Multi Platform The Quarry

The-Quarry-has-a-Long-Gameplay-Trailer-showing-Vaults-Exploration-and-more.jpeg

استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games)، سازنده‌ی سری بازی‌های The Dark Pictures و Until Dawn از بازی The Quarry رونمایی کرد. همانند ساخته‌های پیشین سوپرمسیو گیمز، بازی The Quarry نیز اثری در سبک ترس و وحشت است و شرکت 2K Games وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد.

بازی The Quarry یک اثر روایت‌محور تعاملی بر پایه‌ی ترس است. مانند بازی‌های قبلی استودیوی سوپرمسیو گیمز، در این اثر نیز انتخاب‌ها و تصمیمات بازیکنان در روند داستان بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. علاوه بر حالت تک‌نفره، شما می‌توانید این بازی را تا هفت نفر به صورت Co-Op آنلاین با دوستانتان تجربه کنید.

داستان :

در مورد 9 شخصیت است که در غروب آخرین روز تابستان، جشنی را در یک کمپ ترتیب می‌دهند. با این وجود، همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود. مهمانی این افراد ناگهان به یک شب ترسناک غیرقابل پیش‌بینی تبدیل می‌شود. شوخی‌های دوستانه جای خود را به تصمیم‌های مرگ یا زندگی می‌دهند و روابط تحت فشار انتخاب‌های غیرقابل تصور و عجیب شکل می‌گیرند.

درجه‌ی سختی قابل تنظیم در The Quarry برای همه‌ی عناصر گیم‌پلی به بازیکنان با هر سطح مهارتی اجازه می‌دهد از ترس لذت ببرند. اگر ترجیح می‌دهید به جای بازی به تماشای آن بپردازید، قابلیت Movie Mode به شما این امکان را می‌دهد از The Quarry به عنوان یک فیلم هیجان‌انگیز سینمایی لذت ببرید.

علاوه بر این موارد، در بازی The Quarry برخی از بازیگران مطرح هالیوودی از جمله David Arquette، Ariel Winter، Justice Smith و چند تن دیگر نیز حضور دارند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

• سیستم عامل: ویندوز ۱۰
  • پردازنده: AMD FX-8350 یا Intel i5-3570
  • رم: ۸ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia GTX 780 یا Radeon RX 470
  • فضای مورد نیاز: ۵۰ گیگابایت
سیستم پیشنهادی:

• سیستم عامل: ویندوز ۱۰
  • پردازنده: AMD Ryzen 7-3800XT یا Intel i9-10900K
  • رم: ۱۶ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia RTX 2060 یا Radeon RX 5700
  • فضای مورد نیاز: ۵۰ گیگابایت

بازی The Quarry در تاریخ 10 ژوئن 2022 (20 خرداد 1401) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
هنوز برای بازی منتشر نکردن ، فعلا فقط لوکال میشه Coop زد.
یکی 2 هفته دیگه Online Coop اضافه میشه.
گذشت و هنوز نیومد بخش انلاین!!! خبری نشده از این بخش آنلاین؟

یه چیز دیگه!!!! یه سوتی دادم یکی از تاروت کارها رو تو اخر چپتر 4 از دست دادم و نگرفتم!!! نمیشه برگردیم عقب و اون تاروت رو بگیرم!!!

• Sad
Reactions: Taha75

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
:((:((:((:((:((

Abi مردددددددددددددددددددددددد و همچنین نیک تبیدل به این هیولاها شد!!!!!!! بعدا که رفتم اسپویل رو خوندم فهمیدم تقریبا انتخابام همه درست بودن فقط انتخاب اخر باید به نیک شلیک میکردم که نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
  • Like

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
یه اپدیت 21 گیگی اومد برای بازی....فکر کنم خبراییه!

-خبرش رو خوندم که مهمترنی تغیرات اضافه شدن بخش آنلاین بازی هست (با عنوان Wolf Pack) که ظاهرا بصورت هفت نفره قابل انجام هست!!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68 and Taha75

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام
خوب کسی که اینجا ظاهرا کمکی نمیکنه...در هر صورت من یک دست بازیرو تموم کردم و فقط 3 نفر کشته شدن!!!!!

رفتم برای یک دست دیگه تا اینبار همه رو زنده نگه دارم! و میخوام هرطور شده بعنوان اولین بازی همه اچیومنت هارو بگیرم!B-)

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام دوستان یه سوال (لطفا فقط لایک نکنید و اگه میدونید جواب بدید!)
تو همون اول فصل اول بازی که ابیگل و اما پشت در یکی از کلبه ها هستند میتونیم انتخاب کنیم که وارد کلبه بشیم یا نه Breake in کنیم یا نه
اگر اینکارو نکنیم میشه بگید دقیقا بعدش چه اتفاقاتی میوفته؟ (بخصوص فصل 5 که هیولا حمله میکنه اگه ما قبلا قفل اون کلبه رو نشکسته باشیم چه اتفاقی برای افراد بیرون میوفته؟)

آخرین ویرایش:
  • Cool

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
سلام دوستان یه سوال (لطفا فقط لایک نکنید و اگه میدونید جواب بدید!)
تو همون اول فصل اول بازی که ابیگل و اما پشت در یکی از کلبه ها هستند میتونیم انتخاب کنیم که وارد کلبه بشیم یا نه Breake in کنیم یا نه
اگر اینکارو نکنیم میشه بگید دقیقا بعدش چه اتفاقاتی میوفته؟ (بخصوص فصل 5 که هیولا حمله میکنه اگه ما قبلا قفل اون کلبه رو نشکسته باشیم چه اتفاقی برای افراد بیرون میوفته؟)
یک عروسک سخنگو اونجا هست که بدون اون تو فصل 9 یکی از شخصیت ها کشته میشه.

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
چقدر تاپیکش خلوته، محیطها بد نیستن ولی تعاملی نداریم باهاش
گیم پلی بازی خیلی سطحیه و تصمیمات مخصوصا آغازین بازی، نمیتونی بفهمی بعدا تاثیر داره یا نه و اصلا خوبه یا بد.
بخاطر ضعف گیم پلی و نداشتن حس هیجان بالا، تکرار پذیری بازی پایینه.
داستان بازی نقص داره و ایراد
در مورد عقبه داستان و دلیل بیماری سیلاس، توضیح خاصی نمیده و نکته بعدی بازی تو دوماه روایت میشه و سه ماه کامل در بازی رخ میده، ماه اول پیش بازی، بازی هست، ماه سوم هم خود بازی توش جریان داره، در ماه دوم صرفا مکس رو نشون میده و مشخص نمیکنه 4 تای دیگه چیکار میکنن.
در مجموع بد نیس، برا یه بار بازی کردن ولی شخصیت پردازی کاراکترا ضعیفه و گیم پلی خیلی سطحی کار شده و انتخابها رو فقط زیاد کردن، بدون توجه به منطقی بودن یا نبودن یکسری موارد
بجای این همه انتخاب، بی منطق اگه تعدد انتخابها رو کم میکردن و یکم شخصیت پردازی بهتری انجام میدن، بازی بهتری در میومد.
7 براش زیاده ولی بخاطر emma بهش میدیم.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خب بازی رو استور ماکروسافت تخفیف خورد و خریداری شد و نصب شد
ببینیم چی میشه
من بقیه بازیای این شرکت رو تموم کردم اما هیچکدوم انتیل داوون نمیشه
امیدوارم این یکی همونی باشه که میخوام

• Cool

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اخیرا به خاطر اینکه رو پلاس اومد بازی کردم. خیلی بازی بدیه جدا خیلی :D ینی اخراجی‌ها و فیلم فارسیها شاید به مراتب داستانشون با چفت و بست تر باشه تا این:|جز معدود بازی‌هایی عه که هیچ مشکل فنی هم نداره ولی حقش 4 عه به نظرم نهایتا. اون قسمت داخل زندان بودن این شخصیت ها و رابطشون با زندان بان عه باید کتاب درسی باشه برای اینکه اینطوری داستان ننویسیم:))

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
اخیرا به خاطر اینکه رو پلاس اومد بازی کردم. خیلی بازی بدیه جدا خیلی :D ینی اخراجی‌ها و فیلم فارسیها شاید به مراتب داستانشون با چفت و بست تر باشه تا این:|جز معدود بازی‌هایی عه که هیچ مشکل فنی هم نداره ولی حقش 4 عه به نظرم نهایتا. اون قسمت داخل زندان بودن این شخصیت ها و رابطشون با زندان بان عه باید کتاب درسی باشه برای اینکه اینطوری داستان ننویسیم:))
اونقدرم بد نیست ولی باور کردنی نیست که اینا یبار تونستن UD رو بسازن و الان انقدر افت کردن.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اونقدرم بد نیست ولی باور کردنی نیست که اینا یبار تونستن UD رو بسازن و الان انقدر افت کردن.
اونو من خیلی وقت قبل بازی کردم. دوسش داشتم حقیقتا ولی نمیدونم الان هم بازی کنم نظرم همونه یا نع

• Like
  • Poker Face
Reactions: Taha75 and Rohshen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر