The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

ببین وقتی بازی رو که اجرا می کنی یه فیلم کوتاه نشون می ده. اوون وقتی تموم می شه ، اسم بازی رو می نویسه و زیرشم می نویسه Enhanced Edition. اگه ننوشته باشه یعنی نیس.

بابا هزار بار برای ایکس باکس فقط نسخه ی انهنس هست.اونایی هم که روی کاورشون ننوشته حتما مغازه دار اومده کاور پی سی رو بالاش رو عوض کرده.

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

اینDLCها چه چیزی به بازی اضافه کردن؟
راستی اصلا ارزش خریدن داره؟

چند صفحه ی قبل یه تریلر هست که نشون میده چی به بازی اضافه شده.صد در صد هم ارزش خرید داره.

خیلی خنده داره
تو این اموزشی که اول بازی میده , بهم گفته بمب رو انتخاب کنم و با rb بزنمش به دشمن
اما نه با rb و نه هیچ کلید دیگه ای عمل نمیکنه...همینجوری گیر کردم:-s
اول LB رو نگه دار بمب رو انتخاب کن بعد RB رو نگه دار slow motion میشه یه هدف میاد(نشونه گیری) ببرش رو دشمنت RB رو ول کن

اول LB رو نگه دار بمب رو انتخاب کن بعد RB رو نگه دار slow motion میشه یه هدف میاد(نشونه گیری) ببرش رو دشمنت RB رو ول کن

امتحان کردم . اونجا هم همینو نوشته بود اما اصلا و ابدا نه Slow میشه نه منفجر میشه نه .......
خلاصه که بیخیالش شدم , گفتم ایندفعه بدون اموزشی میرم

منم بازی را گرفتم ، راستش به جز فیلم اول بازی دیگه از هیچ چیزش خوشم نیومد .
اصلا معلوم نیست تو بازی باید چی کار کرد . البته من کلا با بازی های نقش آفرینی مشکل دارم .

دوستان بررسی DF رو از یوروگیمر حتما ببینید نکات جالبی گفته! مثلا اینکه نورپردازیش از نسخۀ PC 2011 طبیعی تره ولی این به آپدیت انجین مربوط میشه که تو پچ 11 گیگی pc قرارش دادن! و البته نقاط ضعف گرافیکی ایکس باکس رو هم اشاره کرده (که طبیعیه)! ولی در کل خیلی از نسخۀ ایکس باکس تعریف کرده! لازم شد حتما بگیرمش
موفق باشید!
لینک

سلام دوستان!
یه سوال در مورد Chapter 3
به من گفته برو Odrin رو پیدا کن ولی اصلا نیست!
کسی میتونه بگه دقیقا کجای نقشس؟!

اولین کمپ که اومدی داخلش همون جا که میدون مبارزات توش هست منتهی الیه سمت چپ یه در هست از در که رد شدی برو پایین لب ساحل سمت راست جلوی در غار دراز کشیده.

بچه ها من یه مشکل مسخره دارم :d
تو مبارزه هایی که مثلا 4 5 نفر دورمن دارن با شمشیر سرویسم:d میکنن چجوری باید به موقع جلوشون دفاع کنم یا جاخالی بدم ؟؟؟ تا میام جلو این دفاع کنم اون یکی میزنه
کمک کنید که همین اولای بازی موندم:))

تو مبارزه هایی که مثلا 4 5 نفر دورمن دارن با شمشیر سرویسم:d میکنن چجوری باید به موقع جلوشون دفاع کنم یا جاخالی بدم ؟؟؟ تا میام جلو این دفاع کنم اون یکی میزنه
رو چه درجه سختی بازی میکنی ؟
کافیه با B بپری اینور و اونور و از جادو و شمشیر با هم استفاده کنی

عزیز اگه اونجا تو Chapter 2 گیر کردی باید بدویی به جای خالی و اولین سربازی که اومد رو بزنی و دوباره بدویی یه جای خالی دیگه و اولین سرباز رو بزنی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or