The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
اپیزود خوبی بود نمیتونم بگم شاهکار بود ولی خوب بود.احتمال میدم اپیزودای اینده هیجان انگیز تر از این باشه.

من به کریستینا کمک کردم , سگه رم غذا دادم که معرفت نداشت و در نهایت با PETE رفتم.اپیزود دو هم مشخصا باید پاش رو قطع کنه که امیدوارم به من محول نکنن این قضیه رو چون همون بخیه زدن کلمنتاین بسمون بود!:| یاو که بش میگفت فک کردم مردی به نظرم کریستیناس.یادم نمیاد سیزن 1 اخر و عاقبت کنی چی شد.
سیزن 1 اون پسر اسکله که پرت شد پایین مرد لیلی که با ماشین در رفت اون دختر زبر و زرنگه هم که خدافظی کرد رفت پی خودش بقیه رو یادم نیس

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سیو نداشته با شی ، این تصمیمات فصل اول رو که به صورت رندوم میگیره ، نمیشه فهمید چیا گرفته ؟

دادا به نظر من همه اینا قمپوزی بیش نیست . این داستان سیو و این چیزا رو گفتن که کسی که قسمت قبلیش رو بازی نکرده بره بخره :d . اولش آدمو به شاپ راهنمایی میکنه

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
کسایی که
سگه رو نکشتن دلش براشون سوخت یا چیزه دیگه ای؟
من دیدم داره زجر میکشه نکشتمش بیشتر جون بکنه حالش جا بیاد:d
راستی دقت کردین این لوک چقدر شبیه متس هوملزه؟!:d

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
منم سگو نکشتم گذاشتم عذاب نمک نشناسی شو بکشه . در ضمن ارتباط 400 روز به این چیه ؟ داستان به صورت خیلی مینیمالیستی تعریف میشه

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
دوستان یه خبر جدید دارم؛ اونایی که هنوز اپیزود 1 فصل 2 رو بازی نکردن باز نکن اسپویلر رو

آخرای بازی وقتی با Pete و Nick میری ماهیگیری و میبینی که یه گروه بهشون حمله شده و مردن، یه لحظه یه صحنه ای رو میبینی که توش شخصیت Roman که توی 400 Days بود رو نشون میده (همون DLC بازی)
اون صحنه رو میتونید از اینجا مشاهده کنید. حالا خیلی ها شک داشتن که این همون شخصه یا نه باید بگم که آره همون شخصه و همونطور که نشون میده Roman مرده؛ اینو وبسایت معتبر WalkingDeadWikia.com هم تایید کرده
البته برای اون دوستانی که چهره Roman رو فراموش کردن عکسش رو گذاشتم میتونید عکس رو از اینجا مشاهده کنید

از شخیصت های اصلی نبود که . این یارو مهم نی !!! کنی نیستش با. محاصره شده بود مگر اینکه زمین دهن بازکرده باشه از زیر زمین فرار کرده باشه:|
اگه دقت میکردی یه راه ب فاضلاب بود اونجا!!!یعنی میتونسته فرار کنه!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
منم بازیو رو گوشی تموم کردم :D
خیلی حال داد بعد مدت ها دوباره نشستم پای این بازیو حسابی درگیر ماجرای جدید شدم :D
تصمیم گیری ها :
از دست کریستا فرار کردم :D
سگه رو که گازمون گرفت رو کشتم که زجر نکشه
به همه راست گفتم هرچند لی گفته بود به کسی اعتماد نکن
با دختر دکتره دوست شدم.
سیاه پوست حامله رو تهدید کردم :D
بین پیت و نیک , چون دیدم پیت پاشو گاز گرفتن رفتم سمت نیک که بهم گفت چرا منو نجات دادی و چرا نرفتی پیش اون ؟ :| خوب حدس میزنم عین جریان 1 ـش بشه که بین کارلا بود کی بود و اون پسره باید یکیو انتخاب میکردیم آخرشم جفتشون میمردن :| نیک ـم که پپه :| ! اونی هم که کلم تو فصل بعد بهش میگه فکر میکردم تو مردی : یا کریستائه یا کنی ( عشقم :D ) .

لعنتی اپیزود بد چرا نمیاد پس :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها من یه سری فرضیه دارم فقط جاییش مشکل داره حتما بگین !
مگه تو شماره قبلی ( همچنین تو سریال ) مشخص نشد که هرکی به هر شکلی زخمی بشه تبدیل میشه !؟ اون معلمه تو فصل 1 پاش تو تله گیر کرد و قطعش کردیم....
الان دست کلم رو یه سگ قشنگ جر داده :| ! اون همه ساعتم باز مونده زخمش ! الان مسئله اینه که چرا کلم تبدیل نشد ؟ حالا اونش به کنار ! یعنی ممکنه کلمنتاین خونش مثل یک پادزهر عمل کنه ؟ یعنی اگه این چیزایی که گفتم درست باشه ممکنه کلمنتاین اصلا هیچوقت زامبی نشه !؟ پس یعنی ممکنه تا آخر این فصل همه بفهمن و اینو ببرن CDC و محلول درست کنن و به این قضیه پایان بدن :D ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر