The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
سلام دوستان

اگه ميشه يكي لينك دانلود شهر riverview رو بذاره با راهنماي اينكه من بايد بعدش چيكارش كنم !
آخه توي اين تاپيك هر چي لينك مال دانلود شهر riverview هست خرابه !!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان

اگه ميشه يكي لينك دانلود شهر riverview رو بذاره با راهنماي اينكه من بايد بعدش چيكارش كنم !
آخه توي اين تاپيك هر چي لينك مال دانلود شهر riverview هست خرابه !!!
یه تورنت صفخه قبل من دادم که خودم از اون دانلود کردم و نوشته شده که چگونه عمل کنید.(من مشکلی هم تو اجراش نداشتم الان این شهر با بقیه مخلفات اضافه شده).
آقا من تو دو تا فروشگاه سفارش دادم ولی بعد دو هفته هنوز معلقه سفارشم ، یه فروشگاه معرفی کنید
شما اگر تهرانی برو گیشا . ته Pasaj ! این بازی ریخته !

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
آقا چجوری باید درخواست ازدواج بدم؟
من با یک دختره از جوانی دوست بودم :D بعد ازش خواستم Move in کنه و تا الان که بزرگسال شدن این دو تا، 3 تا بچه هم دارن :D
ولی هنوز با هم ازدواج نکردن :D و رسما بچه ها... :P
ولی اصلا گزینه ای برای ازدواج وجود نداره، توی نسخه 2 راحت میشد انجام داد ولی الان با اینکه دوستیشون تا آخرین حده و عاشق هم هستند گزینه ای برای درخواست ازدواج نمی بینم. چجوریه؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
آقا چجوری باید درخواست ازدواج بدم؟
من با یک دختره از جوانی دوست بودم :D بعد ازش خواستم Move in کنه و تا الان که بزرگسال شدن این دو تا، 3 تا بچه هم دارن :D
ولی هنوز با هم ازدواج نکردن :D و رسما بچه ها... :P
ولی اصلا گزینه ای برای ازدواج وجود نداره، توی نسخه 2 راحت میشد انجام داد ولی الان با اینکه دوستیشون تا آخرین حده و عاشق هم هستند گزینه ای برای درخواست ازدواج نمی بینم. چجوریه؟
میگه میشه ازدواج نکنید بعد بچه دار بشید؟؟؟؟؟؟؟:confused::biggrin1::confused::biggrin1:

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
یک خبر توپ برای بچه هایی که ورژن ناقص رو دارند با یک پچ 15 مگبایتی میتونید مشکل رو حل کنید
http://torrents.thepiratebay.org/4953747/Sims_3_-_Retail_Patch_(RELOADED_to_full_retail_patched)_-_TBJ.4953747.TPB.torrent
من خودم تست کردم فایل ها رو تو همون جایی که ریختید کپی و Replace کنید
الانم دارم از یک تورنت دیگه شهر و چیزهایی دیگه میگیرم !

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
میگه میشه ازدواج نکنید بعد بچه دار بشید؟؟؟؟؟؟؟:confused::biggrin1::confused::biggrin1:
حالا که شده :D
آره اگه اون سیم رو دعوت کنی ازش که بیاد خونه تو زندگی کنه و دوستیتون هم تا آخرین حد بره می تونید بچه دار هم بشید. فقط بچه ها حروم زاده میشن! :cheesygri
حالا من چجوری ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟

یک خبر توپ برای بچه هایی که ورژن ناقص رو دارند با یک پچ 15 مگبایتی میتونید مشکل رو حل کنید
http://torrents.thepiratebay.org/4953747/Sims_3_-_Retail_Patch_(RELOADED_to_full_retail_patched)_-_TBJ.4953747.TPB.torrent

میشه بگید ویژگیهای ورژن "ناقص" چیه؟

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
میشه بگید ویژگیهای ورژن "ناقص" چیه؟
روش دانلود ها که از sims store ریخته نمیشه مثل شهر جدید همچنین EP که بعدن رو سیمز میان فقط رو این میان. اون اصلا ورژن اصلی نیست و Pre-final هست
دارای باگ های فراوان که من خودم به چشم دیدم میگن تو این کمتره
مثلا یک گیتار تو دست زنم گیر بود:cheesygri رفته بود تو بدنش بردمش حموم هم در نیومد:cheesygri
در ضمن 99 درصد نسخه های بازار همین ورژن reloaded هست که ورژن اصلی نیست و این نسخه update شده فینال هست که ورژنش 1.0.631 هست میتونید شماره نشخه رو luncher بازی ببینید گوشه سمت چپ نوشته

آخرین ویرایش:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
آره اگه اون سیم رو دعوت کنی ازش که بیاد خونه تو زندگی کنه و دوستیتون هم تا آخرین حد بره می تونید بچه دار هم بشید. فقط بچه ها حروم زاده میشن! :cheesygri
حالا من چجوری ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
وای خدا ازبس خندیدم دارم میمیرم!!!:laughing:
خب برو روش ببین گزینه ای برای Marry نداره!

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
روش دانلود ها که از sims store ریخته نمیشه مثل شهر جدید همچنین EP که بعدن رو سیمز میان فقط رو این میان. اون اصلا ورژن اصلی نیست و Pre-final هست
دارای باگ های فراوان که من خودم به چشم دیدم میگن تو این کمتره
مثلا یک گیتار تو دست زنم گیر بود:cheesygri رفته بود تو بدنش بردمش حموم هم در نیومد:cheesygri
در ضمن 99 درصد نسخه های بازار همین ورژن reloaded هست که ورژن اصلی نیست و این نسخه update شده فینال هست که ورژنش 1.0.631 هست میتونید شماره نشخه رو luncher بازی ببینید گوشه سمت چپ نوشته
رپید داری بزاری؟؟؟ من p2p بستست نمیتونم از تورنت بگیرم!

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
فقط بچه ها حروم زاده میشن
حرومزاده چیه بابا...
این یه نوع زندگیه مشترکه که تو فرهنگ غرب (اروپا) خیلی رایجه...
اونم به خاطر دینشونه...
تو فرقه ی کاتولیک - در دین مسیحیت - زن و مرد اجازه ی طلاق ندارن...
اونایی که همدیگرو خیلی دوست دارن با هم اینجوری زندگی می کنن...
یعنی ازدواج کردن ولی کلیسا نرفتن...
اسم این نوع زندگی مشترک Free Loveـه...
بچه ها هم حرومزاده نمی شن ، برای Free Love کلی قانون هست...
چیز خیلی جا افتاده ایه هستش...
http://en.wikipedia.org/wiki/Free_love

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
حرومزاده چیه بابا...
این یه نوع زندگیه مشترکه که تو فرهنگ غرب (اروپا) خیلی رایجه...
اونم به خاطر دینشونه...
تو فرقه ی کاتولیک - در دین مسیحیت - زن و مرد اجازه ی طلاق ندارن...
اونایی که همدیگرو خیلی دوست دارن با هم اینجوری زندگی می کنن...
یعنی ازدواج کردن ولی کلیسا نرفتن...
اسم این نوع زندگی مشترک Free Loveـه...
بچه ها هم حرومزاده نمی شن ، برای Free Love کلی قانون هست...
چیز خیلی جا افتاده ایه هستش...
http://en.wikipedia.org/wiki/Free_love

خشی جان،
این رو می دونستیم! بچه ای که از این زندگی اشتراکی به دنیا میاد رو ما بهش چی میگیم؟ حروم زاده! :D ( یا به تعبیری بدون پدر! ) چون پدر نداره، توی بازی هم الان این کسی که با کاراکتر من زندگی می کنه یه دوست پسره جون جونی هم داره که اگه ازدواج کنن اون از دور خارج میشه :D
و مثلا توی درخت خاندانشون که نگاه میکنی ( :D ) این 3 تا بچه ای که الان دارن فقط متصل شدن به مادره و اصلا اثری از مرده نیست در اونجا هم (حتی مرد و زنه هم به هم متصب نشدن)... حالا ما می خوایم این بچه ها حلال بشن :D لوول - چرا بحث تفاوت زندگی اشتراکی و ازدواج رو به میون میارید؟ :p بی خبر نیستیم ازش :D

بعدش هم اگر منظور شما اینه که در سیمز ازدواج وجود نداره، درست نیست. الان در اصل این دو تا زندگی اشتراکی دارن ولی اینجوری نیست که نتونن ازدواج کنن. نمیدونم چرا گزینش نمیاد! توی 2 راحت خر میشد ازدواج میکردها!

مثلا الان فامیل بچه هاشون، فامیل مادرشونه! علتش اینه که این دو ازدواج نکردن ولی وقتی ازدواج میکنن فامیل بچه ها میشه فامیل باباشون! این رو توی سیمز 2 هم دیده بودم.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
متشکرم چیز جدیدتری امد بگید که دانلود کنیم ؟

آخرین ویرایش:

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
:D :biggrin1: :biggrin1: مُردم از خنده (بچه ها نا بسم الله میشن) :biggrin1:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد

مگه به غیر از شهر چیز دیگه ای هست برای دانلود ؟
میشه لینکش رو به منم بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر