The Walking Dead | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
مثل اینکه لینک های ریجن U داره آپلود میشه

http://www.xbox360iso.com/walking-dead-ntsc-t655125.html

طرف تاپیک Fake باز کرده چرا که اگه پست بعدیشو بخونی نوشته شما باید قبل از ارسال مطلب لینکهاتون رو اپلود کنید نه اینکه نیومده اول از بازی تعریف کنید .

طرف تاپیکشو هم بسته این یعنی اینکه رجیون NTSC هم کسی عرضه اپلودشو نداره چه برسه به نسخه PAL

این برمیگرده به همون حرفی که صفحه قبل گفتم. بازی انحصارا در دستان فروشگاه gamestop هست و کسی تا حالا اگه میتونست از این فروشگاه خرید کنه الان شما لینکها رو به چشم دیده بودی.حالا یا فروشگاه تعطیله به خاطر ایام کریسمس یا مشکل جای دیگری هست.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان مثل اینکه این نسخه لیک شده با اینکه Region lock هست ولی میشه با کنسول های PAL هم بازیش کرد...
فقط باید با روشی که توی تاپیک زیر گفته شده بازی رو اجرا کنید.
http://www.xbox360iso.com/walking-dead-ntsc-t655252.html
آره.نوشته باید دیسکو بزاری بعد وصل شی به لایو بعد بری اسم بازی رو سرچ کنی بعد اونجا گزینه ی play game میاد و بازی رو شروع میکنی.نوشته بازی سیو میشه :dولی نصب نمیشه:(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام من نسخه ارکید بازی رو دیروز دان کردم ایا با این نسخه از لحاظ و داستان گرافیک و .... فرقی داره؟؟
کلا یک نسخه 5 اپزودی از بازی اومده.شما از کجا دانلود کردی؟
اگه از لایو دانلود کردی که احتمالا فقط اپیزود اول بازی رو دانلود کردی که قیمتش 400 ماکروسافت پوینت هستش.اگر کنسولت جیتگه که دیگه همش در اختیارته و میتونی دانلود کنی.اگرم اون نسخه ای که روی دیسک اومده رو دانلود کردی که رایتش میکنی رو دیسک و اجرا میکنی ولی در کل با هم از لحاظ داستانی و هر چیز دیگه ای فرق ندارند

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d
دوستان مثل اینکه این نسخه لیک شده با اینکه Region lock هست ولی میشه با کنسول های PAL هم بازیش کرد...
فقط باید با روشی که توی تاپیک زیر گفته شده بازی رو اجرا کنید.
http://www.xbox360iso.com/walking-dead-ntsc-t655252.html

حالا چه مرضیه که از حول حلیم بیوفتیم توی دیگ؟

خب آدم یه مدت صبر میکنه نسخه رجیون فری بیاد براحتی بازی میکنه دیگه.....

لقمه رو برای چی بچرخونی دور سرت؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این نسخه رو بدون وصل شدن به XBL هم میشه بازی کرد.(یعنی آفلاین باشید)
فقط باید دیسک رو بزارید،بعد برید قسمت My Games و بازی رو از اون جا اجرا کنید.....
Ok just tested, this works offline too. Just insert the disc and go to "My Games" on your dashboard and it will show up. You do not need to have any previous episodes, I did this with console offline, HDD plugged out, not even signed into any gamer profile.
+
حالا چه مرضیه که از حول حلیم بیوفتیم توی دیگ؟

خب آدم یه مدت صبر میکنه نسخه رجیون فری بیاد براحتی بازی میکنه دیگه.....

لقمه رو برای چی بچرخونی دور سرت؟
خوب شما صبر کن تا همون نسخه Region free بازی بیاد!
من اون پست رو فقط جهت اطلاع رسانی زدم،ممکنه نسخه پال بازی 6 ماه دیگه بیاد و طرفدارهای بازی هم دوست دارن که بازی رو زودتر تجربه کنند.....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این نسخه رو بدون وصل شدن به XBL هم میشه بازی کرد.(یعنی آفلاین باشید)
فقط باید دیسک رو بزارید،بعد برید قسمت My Games و بازی رو از اون جا اجرا کنید.....

خوب شما صبر کن تا همون نسخه Region free بازی بیاد!
من اون پست رو فقط جهت اطلاع رسانی زدم،ممکنه نسخه پال بازی 6 ماه دیگه بیاد و طرفدارهای بازی هم دوست دارن که بازی رو زودتر تجربه کنند.....
شما تست کردی، میشه از همین راه افلاین اجرا کرد؟ ولی جایی فکر نکنم بیاره نسخه u

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان احتمالا بازی تا چند روز دیگه میاد بنظرتون نیاز به یه راهنمایی قدم به قدم فارسی داره یا نه چندان سخت نیست؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
دوستان احتمالا بازی تا چند روز دیگه میاد بنظرتون نیاز به یه راهنمایی قدم به قدم فارسی داره یا نه چندان سخت نیست؟
نه داداش اصل حال بازی به اینه که خودت تجربه کنی و انتخاب کنی، راهنمای قدم به قدم کلا گند میزنه به همه ی حال بازی (مخصوصا این بازی هم که زیاد سخت نیست و معمای فکری هم نداره).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر