The Outer Worlds, Control و The Sinking City انحصاری Epic Store معرفی شدند

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ypcp_epic-games-store-suspected-of-supplying-user-data-to-the-chinese-government-696x392.jpg

به نظر می آید شرکت اپیک گیمز شمشیر را از رو برای استیم بسته است، در کنفرانس جدید اپیک گیمز چندین و چند بازی به صورت انحصاری برای فروشگاه Epic تایید شدند.

Control بازی جدید استدیو Remedy و Outer Worlds بازی جدید استدیو Obsidian از جمله این بازی های بزرگ هستند.

عناوین دیگر شامل:
  • Ancestors: The Humankind Odyssey
  • Afterparty
  • Industries of Titan
  • Journey to the Savage Planet
  • Kine
  • Phoenix Planet
  • The Sinking City
  • SpellBreak
  • Dauntless
  • Soul Ash

همچنین The Outer Worlds در زمان عرضه در فروشگاه مایکروسافت برای PC در دسترس خواهد بود.

منبع

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
بعد از یکسال و فروش افتضاح همشون دوباره چشمشون به فروش استیم می‌شه!

خیلی خوبه که اپیک بیاد یه گزارش از وضعیت فروش استورش بده تا ببینیم اوضاعش چه جوریه

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
دم اپیک گرم.
زمان زمان بازی عادلانه است. نه به سهم 30% استورها.
خیلی خوبه که اپیک بیاد یه گزارش از وضعیت فروش استورش بده تا ببینیم اوضاعش چه جوریه
مترو 2.5 برابر فروشش نسخه قبلیش روی استیم، روی اپیک فروش داشته

• Like
Reactions: kamyy and vaan 2

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان pc gamer فرق بازی گرفتن از استور اپیک با استیم چیه؟ چه فرقی به حالتون داره؟ جدی واسم سواله چون pc gamer نیستم

• Like
Reactions: kamyy

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
دوستان pc gamer فرق بازی گرفتن از استور اپیک با استیم چیه؟ چه فرقی به حالتون داره؟ جدی واسم سواله چون pc gamer نیستم
دقیقا تفاوت بین دو کنسول پلی استیشن با xbox
مشکل ملت با انتشار بازی انحصاری روی فروشگاه اپیک نیستش در واقع اگه به انتخاب خود ناشر باشه
مشکل اینجاس که اپیک داره پول میده به ناشر و سازنده تا بازیشون رو روی استیم و گوگ منتشر نکنن
مشکل اینه

• Like
Reactions: kamyy

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واسه مخاطب جهانی، یه سری قابلیت ها رو نداره (برنامه دارن تا 6 ماه آینده اضافه کنن اکثرشو). واسه ما ایرانی ها، تحریمیم و مجبوریم با VPN استفاده کنیم و امکان بن شدن به این خاطر وجود داره:D

• Like
Reactions: z2s sas

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دقیقا تفاوت بین دو کنسول پلی استیشن با xbox
مشکل ملت با انتشار بازی انحصاری روی فروشگاه اپیک نیستش در واقع اگه به انتخاب خود ناشر باشه
مشکل اینجاس که اپیک داره پول میده به ناشر و سازنده تا بازیشون رو روی استیم و گوگ منتشر نکنن
مشکل اینه
به حال مصرف کننده چه فرقی داره؟ xbox و ps دوتا سخت افزار جدا از هم هستن ولی اینا صرفا یه ایتور هستن روی بستر ویندوز

• Like
Reactions: benjohn and saphire

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واسه مخاطب جهانی، یه سری قابلیت ها رو نداره (برنامه دارن تا 6 ماه آینده اضافه کنن اکثرشو). واسه ما ایرانی ها، تحریمیم و مجبوریم با VPN استفاده کنیم و امکان بن شدن به این خاطر وجود داره:D
اگه قرار به بن شدن بود که نتفلیکس اکانت مارو بن می‌کرد!
اینکه تحریم هستیم یا ایران فیلترش کرده زیاد فرقی به حال استیم یا اپیک نداره. چون بازارش تو ایران از خرده فروشی ها هم ضعیف تره. به چشم جهانی یسری امکانات کم داره، که داره اضافه می‌کنه از طرف دیگه داره هزینه می‌کنه بازی های انحصار کنسولی رو بیاره رو ویندوز که در هر صورت برای گیمر های pc سود داره. من دقیقا فن بوی استیم بودن رو درک نمی‌کنم!

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
به حال مصرف کننده چه فرقی داره؟ xbox و ps دوتا سخت افزار جدا از هم هستن ولی اینا صرفا یه ایتور هستن روی بستر ویندوز
شما الان چه حسی بهت دست میده اگه روی کنسولت یه چندتا فروشگاه دیگه هم بیاد در کنار فروشگاه خود سازنده کنسول و بگن یه سری از بازیهای به صورت انحصاری توی اونا عرضه میشه و نه خود فروشگاه سونی یا مایکروسافت؟
قبول کن که یه حس بدی داره و خیلی ها بهش واکنش منفی نشون بدن٬اما اگه بهت حق انتخاب بدن و بگن میتونی از این فروشگاه یا اون یکی با این امتیاز ها خرید کنی بدون تردید شرایط خیلی فرق میکرد
الان برای کاربرای pc هم چنین شرایطی وجود داره
پلتفرمی که توش انحصاری نبوده الان به لطف اپیک داره این اتفاق براش میفته و خیلی ها هم دارن واکنش منفی نشون میدن
این واکنش ها به GOG وجود نداره یا اوریجین که بازیهای خود EA انحصاریش هستن و خیلی راحت بازی باقی شرکتهارو هم میفروشه داخلش و کسی ایرادی نمیگیره بهشون

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما الان چه حسی بهت دست میده اگه روی کنسولت یه چندتا فروشگاه دیگه هم بیاد در کنار فروشگاه خود سازنده کنسول و بگن یه سری از بازیهای به صورت انحصاری توی اونا عرضه میشه و نه خود فروشگاه سونی یا مایکروسافت؟
قبول کن که یه حس بدی داره و خیلی ها بهش واکنش منفی نشون بدن٬اما اگه بهت حق انتخاب بدن و بگن میتونی از این فروشگاه یا اون یکی با این امتیاز ها خرید کنی بدون تردید شرایط خیلی فرق میکرد
الان برای کاربرای pc هم چنین شرایطی وجود داره
پلتفرمی که توش انحصاری نبوده الان به لطف اپیک داره این اتفاق براش میفته و خیلی ها هم دارن واکنش منفی نشون میدن
این واکنش ها به GOG وجود نداره یا اوریجین که بازیهای خود EA انحصاریش هستن و خیلی راحت بازی باقی شرکتهارو هم میفروشه داخلش و کسی ایرادی نمیگیره بهشون
بخدا اگه من مشکلی داشته باشم. وقتی نیاز نیست سخت افزار جداگانه بخرم به حالم هیچ فرقی نمی‌کنه. این ری‌اکشن ها کاملا فن‌بوی‌معابانه‌س و منطقی نیست. الان روی گوشی اندروید هم مارکت گوگل هست هم سامسونگ هم آمازون و خیلی مارکت های دیگه. برای من فرقی نمی‌کنه از کدوم دانلود کنم وقتی قراره روی یک گوشی اجراشون کنم. از همشونم استفاده می‌کنم و محتوای انحصاری هم دارن.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
بخدا اگه من مشکلی داشته باشم. وقتی نیاز نیست سخت افزار جداگانه بخرم به حالم هیچ فرقی نمی‌کنه. این ری‌اکشن ها کاملا فن‌بوی‌معابانه‌س و منطقی نیست. الان روی گوشی اندروید هم مارکت گوگل هست هم سامسونگ هم آمازون و خیلی مارکت های دیگه. برای من فرقی نمی‌کنه از کدوم دانلود کنم وقتی قراره روی یک گوشی اجراشون کنم. از همشونم استفاده می‌کنم و محتوای انحصاری هم دارن.
دوست عزیز، شما واضحه کل ماجرا رو نمیدونی و باقی دوستان هم کامل قضایای این چند ماه اخیر رو برات توضیح ندادن، پس لطفا به همین راحتی قضاوت نکن و مطمئن باش همه چیز به رفتار فن بویانه مرتبط نمیشه،مخصوصا اینکه خودت هم گفتی تجربه ای از استفاده استورهای پی سی نداری.این ری اکشن ها خیلی بیشتر از این حرفا پیچ و تاب و دلایل داره و خودم هم خیلی دلم میخواست توضیح بدم ولی واقعا وقت نمیکنم،ازت هم نمیپرسم که بدون دلیل به جبهه نفرت ورزی از اپیک بپیوند ولی حداقلش به همین راحتی نگو این ری اکشن ها بی منطقه.ممنون:-bd

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوست عزیز، شما واضحه کل ماجرا رو نمیدونی و باقی دوستان هم کامل قضایای این چند ماه اخیر رو برات توضیح ندادن، پس لطفا به همین راحتی قضاوت نکن و مطمئن باش همه چیز به رفتار فن بویانه مرتبط نمیشه،مخصوصا اینکه خودت هم گفتی تجربه ای از استفاده استورهای پی سی نداری.این ری اکشن ها خیلی بیشتر از این حرفا پیچ و تاب و دلایل داره و خودم هم خیلی دلم میخواست توضیح بدم ولی واقعا وقت نمیکنم،ازت هم نمیپرسم که بدون دلیل به جبهه نفرت ورزی از اپیک بپیوند ولی حداقلش به همین راحتی نگو این ری اکشن ها بی منطقه.ممنون:-bd
راست می گه خداییش. جای فلان آیکون، رو آیکون بغلیش باید کلیک کنی فقط:| این قضیه Spyware و اینا که اینور اونور دیدید هم Fake هستش و قضیه اونطوری که شما خوندید صحت نداره. بررسی که شده (اینکه استور فلان چیز رو اسکن می کنه یا به فلان آدرس پکت می فرسته) تا جاهایی درسته، ولی نتیجه گیری که شده (اینکه استور اپیک لانه جاسوسیه و باید منحل گردد) کاملا اشتباهه.

برای مثال می گم، گفته بودن که چرا استور می گیره پروسه ها رو اسکن می کنه و ازش برداشت جاسوسی کرده بودن. خوب نباید احیانا بدونن بازی که خواستی اجرا کنی اجرا شده؟ یا اینکه چه بازی اجرا شده؟ تنها راهش اسکن کرده پروسه هاست.

• Like
Reactions: capitanrayan

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
خیلی ها دوست ندارن چندتا کنسول تو خونشون داشته باشن. چرا؟ چون هم شلوغ میشه هم برای خرید بازیهای مولتی آدم گیج میشه. تازه دو کنسولی خیلی بهتر از دو استور داشتن روی یک پلتفرمه. شما با خرید یک کنسول از شرکت هایی که رقیب هستند وارد جریانی میشید که خروجیش میشه بازیهای انحصاری، سرویس بهتر و در ابعاد بزرگتر، صنعت گیمی پویاتر.
ولی اینجا هیچ هدف مثبتی وجود نداره. فقط مخاطب اذیت میشه.
فکر کنید اکانتی رو که سالهاست دارید باهاش بازی میکنید و برای رپوتیشنش کلی زحمت کشیدید، ازتون بگیرن و بگن بیاید با یه اکانت جدید ادامه بدید. و در ازاش هیچی نصیبتون نشه و فقط یه استور ناقص با سیاست های کثیف و رقابت لجن وارش سود ببره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر