The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
ویچر2 با در نظر گرفتن نسخه‌ی کنسولی ساخته شده است

با وجود این‌که مسوولان استودیو بازی‌سازی سی‌دی‌پراجکت هنوز هم از تایید نسخه‌ی کنسولی قسمت دوم از سری بازی‌های ویچر اجتناب می‌کنند و سعی دارند این عنوان را انحصاری رایانه‌های شخصی جلوه دهند، برای بار چندم شاهد این ادعا هستیم که تیم طراحی و تولید، بازی را با در نظر گرفتن نسخه‌های کنسولی در دستور کار قرار داده است.

یان برکویچ، از اعضای ارشد استودیو بازی‌سازی سی‌دی‌پراجکت در مصاحبه‌ای اختصاصی با سایت خبری آی‌جی‌ان در این خصوص اذعان داشت: "شما می‌توانید ویچر2 را با استفاده از گیم‌پد بازی کنید، این امکان برای بازی در نظر گرفته شده است. در حقیقت تمام رابط کاربری بازی با در نظر گرفتن نسخه‌ی کنسول طراحی و ساخته شده است."

وی با اشاره به این‌که بخشی از بازی برای کنسول‌ها پورت شده و هم‌اکنون می‌توان آن قسمت را بازی کرد، در ادامه‌ی اظهاراتش می‌افزاید: "این نخستین پروژه‌ای است که ما تمایل داریم بر روی کنسول‌ها نیز آن را اجرا کنیم. ما باید این کار را در استودیو خودمان انجام دهیم و در نهایت نیز تصمیم گرفتیم کار را به استودیوهای بازی‌سازی خارجی نسپاریم."

برکویچ در ادامه گفت: "ما در خصوص نسخه‌ی کنسولی بازی امکان‌سنجی کردیم و آزمایش‌هایی ترتیب دادیم و برای این‌که سایرین مطمئن شوند این کار را انجام داده‌ایم و این موضوع ادعای صرف نیست، بخشی از بازی را برای استفاده بر روی کنسول‌ها پورت کردیم."

پیش از این نیز در آذر ماه مسوولان استودیو بازی‌سازی سی‌دی‌پراجکت تایید کرده بودند ساخت دومین قسمت از مجموعه بازی‌های ویچر بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 هنوز هم ممکن است و اگر این اتفاق بیافتد، بازی‌کننده‌های این پلت‌فرم‌ها شاهد انتشار آن در فاصله‌ی چند ماه پس از عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی خواهند بود.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
خُب گیم اسپات عکس های جدیدی از نسخه 360 بازی قرار داده.

975399_20110522_790screen002.jpg
997903_20110608_790screen003.jpg

برای دیدن همه عکس ها اینجا برید.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اینم تریلر بازی که در E3 منتشر شد و برای ایکس باکس 360 تایید شد.شایعه شده که اواخر امسال عرضه میشه اما تو این تریلر میگه Coming Soon On Xbox 360:

پاییز میاد! چه ماه پر باری!
کاش 2 تا از بازی هایی که تو پاییز میومد تو این تابستون نکبت میومد:|
بازیش خیلی خفنه! در حدی که به فکر تعمیر pc ـیم هستم تا بازیش کنم!

• Like
Reactions: ston cold

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
پاییز میاد! چه ماه پر باری!
کاش 2 تا از بازی هایی که تو پاییز میومد تو این تابستون نکبت میومد:|
بازیش خیلی خفنه! در حدی که به فکر تعمیر pc ـیم هستم تا بازیش کنم!

باز فش دادی به 360
تو کی میخوای ادم شی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر