The Walking Dead | Xbox 360

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان احتمالا بازی تا چند روز دیگه میاد بنظرتون نیاز به یه راهنمایی قدم به قدم فارسی داره یا نه چندان سخت نیست؟
فقط اگه طلبه باشی میتونی اچیومنت گایدشو بنویسی، هرچند که گایدای انگیلیسی یکی دو روز بعد اینکه بازی بیاد میاد رو سایتش

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان فکر نکم رو دیسک عرضه بشه!یعنی میشه؟
صفحه قبلو یک نگاهی بنداز.نسخه ntsc/uc عرضه شده

---------- نوشته در 04:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

دوستان احتمالا بازی تا چند روز دیگه میاد بنظرتون نیاز به یه راهنمایی قدم به قدم فارسی داره یا نه چندان سخت نیست؟
نه بابا اصلا سخت وفکری نیست فقط انتخاب باید بکنی.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
من اینو بازی نکرده بودم، وقتی بهترین بازی سال شد شروع کردم به دانلودش، 4 تا اپیزودش رو دانلود کردم، الآنم 2 تاشو تموم کردم .
بازی واقعا زیباست، داستان بازی کاملا آدمو جذب می کنه، وقتی میشینی پاش دیگه دلت نمیاد پاشی، فقط چند تا مشکل داره :
1 - مقدار QTE های بازی پایینه، سبک بازی یه چیزی توی مایه های Heavy Rain ه یعنی شما کنترل داستان رو دارید ولی بیشتر به انتخاب دیالوگ و قدم زدن می گذره که یکم باعث میشه حوصله آدم سر بره .
2 - گرافیک بازی Cell Shade ه ولی قابل قبول نیست، از لحاظ تکنیکی واقعا ضعیفه.
3 - باید برای انتخاب دیالوگ یکم وقت بیشتر می ذاشتن، بعضی وقتا که انتقدر سریع میره که نمیشه همه گزینه ها رو خوند .

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
من اینو بازی نکرده بودم، وقتی بهترین بازی سال شد شروع کردم به دانلودش، 4 تا اپیزودش رو دانلود کردم، الآنم 2 تاشو تموم کردم .
بازی واقعا زیباست، داستان بازی کاملا آدمو جذب می کنه، وقتی میشینی پاش دیگه دلت نمیاد پاشی، فقط چند تا مشکل داره :
1 - مقدار QTE های بازی پایینه، سبک بازی یه چیزی توی مایه های Heavy Rain ه یعنی شما کنترل داستان رو دارید ولی بیشتر به انتخاب دیالوگ و قدم زدن می گذره که یکم باعث میشه حوصله آدم سر بره .
3 - باید برای انتخاب دیالوگ یکم وقت بیشتر می ذاشتن، بعضی وقتا که انتقدر سریع میره که نمیشه همه گزینه ها رو خوند .

لینکشو واسه ماهم بزار

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

تمام اینایی که گفتین در واقع نکات مثبت بازی هستن که شیرینی بازی به همینا هست :D . فک مکیکنی الکی این همه گوتی داره میگیره ؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d

نه بابا اصلا سخت وفکری نیست فقط انتخاب باید بکنی.

البته در یکسری از مراحل بازی باید دنبال یکسری از ابزار و فایلها بگردین و مثلا از بین چند تا مسیر همشو باید بری تا بفهمی کدوم مسیر رو باید انتخاب کنی.

یا مثلا برای بهتر متوجه شدن روند بازی و اینکه چه کاری بهتره که انجام بدی باید با شخصیتهای محیط اطراف صحبت کنی و.....

نمیشه گفت فکری ولی زیادم الکی نیست که با یک انتخاب ساده برید مرحله بعدی.

یه جورایی بیشتر حوصله میخواد تا فکر.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
فقط اگه طلبه باشی میتونی اچیومنت گایدشو بنویسی، هرچند که گایدای انگیلیسی یکی دو روز بعد اینکه بازی بیاد میاد رو سایتش
در مورد اچیومنت های بازی فکر کنم ساده ترین بازی از لحاظ اچیومنته.فقط یک بار بازیرو تموم کنی کله اچیومنتهاش باز میشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
در مورد اچیومنت های بازی فکر کنم ساده ترین بازی از لحاظ اچیومنته.فقط یک بار بازیرو تموم کنی کله اچیومنتهاش باز میشه
پس از نظر من این بازی ارزش بالایی داره، چون بیشتر انگیزم واسه بازی اول گیم پلی خوب، بعد داستان خوب و بعد گرافیک و اچیومنت های زیاده:d
فقط ریجن فری یا پالش گویا هنو نیومده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر