The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

sorena_khan

کاربر سایت
Sep 19, 2012
16
نام
آرش
یه سوال دارم مگه وقتی دور و بر کنی پر زامبی میشه کلمنتاین اونجا بود که فکر میکنه اون مرده ؟
داداش گلم وقتی کلمنتاین امید و کریستا رو پیدا می کنه باید ازشون پرسیده باشه که چه بلایی سر کنی و بن اومده مگه نه و امید و کریستا داستانو براش تعریف می کنن

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من امروز تازه The Wolf Among Us رو بازی کردم!
بنظرم از نظر انیمیشن و صحنه های سینماتیک خیلی از TWD جلوتر هست!
من همیشه با انیمیشنای خشک TWD مشکل داشتم! اصلا جالب نیست! باز The Wolf Among Us خیلی بهتر هست بنظرم!
نمیتونستن مثل اون در بیارن؟ :| صحنه های سینماتیک The Wolf Among us هم لامصب خیلی دلچسب هست که TWD مثل اون جذاب نیست اونقدرا!

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
سلام
واسه شناختن شخصیت هایی این فصل لازمه تا DLC 400 Days را بازی کنم؟:-/

نه کلا شخصیت های DLC اصلا متفاوت بودن فکر کنم ولی یکی دوتاش شاید تو این فصل باشه که با توجه به نقد هایی که خوندم زیاد هم مهم نیست که 400 رو بازی کنی چون چیز زیادی هم از شخصیت ها دستگیرت نمیشه .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام
واسه شناختن شخصیت هایی این فصل لازمه تا DLC 400 Days را بازی کنم؟:-/
همونطور که دوست خوبم کاربر ™Red V گفت ربط آنچنانی به هم ندارن بجز اینکه یکی از شخصیت های DLC 400 Days رو نشون میده که مرده ولی اگه میخوای داستان رو به طور کامل متوجه شی حتما بازیش کن مطمئن باش چیزی رو از دست نمیدی ;)

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
منم قسمت اول رو تموم کردم...از نظر روایت داستان هیجان انگیز ترین شروع رو داشت.چند تا مسئله تو بازی دیدم که باید بگم:
واقعا عالی تونستن تغییر شخصیت کلمینتانا رو نشون بدن...کلم دیگه اون دختر بچه سابق نیست،از درون پخته شده.البته این رو میشه در طول قسمت اول درک کرد.مثلا وقتی در کمپ به جعبه اسباب بازی میرسه برعکس دختر بچه های دیگه میل و رغبتی نشون نمیده و به گشتن برای غذا ادامه.
اون قسمت وحشی شدن سگ واقعا عالی کار شده بود.نشون میده که موجودات برای بقا به هر کاری دست میزنند.مخصوصا رفتار آدم ها که هر چه قدر از زمان واقعه پخش ویروس (یا هر چیزی) بیشتر میگذره نسبت به هم بی اعتماد تر میشن.
در قسمت پایانی که کلم به یه کسی میگه "من فکر می کردم تو مرده باشی" فکر نکنم که
گلن یا لیلی باشه...چون این دو هیچ کدوم نمردند یا کلم از مردنشون اطلاعی نداره.به احتمال زیاد یا باید کنی باشه یا کریستیا ...که خودم بیشتر احتمال میدم که کریستیا باشه

sorena_khan

کاربر سایت
Sep 19, 2012
16
نام
آرش
منم قسمت اول رو تموم کردم...از نظر روایت داستان هیجان انگیز ترین شروع رو داشت.چند تا مسئله تو بازی دیدم که باید بگم:
واقعا عالی تونستن تغییر شخصیت کلمینتانا رو نشون بدن...کلم دیگه اون دختر بچه سابق نیست،از درون پخته شده.البته این رو میشه در طول قسمت اول درک کرد.مثلا وقتی در کمپ به جعبه اسباب بازی میرسه برعکس دختر بچه های دیگه میل و رغبتی نشون نمیده و به گشتن برای غذا ادامه.
اون قسمت وحشی شدن سگ واقعا عالی کار شده بود.نشون میده که موجودات برای بقا به هر کاری دست میزنند.مخصوصا رفتار آدم ها که هر چه قدر از زمان واقعه پخش ویروس (یا هر چیزی) بیشتر میگذره نسبت به هم بی اعتماد تر میشن.
در قسمت پایانی که کلم به یه کسی میگه "من فکر می کردم تو مرده باشی" فکر نکنم که
گلن یا لیلی باشه...چون این دو هیچ کدوم نمردند یا کلم از مردنشون اطلاعی نداره.به احتمال زیاد یا باید کنی باشه یا کریستیا ...که خودم بیشتر احتمال میدم که کریستیا باشه
کریستا هم که جلوی کلمنتاین نمرد دو حالت داشت در هر دو حالت فرار کرد بعدشم به قول یک از بچه های چطور میتونه اونقدر سریع عضو یه گروه بالای کوهستان بشه
[/QUOTE]

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
کریستا هم که جلوی کلمنتاین نمرد دو حالت داشت در هر دو حالت فرار کرد بعدشم به قول یک از بچه های چطور میتونه اونقدر سریع عضو یه گروه بالای کوهستان بشه
[/QUOTE]
احتمال اینکه کلم فکر کنه کریستا مرده خیلی زیاده...چون تو اون صحنه بود هو صدای تیر هم شنید...فکر نکنم عضو یک گروه شدن تو اون شرایطه رزومه یا سابقه بخواد.برای بقاش به یه گروه پناه برده و با اون گروه به کوهستان رفتند.

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
من که میگم اون شخصی که کلمنتاین گفت "فکر میکردم تو مردی!" همین victor هست همون شخصی که از ما آب میخواست چون هم دستاشو نشون داد اون شخص کنار این 2 نفر(هم دستاش) بود پس احتمال اینکه اون باشه زیاده (زده حال)

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
بعد از اینکه کلمنتاین دستشو میدوزه یه زامبی میاد و با چنگک می چسبونیمش به دیوار و یه چیز میره تو بدنش بعدش چیکار کنم بلند نشه کلم رو بخوره؟:d

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بعد از اینکه کلمنتاین دستشو میدوزه یه زامبی میاد و با چنگک می چسبونیمش به دیوار و یه چیز میره تو بدنش بعدش چیکار کنم بلند نشه کلم رو بخوره؟:d
سریع دو رو برت رو نگاه کن یه وسیله هست هم سمت چپت هم راستت وردار و بزن بترکونش

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
دوستان اگر میشه سیو کامل سیزن اول رو یکی برام آپلود کنه. با تشکر
سیو بازی تو این مسیره : Documents\Telltale Games\The Walking Dead

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر