Multi Platform The Quarry

The-Quarry-has-a-Long-Gameplay-Trailer-showing-Vaults-Exploration-and-more.jpeg

استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games)، سازنده‌ی سری بازی‌های The Dark Pictures و Until Dawn از بازی The Quarry رونمایی کرد. همانند ساخته‌های پیشین سوپرمسیو گیمز، بازی The Quarry نیز اثری در سبک ترس و وحشت است و شرکت 2K Games وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد.

بازی The Quarry یک اثر روایت‌محور تعاملی بر پایه‌ی ترس است. مانند بازی‌های قبلی استودیوی سوپرمسیو گیمز، در این اثر نیز انتخاب‌ها و تصمیمات بازیکنان در روند داستان بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. علاوه بر حالت تک‌نفره، شما می‌توانید این بازی را تا هفت نفر به صورت Co-Op آنلاین با دوستانتان تجربه کنید.

داستان :

در مورد 9 شخصیت است که در غروب آخرین روز تابستان، جشنی را در یک کمپ ترتیب می‌دهند. با این وجود، همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود. مهمانی این افراد ناگهان به یک شب ترسناک غیرقابل پیش‌بینی تبدیل می‌شود. شوخی‌های دوستانه جای خود را به تصمیم‌های مرگ یا زندگی می‌دهند و روابط تحت فشار انتخاب‌های غیرقابل تصور و عجیب شکل می‌گیرند.

درجه‌ی سختی قابل تنظیم در The Quarry برای همه‌ی عناصر گیم‌پلی به بازیکنان با هر سطح مهارتی اجازه می‌دهد از ترس لذت ببرند. اگر ترجیح می‌دهید به جای بازی به تماشای آن بپردازید، قابلیت Movie Mode به شما این امکان را می‌دهد از The Quarry به عنوان یک فیلم هیجان‌انگیز سینمایی لذت ببرید.

علاوه بر این موارد، در بازی The Quarry برخی از بازیگران مطرح هالیوودی از جمله David Arquette، Ariel Winter، Justice Smith و چند تن دیگر نیز حضور دارند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

• سیستم عامل: ویندوز ۱۰
  • پردازنده: AMD FX-8350 یا Intel i5-3570
  • رم: ۸ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia GTX 780 یا Radeon RX 470
  • فضای مورد نیاز: ۵۰ گیگابایت
سیستم پیشنهادی:

• سیستم عامل: ویندوز ۱۰
  • پردازنده: AMD Ryzen 7-3800XT یا Intel i9-10900K
  • رم: ۱۶ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia RTX 2060 یا Radeon RX 5700
  • فضای مورد نیاز: ۵۰ گیگابایت

بازی The Quarry در تاریخ 10 ژوئن 2022 (20 خرداد 1401) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستانی بازی ،تیراندازی وگان پلی در حد آنتیل دان داره؟البته با همون حالت qte،چون آنتیل دان اواخرش یه مقدار اکشن داشت

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام اقا من بازی رو بالاخره دانلود کردم وقتی میزنم اجرا بشه خطا میده که نمیتونه آپدیت کنه!!!!
ویندوزم اپدیته و همه چی اوکیه نمیدونم مشکل چیه کسی اطلاع داره؟

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
سلام اقا من بازی رو بالاخره دانلود کردم وقتی میزنم اجرا بشه خطا میده که نمیتونه آپدیت کنه!!!!
ویندوزم اپدیته و همه چی اوکیه نمیدونم مشکل چیه کسی اطلاع داره؟
اشتراکی خریدی ؟ توی استیم خطای آپدیت می دهد ؟ عکس 2K میاد ؟

• Like
Reactions: mehdi_vsgh

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
1- نه ارجینال خریدم
2- بله خطای اپدیت میده
3- بله عکس 2k میاد یه چیزی دانلود میکنه بعداز تموم شدن دانلودش خطای اپدیت میده
View attachment 260267
برای من همین طور بود // فیلترشکن خاموش کردم و اینترنت قطع و وصل کردم درست شد

• Like
Reactions: all4u

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
برای من همین طور بود // فیلترشکن خاموش کردم و اینترنت قطع و وصل کردم درست شد
فیلتر شکن که خاموشه!!!
یه چیزی الان تونستم با یه حرکتی بازی رو بیارم

"D:\Steam\steamapps\common\The Quarry\TheQuarry.exe" %command%

این کد رو تو قسمت تنظیمات استیم بازی زدم و بالا اومد

ولی بخش آنلااین نداره آیا بازی؟؟؟

• Like
  • Cool
Reactions: all4u and Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
فیلتر شکن که خاموشه!!!
یه چیزی الان تونستم با یه حرکتی بازی رو بیارم

"D:\Steam\steamapps\common\The Quarry\TheQuarry.exe" %command%

این کد رو تو قسمت تنظیمات استیم بازی زدم و بالا اومد

ولی بخش آنلااین نداره آیا بازی؟؟؟
لانچر 2k که بالا نیاد یا نصب و آپدیت نشه بازی هم آفلاین میشه.
با VPN دیگه امتحان کن درست میشه.
البته بنظر من که آنلاینش مزخرفه ، جز اینکه یک دوستی داشته باشی که واقعا بخواین با هم بازی کنین.
بود و نبودش فرقی نداره.

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
البته بنظر من که آنلاینش مزخرفه ، جز اینکه یک دوستی داشته باشی که واقعا بخواین با هم بازی کنین.
بود و نبودش فرقی نداره.
بالاخره درستش کردم. مشکل از vpn نبود فکر کنم لانچر درست دانلود نشده بود رفتم تو فولدر بازی یه فولدر بود مربوط به 2K LAUNCHER اونو کامل حذف کردم و مجدد زدم pLAY. استیم شروع کرد به دانلود مجدد لانچر و بعد لانچر اومد بالا و همه چی اوکی شد!!!

ممنون

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
این بازی یک ادای احترام به Until Dawnـه، فضاسازی و جو حاکم، حس دلهره ای که از یک عنوان اسلشر انتظار داشتم رو برآورده کرد، گیم پلی بازی با اینکه بر پایه QTEـه ولی عمق بیشتری پیدا کرده و نمی ذاره گیم پلی یکنواخت بشه، کارکترها شخصیت پردازی خوبی دارن و از ابتدای بازی به این امر پرداخته می شه، ممکنه از نظر برخی کسالت آور باشه ولی برای این عناوین پرداختن به این مورد از اهمیت بالایی برخورداره چون اینگونه بازی ها داستان محور هستن و نکته مثبت محسوب می شه، کارکترها مخصوصا لورا از هر لحاظ فوق العادست و به شکل گیری و روایت داستان خیلی کمک می کنه، داستان و نحوه پیشروی ضرب آهنگ درستی داره و تا پایان از تبو تاب نمی افته، انتخاب ها تاثیرگذارن و هر اشتباهی به ضررتون تموم می شه، موسیقی انقدر خوبه که با شروع بازی مجذوبش می شید، این استودیو نشون داد اگر وقتو حوصله و عشق به خرج بده می تونه یک عنوان خیلی خوب به فن های این سبک هدیه بده
امتیاز من به بازی
8.5/10​

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
بود و نبودش فرقی نداره.
اقا من الان لانچرم اوکی شد و بالا میاد. این بخش انلاینش کجاست؟ چطوری بهش دسترسی داشته باشیم؟

• Cool
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
اقا من الان لانچرم اوکی شد و بالا میاد. این بخش انلاینش کجاست؟ چطوری بهش دسترسی داشته باشیم؟
هنوز برای بازی منتشر نکردن ، فعلا فقط لوکال میشه Coop زد.
یکی 2 هفته دیگه Online Coop اضافه میشه.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
همین الان بازی رو تموم کردم. این بازی بالاتر از سری dark picture و پایین تر از until dawn قرار میگیره به نظرم. به چند دلیل : اول اینکه شخصیت ها خیلیاشون نچسبن بر خلاف انتیل داون. دوم اینکه بعضی از شخصیت ها بیشتر حکم سیاه لشکر رو دارن تا تایین کننده یا در خدمت داستان . سوم اینکه بازی از اواسط قشنگ داستان رو لو میده خصوصا اگه زیاد اهل دیدن فیلم های horror باشید راحت میتونید حدس بزنید. محیط بازی با اینکه خوبه ولی باز مثل محیط های انتیل داون حس ترس رو نمیده و مهمتر از همه اینکه شما تو انتیل داون گیم پلی خیلی درگیرکننده ای داشتید و تعادل بود بین کات سین و گیم پلی. ولی در the quarry شما بیشتر ببینده هستید و اون تایم بازی که شما توش اثرگذار و درگیر میکنه خیلی کمه به نظرم ( بیشتر تو 3 تا چپتر آخر فعال هستید) از لحاظ درگیر کردن شما تو گیم پلی فکر کنم نصف انتیل داون هم نمیشه. در کل هنوز انتیل داون بهترین اثر این استدیو هست . بازی ارزش داره یک بار امتحانش کنید . اگه از بازی های این استدیو تا الان خوشتون اومده مطمعنا از این هم خوشتون میاد ولی اصلا ارزش قیمت کامل رو نداره. صبر کنید off بخوره یا بعدا به پلاس و گیم پس اضافه شد بازیش کنید.

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
تو همین چپتر دوم اوایلش که با دختره میریم داخل کلبه اون عروسکه رو که میبینه رو بر نداشتم!!!! امیدوارم اشتباه نکرده باشم!

ضمنا لوازم آتش بازی رو هم اون اخر کار بر نداشتم.
یک جا با اون پسره که میره اتاق اون افسره بعدش تلفن میخواد صحبت کنه میره بیرون سوتی دادم و نشستم پادکست گوش کردم!!! (امان از زبان انگلیسی ضعیف!!!!)

• Smile
  • Cool
Reactions: hitman68 and Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر