The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان با این سیستم میشه بازی رو با تنظیمات بالا بازی کرد؟

Intel core i5 2500K
main:Asrock p67 pro3
Ram: Crosair Xms3 DDR3 4g 2*2 1600
graphic: MSI GTX N560ti twin frozer II
power: thermaltake TR2 700W

ممنون.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان با این سیستم میشه بازی رو با تنظیمات بالا بازی کرد؟

Intel core i5 2500K
main:Asrock p67 pro3
Ram: Crosair Xms3 DDR3 4g 2*2 1600
graphic: MSI GTX N560ti twin frozer II
power: thermaltake TR2 700W

ممنون.

منم سیستمم مشابه سیستم شماست و خیلی روون بازی رو اجرا میکنم. روی آخرین تنظیمات (us خاموش) و 1080p بازی میکنم .با فریم 60 الی 50 فریم. از 45 فریم پایینتر نمیاد.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
منم سیستمم مشابه سیستم شماست و خیلی روون بازی رو اجرا میکنم. روی آخرین تنظیمات (us خاموش) و 1080p بازی میکنم .با فریم 60 الی 50 فریم. از 45 فریم پایینتر نمیاد.

ممنون..
میشه لطفا بگید از کجا میتونم تهیه کنم؟
اگه تبلیغ میشه اگه خصوصی هم بفرستید ممنون میشم..

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
خب بلاخره بعد از ماه ها و به لطف این تعطیلات اخیر کمی وقت آزاد گیر آوردم و بازی رو تموم کردم... هم خودمو اوور کردم و هم کل سیستممو تا بتونم یه فریم قابل قبولی از بازی بگیرم! ..... تموم شد!#:-s
به معنای واقعی بازی خیلی خوبی بود ... سبک بازی بیشتر به سمت اکشن بودن میرفت تا نقش آفرینی!... انتخاب ها زیاد نبودند و همون انتخاب های نصفه نیمه چندان در روند بازی تغییری ایجاد نمیکردن . داستان کمی تا قسمتی خطی بود و یه جورایی نصفه نیمه و بدون هیچ گونه کات سین حماسی به پایان میرسه!... گرافیک که بسیار عالی بود و واقعا تکنیکی ترین،هنری ترین و زیباترین جلوه های بصری رو شامل میشد... موسیقی حماسی و خوب بود .... تنها مشکل این بازی موتور گرافیکی ناقص و بهینه نشده اونه که واقعا بعد از چپتر 1 خیلی آدمو اذیت میکنه /:)... صدا گذاری شخصیت ویچر خیلی خوب و دلنشینه...
به المان های نقش افرینی این بازی خیلی بیشتر از این امید داشتم ... ولی متاسفانه حتی به گرد پای عناوینی مثل KOTOR نمیرسه....
در کل بازی خوبیه و ارزش یک بار امتحان کردن رو داره... فقط کاشکی دایلوگ ها و انتخاب های بیشتری داشتیم و روند اینقدر اسکریپت شده نبود ... یک سری از دشمن های بازی هم خیلی رو مخ بودن!(مثل اون پرنده ها و اون ترول ها که منفجر میشدن).بازی تاکید زیادی بر روی پوشن سازی داره ولی در عمل به هیچ دردی نمیخوره ... در کل بازی من حتی یه پوشن یا معجون هم نساختم! آلکمی در حد بوق بود!...

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
!... انتخاب ها زیاد نبودند و همون انتخاب های نصفه نیمه چندان در روند بازی تغییری ایجاد نمیکردن
یک بار بازی رو تموم کردید بد از کجا فهمیدی که انتخابا تاثیر ندارن ؟
بازی 16 پایان مختلف داره که این با حرف شما تناقض داره

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اقا یکی راهنمای بازی رو بذاره لطفا
روانم شاد شد !!!
نقشس افرینی هم شد بازی اخه ؟ :d
باو خو باید خودتو آپگرید کمنی نمیشه با آپگرید اوائل بازی بری با غول آخر بجنگی که :D بازی خیلی هم مبارزاتش جالبه کاملا حرفه ایه :D

• Like
Reactions: koorosh sh

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
اقا یکی راهنمای بازی رو بذاره لطفا
روانم شاد شد !!!
نقشس افرینی هم شد بازی اخه ؟ :d
کوروش خان بازی اون قدر سخت که نیست.... کلیه ماموریت ها در نقشه معلوم هستن .... کمی بگردی همه چیز گیرت میاد.
تو این سایت ثبت نام کن و PDF راهنمای کامل رو بگیر....

• Like
Reactions: koorosh sh

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان کسی میدونه چی کار کنیم که زمان بگذره؟ مثلا من باید بعد از ظهر برم پیش یکی.. این خورشید 20 دقیقس تو آسمونه..غرویم نمیشه...

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
دوستان کسی میدونه چی کار کنیم که زمان بگذره؟ مثلا من باید بعد از ظهر برم پیش یکی.. این خورشید 20 دقیقس تو آسمونه..غرویم نمیشه...

دکمه کنترل رو نگه دار از منویی که باز میشه گزینه وسط رو انتخاب کن , بعد وارد قسمتی میشی که میتونی معجون بسازی, آپگرید کنیو ..., یه قسمتی هم داره واسه جلو بردن زمان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر