه نهایی حدودا 650 معما وجود دارد، البته برای به اتمام رساندن بازی مجبور به اتمام همه آنها نخواهید بود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 7
پردازنده: 1.8GHz
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک: سری Intel HD 4000، با قابلیت پشتیبانی از DirectX 9
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 4GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 7
پردازنده: 2.4GHz
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: GeForce 780، با قابلیت پشتیبانی از DirectX 10
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 4GB

awq3_capture.jpg

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
پولش از پارو بالا میره، این بازیش هم 100% خرجش رو که در میاره هیچ چی یه یه چیزی هم روش درمیاره حالا باز ونگ می زنه این. والا Talos Principle هم همین بود ولی چون developer اش ننه من غریبم بازی در نیورد خب نشد بره تو بوق.
البته talos تا مدت ها کرک نشد که سازنده هاش بخوان چیز خاصی بگن.

شما انگار خیلی دوست داری این دو تا بازی رو با هم مقایسه کنی، Talos Principle بازی خیلی خوبیه اما خیلی خیلی از The Witness کوتاه تره و معماهاش هم خیلی ساده تر هستن. The Witness بیشتر از 600 تا پازل و معما داره، من الان نزدیک 12 ساعت بازی کردم فقط 180 تاش رو اتجام دادم و خیلی هاشون رو هنوز هیچ راه حلی براشون پیدا نکردم(برای کامل کردن تمام معماها بیشتر از 40-50 ساعت زمان نیاز هست)
برای تموم کردن talos با همه ستاره هاش شما چقدر وقت گذاشتید که فهمیدید خیلی خیلی کوتاه تر از the witness ـه؟

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
آقا بیاین از Progressتون بگین ببینیم چه کردین :D یه سری جاها بی رحمانه سخته . من الان یه جا گیر گردم سر پازلی ، یعنی با هر منطقی سعی میکنم انجامش بدم بنظر شدنی نیست :D
تا الان چند تا دستگاه لیزر راه انداختین ؟ من 4 تا تونستم آنلاک کنم .
مثکه برا بازی آپدیت هم اومده . اگه کسی لینک داره بده .

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
البته talos تا مدت ها کرک نشد که سازنده هاش بخوان چیز خاصی بگن.

برای تموم کردن talos با همه ستاره هاش شما چقدر وقت گذاشتید که فهمیدید خیلی خیلی کوتاه تر از the witness ـه؟

من Talos رو فقط قسمت اصلیشو رفتم و همه ستاره رو هم کامل نکردم چون اون موقع وقت زیادی نداشتم، فکر کنم حدودا 17-18 ساعت طول کشید تا تمومش کردم. The Witness الان 200 تا معماش رو رفتم تقریبا 13 ساعت شده، حالا اگه واقعا 600 تا معما داشته باشه حدودا 40 ساعتی باید طول بکشه تا کاملش بشه کرد.

آقا بیاین از Progressتون بگین ببینیم چه کردین :D یه سری جاها بی رحمانه سخته . من الان یه جا گیر گردم سر پازلی ، یعنی با هر منطقی سعی میکنم انجامش بدم بنظر شدنی نیست :D

شما چند تا معما رو کامل کردی تا الان؟ در ضمن اون معما رو هم بزار اینجا شاید من حلش کرده باشم :d

لیزر هارو هم من 4 تا فعال کردم، ولی یکیش ظاهرا باید جهت بازتابش تغییر بکنه تا به اون محوطه که بالای کوه هست برسه.

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832

351 پازل و 21+

6 تا و مستقیم رفتم بالای کوه

آمارو توی Load Game مینویسه.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
من Talos رو فقط قسمت اصلیشو رفتم و همه ستاره رو هم کامل نکردم چون اون موقع وقت زیادی نداشتم، فکر کنم حدودا 17-18 ساعت طول کشید تا تمومش کردم. The Witness الان 200 تا معماش رو رفتم تقریبا 13 ساعت شده، حالا اگه واقعا 600 تا معما داشته باشه حدودا 40 ساعتی باید طول بکشه تا کاملش بشه کرد.

شما چند تا معما رو کامل کردی تا الان؟ در ضمن اون معما رو هم بزار اینجا شاید من حلش کرده باشم :d

لیزر هارو هم من 4 تا فعال کردم، ولی یکیش ظاهرا باید جهت بازتابش تغییر بکنه تا به اون محوطه که بالای کوه هست برسه.
ردش کردم :D
الان تو منطقه مرداب هستم که پازل های لگویی داره :D
آره باید اون رو بازتاب بدی

351 پازل و 21+

6 تا و مستقیم رفتم بالای کوه

آمارو توی Load Game مینویسه.
ایول شما جلویی :D اون 21+ش چیه ؟ :D من 256 تا

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
ردش کردم :D
الان تو منطقه مرداب هستم که پازل های لگویی داره :D
آره باید اون رو بازتاب بدی

ایول شما جلویی :D اون 21+ش چیه ؟ :D من 256 تا

اگه حداقل یدونه + داری بگم که مربوط به چیه ولی اگه نداری بهتره خودت کشفش کنی!

فکر نکنم داشته باشم . توو همون Load Game میزنه ؟

آره همونجا میزنه. بازی رو ادامه بده، خودت میفهمی

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازیِ پُر باگی هستش. تازه منتشر شده و تا اینجا 8 تا آپدیت بعضا سنگین (بالای 2 گیگ) براش اومده. فعلا بازی کردنش با این همه باگ عاقلانه نیست!

Code:
The.Witness.Update.8-ALI213

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
لینکشم بی زحمت بده من چیزی پیدا نکردم
دیر رسیدی, تموم شد. :p
Code:
The.Witness.Update.9-ALI213
تو گوگل بگردی تورنتش هست. بعد هم من میگم وایسا, انگار حالا حالا ها کار داره.------------------------مطمئنید سازنده ی بازی 6 سال داشته روی این بازی کار میکرده؟!9 روز از عرضه ی بازی گذشته و 9 تا آپدیت! :)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Code:
تو گوگل بگردی تورنتش هست. بعد هم من میگم وایسا, انگار حالا حالا ها کار داره.------------------------مطمئنید سازنده ی بازی 6 سال داشته روی این بازی کار میکرده؟!9 روز از عرضه ی بازی گذشته و 9 تا آپدیت! :)

داخل تورنت که کرک halo 5 pc هم هست من لینک معتبری پیدا نکردم 4 تا لینک چینی داره که هی می ریم داخل سایت های ....:d

1 لینک حسابی بده من داخل استیم دیدم 1 اپدیت نزدیک 1 گیگی داره فقط حس می کنم اینا همش فیک هستن

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
بچه ها بازی هیچ باگی نداره، من 400 تا معما حل کردم و بازی رو هم دو بار تموم کردم هیچ ایرادی نداشت.

--------------------------------------------
index.php
index.php
index.php
index.php

من فقط بگم که The Witness از اون بازی هایی هست که این روزا خیلی کم پیدا میشن، یه بازی با کلی معما و مراحل مخفی و اتفاقات جالب که از مخاطبش میخواد که بره دنبال راه حل بگرده و واقعا فکر کنه و مثل بازی های دیگه نمیاد آدم رو Hint بارون کنه. مسلما آدم کلی وقت میزاره سر یه معما و ممکنه ده ها بار اشتباه حلش کنه ولی وقتی که بعد از کلی محاسبات و بکارگیری منطق جواب درست رو پیدا میکنه به خودش افتخار میکنه! باید به سازنده هاش بابت این ذهن خلاقشون تبریک گفت چون بعضی از معماهای بازی واقعا سخت هستن ولی مطمئنا از اون سخت تر طراحیشون بوده.

بقیش رو تو اسپویلر باید نوشت:

نه توی بازی موزیک پس زمینه هست، نه شخصیت اصلی رو میشه دید و هیچگونه موجود زنده ای هم برای برقراری ارتباط نیست اما با این همه آدم با دنیای بازی ارتباط خیلی خوبی برقرار میکنه و دوست داره همه چیزاش رو کشف کنه و ببینه توی ذهن سازنده چه چیزایی میگذشته!

پایان مخفی بازی هم خیلی جالب و غافلگیر کننده بود، استودیوشون واقعا از اون جاهایی بود که من حاضرم برم به عنوان آبدارچی کار کنم:d ولی جدی آرزوم اینه یه روز بتونم در کنار یه همچین گروهی از آدمای خلاق و با پشتکار یه تیم بازیسازی تشکیل بدیم و یه بازی بسازیم که بتونه توی تاریخ خودشو جاودانه کنه و توی یاد و خاطره مخاطبانش همیشه بمونه :happy:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
Code:
من یکی که چیزی ندیدم، یعد پچ ها واسه باگ خاصی نیستن چیزای کوچیک و جزیی که خیلی ها اصلا برخورد نمی کنن باهاشون. توضیحات پچ ها توی استیم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر