The Outer Worlds, Control و The Sinking City انحصاری Epic Store معرفی شدند

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ypcp_epic-games-store-suspected-of-supplying-user-data-to-the-chinese-government-696x392.jpg

به نظر می آید شرکت اپیک گیمز شمشیر را از رو برای استیم بسته است، در کنفرانس جدید اپیک گیمز چندین و چند بازی به صورت انحصاری برای فروشگاه Epic تایید شدند.

Control بازی جدید استدیو Remedy و Outer Worlds بازی جدید استدیو Obsidian از جمله این بازی های بزرگ هستند.

عناوین دیگر شامل:
  • Ancestors: The Humankind Odyssey
  • Afterparty
  • Industries of Titan
  • Journey to the Savage Planet
  • Kine
  • Phoenix Planet
  • The Sinking City
  • SpellBreak
  • Dauntless
  • Soul Ash

همچنین The Outer Worlds در زمان عرضه در فروشگاه مایکروسافت برای PC در دسترس خواهد بود.

منبع

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
من خودم خیلی بازی رو استیم دارم اما با این قضیه به نظر من حداقل Gaben یه فکر میکنه این همه سال بی رقیب بوده حالا شاید یه تکونی به خودش بده

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خیلی ها دوست ندارن چندتا کنسول تو خونشون داشته باشن. چرا؟ چون هم شلوغ میشه هم برای خرید بازیهای مولتی آدم گیج میشه. تازه دو کنسولی خیلی بهتر از دو استور داشتن روی یک پلتفرمه. شما با خرید یک کنسول از شرکت هایی که رقیب هستند وارد جریانی میشید که خروجیش میشه بازیهای انحصاری، سرویس بهتر و در ابعاد بزرگتر، صنعت گیمی پویاتر.
ولی اینجا هیچ هدف مثبتی وجود نداره. فقط مخاطب اذیت میشه.
فکر کنید اکانتی رو که سالهاست دارید باهاش بازی میکنید و برای رپوتیشنش کلی زحمت کشیدید، ازتون بگیرن و بگن بیاید با یه اکانت جدید ادامه بدید. و در ازاش هیچی نصیبتون نشه و فقط یه استور ناقص با سیاست های کثیف و رقابت لجن وارش سود ببره.
استور اپیک یه جعبه فیزیکی 400 دلاری نیست، یه نرم افزار مجانی 400مگابایتیه. مقایسش به هیچ عنوان درست نیست. کسی هم استیم رو منحل نکرده، صرفا در کنار اون اکانتی که زحمت کشیدید یه اکانت دیگه میاد.

• Like
Reactions: vaan 2 and s.snake2

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746
استور اپیک یه جعبه فیزیکی 400 دلاری نیست، یه نرم افزار مجانی 400مگابایتیه. مقایسش به هیچ عنوان درست نیست. کسی هم استیم رو منحل نکرده، صرفا در کنار اون اکانتی که زحمت کشیدید یه اکانت دیگه میاد.
من قبلا 3000 دلار پول یه جعبه فیزیکی رو دادم. مشکل دقیقا همونجایی که شما بهش میگی "صرفا".
ما دلمون نمیخاد یک اکانت دیگه در کنار اکانتی که زحمتشو کشیدیم داشته باشیم. دلایلشو هم گفتم.
چرا و با چه منطقی کسی باید از این بابت خوشحال باشه؟
اپیک استور چه چیزی رو به گیمرها عرضه کرده؟ کلا تا به حال چه کار مثبتی انجام داده که شما رو مجاب کرده ازش طرفداری کنی؟
در نهایت هم بگم. گیمری که اکانتش براش مهم نباشه، گیمر نیست.

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
همین فروش Metro روی استور اپیک بهترین تو دهنی به افرادی بود که میخواستم تحریم کنن این استورو
هر روزم داره استور اپیک موفق تر میشه حالا این وسط یه سری که دنبال خرید از استیم کشورهای دیگه هستن واسه اینکه بازی رو ارزون تر بخرن شدن مخالف اپیک
یه جور بعضی ها میگن اکانتم روش بازی داره انگار طرف میشینه بازی های 5 سال قبل بازی میکنه!!!!
اگرم دنبال بازی کردن بازی های 6 نسل قبل روی اکانت استیم هستی که چرا از انحصاری شدن بازی ها ناراحتی؟؟؟ اگرم دنبال بازی جدید هستی که فازت چیه میگی تو اکانتم شونصد تا بازی دارم؟؟؟؟

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
همین فروش Metro روی استور اپیک بهترین تو دهنی به افرادی بود که میخواستم تحریم کنن این استورو
هر روزم داره استور اپیک موفق تر میشه حالا این وسط یه سری که دنبال خرید از استیم کشورهای دیگه هستن واسه اینکه بازی رو ارزون تر بخرن شدن مخالف اپیک
یه جور بعضی ها میگن اکانتم روش بازی داره انگار طرف میشینه بازی های 5 سال قبل بازی میکنه!!!!
اگرم دنبال بازی کردن بازی های 6 نسل قبل روی اکانت استیم هستی که چرا از انحصاری شدن بازی ها ناراحتی؟؟؟ اگرم دنبال بازی جدید هستی که فازت چیه میگی تو اکانتم شونصد تا بازی دارم؟؟؟؟
کدوم فروش دقیقا؟ این امار 2.5 برابری که گفتن رو میگی؟
2.5 برابر چی؟
کدوم نسخه؟ چهارتا نسخه مختلف از بازی هستش٬کدومش دقیقا؟ last light؟ last light redux؟ Metro 2033 Redux؟ 2.5 برابر کدومش دقیقا؟
فروش 2.5 برابری توی چه بازه زمانی؟فروش 2.5 برابر روز اول یکی از این نسخه ها؟هفته اول یکی از این نسخه ها؟ماه اول یکی از این نسخه ها؟
اگه این امار فروش اینقدر خوبه چرا به صورت رسمی اعلام نمیکنن چقدر بوده؟
یه دروغ مسخره و بازی با امار برای خوب جلوه دادن میزان فروش یه بازی توی فروشگاهشون٬درست مثل فروش Divison 2 که گفتن پیش فروشش ۶ برابر شده در حالی که اون امار برای خود Uplay بودش نه اپیک
دلخوش به این امار نباشید

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کدوم فروش دقیقا؟ این امار 2.5 برابری که گفتن رو میگی؟
2.5 برابر چی؟
کدوم نسخه؟ چهارتا نسخه مختلف از بازی هستش٬کدومش دقیقا؟ last light؟ last light redux؟ Metro 2033 Redux؟ 2.5 برابر کدومش دقیقا؟
فروش 2.5 برابری توی چه بازه زمانی؟فروش 2.5 برابر روز اول یکی از این نسخه ها؟هفته اول یکی از این نسخه ها؟ماه اول یکی از این نسخه ها؟
اگه این امار فروش اینقدر خوبه چرا به صورت رسمی اعلام نمیکنن چقدر بوده؟
یه دروغ مسخره و بازی با امار برای خوب جلوه دادن میزان فروش یه بازی توی فروشگاهشون٬درست مثل فروش Divison 2 که گفتن پیش فروشش ۶ برابر شده در حالی که اون امار برای خود Uplay بودش نه اپیک
دلخوش به این امار نباشید
103240

تو بازه زمانی مشابه ، اما مشخص نکردن چند روز

اون آمار دویژن هم خود یوبی سافت اعلام کرده بود نه اپیک

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746
من خودم خیلی بازی رو استیم دارم اما با این قضیه به نظر من حداقل Gaben یه فکر میکنه این همه سال بی رقیب بوده حالا شاید یه تکونی به خودش بده
اگر قرار بود به خودش تکون بده که انقدر اضافه وزن نداشت:D

• Like
Reactions: SAGAD

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746
View attachment 103240

تو بازه زمانی مشابه ، اما مشخص نکردن چند روز

اون آمار دویژن هم خود یوبی سافت اعلام کرده بود نه اپیک
یعنی شما میخای بگی که فروشگاه epic باعث شده فروش نسخه جدید metro دو و نیم برابر بشه؟
مثلا کسایی بودن که منتظر بودن این بازی بره تو epic بعد به صورت دو نیم برابری برن بخرنش؟
ما هیچ پارامتری نداریم که بخوایم فروش metro جدید رو اگر در انحصار استیم بود، ارزیابی کنیم. ولی چیزی که از روز هم روشنتره اگر این بازی در استیم منتشر میشد، فروشش بیشتر نبود کمتر هم نبود.
این آمار و ارقام سونی گونه که ما سالهاست بهش عادت داریم فقط به درد عوام فریبی میخوره. هیچ ارزش دیگه ای نداره.
حتی بازیهای qd هم بعد از قطع همکاریش با سونی، می شد حدس زد راهی پلتفرم های دیگه میشه. حالا اپیک نبود استیم. گوگ یه حتی ویندوز استور. چه فرقی میکنه؟
استیم جدا از این قانون جدید 5 دلاریش برای تازه واردا، بارها خودشو به گیمرها ثابت کرده. این وسط خیلی ها رنگ عوض کردن و با همون سرویس داغونشون سالی 50 دلار از ملت دوشیدند. ولی استیم بدون هیچ رقیب جدی ای همیشه در خدمت گیمرها بوده و حتی پوش کننده صنعت ایندی.
یکی از برهه هایی که gaben شخصیت دوست داشتنیشو به گیمرها و بازیسازها نشون داد، تایید انتشار hatred در استیم بود.
بعید میدونم کسی دیگه ای از بزرگان این صنعت همچین دیدگاه روشنفکرانه ای داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر