The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

[TABLE="class: cms_table"]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TD="class: cms_table_font-small, bgcolor: #FFFFFF, align: center"][/TD]
[TD="class: cms_table_font-small, width: 25%, bgcolor: #FFFFFF, align: center"][/TD]
[TD="class: cms_table_font-small, width: 25%, bgcolor: #FFFFFF, align: center"][/TD]
[TD="class: cms_table_font-small, width: 25%, bgcolor: #FFFFFF, align: center"]
[/TD]
[/TR]
[/TR]
[/TABLE]

خوب همانطور یکه فکر می کردم خیلی خوب رو کنسول درش اوردن واقعا با این حجم تکسچر فقط خدا کنه خوب فریم بده :d

[TABLE="class: cms_table"]
[TD="class: cms_table_font-small, bgcolor: #FFFFFF, align: center"][/TD]
[TD="class: cms_table_font-small, width: 25%, bgcolor: #FFFFFF, align: center"]
[/TD]
[/TR]
[/TR]
[/TABLE]

خوب همانطور یکه فکر می کردم خیلی خوب رو کنسول درش اوردن واقعا با این حجم تکسچر فقط خدا کنه خوب فریم بده :d

عجب گرافیک خوفی داره داش حسین
in game?

دوستان این بازی کی میاد .... وای توی پی سی که شاهکاری بود باسه خودش در حد اسکایریم بود
تاریخ انتشارش برای xbox معلوم نیست؟
من بد جوری کف کردم

دوستان این بازی کی میاد .... وای توی پی سی که شاهکاری بود باسه خودش در حد اسکایریم بود
تاریخ انتشارش برای xbox معلوم نیست؟
من بد جوری کف کردم

تو صفحه قبل نوشته بود 4 ماه دوم سال جاری.حالا من هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم فکر کنم منظور 3 ماه دوم سال جاری باشه :دی

من که تو PC بازی کردم از گیم پلی و داستان قشنگش و البته چیزای دیگش:d(منظورم گرافیکشه بابا:d)خیلی خوشم اومد.انگار اصلا با همه RPG های دیگه فرق داره.ولی نصفه ولش کردم چون خوب فریم نمیگرفتم گفتم تو 360 بازی میکنم تا خوب فریم بگیرم.
ولی من این بازی رو بدترین بازی از نظر صحنه میدونم که تو عمرم دیدم.واقعا از حد گذرونده،صد رحمت به Spartacus:d باور کنید جلوش کم میاره.اینو گفتم که بهتون هشدار داده باشم که هروقت تنها شدید این رو بازی کنید.جدی میگم.خیلی بده...

یه تریلر CG منتشر کردن مربوط به 1st Assassination هست و بیــــــنهایت زیبا کار شده جوری که از زنده بودنتون لذت میبیرید :دی.

من که تو PC بازی کردم از گیم پلی و داستان قشنگش و البته چیزای دیگش:d(منظورم گرافیکشه بابا:d)خیلی خوشم اومد.انگار اصلا با همه RPG های دیگه فرق داره.ولی نصفه ولش کردم چون خوب فریم نمیگرفتم گفتم تو 360 بازی میکنم تا خوب فریم بگیرم.
ولی من این بازی رو بدترین بازی از نظر صحنه میدونم که تو عمرم دیدم.واقعا از حد گذرونده،صد رحمت به Spartacus:d باور کنید جلوش کم میاره.اینو گفتم که بهتون هشدار داده باشم که هروقت تنها شدید این رو بازی کنید.جدی میگم.خیلی بده...

منظورتون از صحنه یه میشه واضح تر بگید بهش نمیاد جن@سی داشته باشه...

Back