The Movies

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
اگه یادم بوده باشه.
توی بازیدات یه بخش برای بازی سیمز باز شده بود.گفتم این کار رو برای Movies هم بکنیم.
گفتم این بازی که به نظر چیز خوبی باید از کار در اومده باشه رو اینجا بگیم.
کار LionHead
و Activision

بای بای

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
تاپیک خوبیه.
تریلری که من از بازی دیدم امیدوار شدم.گرافیک بازی که خیلی بالا بود.به نظر میومد گیم پلی بازی هم در سطح خوبی باشه.حالا باید دوستان بیان نظرشونو اعلام کنن در این تاپیک تا ببینیم بازیش چجوریه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اين بازي خيلي جالبه البته مشكل براي پخش داره اونم اينه كه ميگن بازي صحنه داره و مشكل اخلاقي و براي بالاي 18 سال است از همين نظر تو بازار دچار مشكل شده است

البته فردا اين بازي به دستم ميرسه گرچه شنبه تكين كركش كرده بود

اگر بتونم اطلاعاتي در مورد اين بازي بهتون ميدم

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اين بازي خيلي جالبه البته مشكل براي پخش داره اونم اينه كه ميگن بازي صحنه داره و مشكل اخلاقي و براي بالاي 18 سال است از همين نظر تو بازار دچار مشكل شده است

تا تعريفتون از مشكل اخلاقي چي باشه ... درجه سني اين بازي 12+ هست که میشه 12 سال به بالا هنوز 6 سال داره تا 18 سال

در ضمن تو رو خدا انقدر نگید تکین بازی رو کرک کرده ... تکین تنها کاری که میکنه اینه که بازی + کرکش رو از اینترنت دانلود میکنه و کپی میکنه روی سی دی ... کرک کرده یعنی کسی که فایل کرک رو برای بازی نوشته نه کسی که دانلودش کرده

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
میدونم امکان داره این پستم پاک شه.
و اون تشکرم برای اقا بهزاد به خاطر این بود که حرف قشنگی زد.
شما اگه یه Adsl داشته باشی و یکمم پول خودت میشی یه پا تکین.تمام لینکاش موجوده.فقط باید یه سرویس خوب داشته باشی.همون جور که الان خیلی از دوستان بازی ها رو زودتر میگیرن.نمیدونم کدوم یکی از دوستان بازی مثل کوئک4 رو گرفته بود.از اینترنت.خیلی هم راحت.
پس به قول اقا بهزاد انقدر تکین تکین نکنین.
بازی رو کسای دیگه کرک میکنن این بابا فقط کپی میکنه میده دست منو شما.

بای بای

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خیلی بازی جالبیه
منم در اولین فرصت میخرم
راستی شنیدم فیلمهایی که توش ساختیم رو میتونیم سیو کنیم
چطوره اینجا فیلم هامون رو بذاریم ؟
حال میده ها !
169.gif

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من كه دموهاي بازي رو ديدم چيزه جالبي بود. حالا بايد بريم بگيريم بيينيم چطوريه.
بايد چيز قشنگي باشه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بازي خيلي توپيه براي اينكه تو بازار نايابه كم پيدا ميشه انشا الله اين مشكل تا اخر هفته حل ميشه

ميتونيد فيلم هاتون رو اپلود كنيد و بذاريد بچه ها دانلود كنند البته يه خرده از بازي رو بايد ادامه بديد تا بتونيد سناريو هاي خودتون رو بسازيد

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
باز هم تایپک های قدیمی و صفای بالا آوردنشون

راستش رو بخواهید این اولین بازی هستش که من به صورت اوریجنال خریدم :d
بازی اوریجنال حالی میده ها!!
یه دونه کرک ابتدایی هم نداره!!
راحت !
خیلی صفا میده
والا ما که یه چند ماهی هستش بازی میکنیم مشکلی هم ندیدیم

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
فکر میکنی چند دادم پاش؟
دست دوم گرفتم :d
تازه یه بازی هم مفت روش گرفتم!!!
Xiii
خوب من از یوبی خوشم میاد دیگه!!
تقریبا 8 تومن پای این دو تا پول دادم
میرزه دیگه!!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
یعنی توی این بازی پس از اتمام ساحت فیلم ، فیلمی که ساختید براتون به نمایش در میاد ؟؟؟
مثلا اگه فیلمتون 2 ساعت بوده ، یک فیلم دو ساعته رو می بینید با صداگذاری و دیالوگ و جلوه های ویژه و غیره ؟؟؟؟؟
ایول....با چه گرافیکی ؟؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خوشبختانه یا متاسفانه من زیاد وقت اینو ندارم به سایت سر بزنم و اعتقاد دارم این سایت بهترین سایت موسیقایی ایرانه.
ولی خسته شدم از اینکه نادانسته حرف میزنید.بنده 28سال سن دارم و اگر بگم از تمام بچه های این سایت بیشتر موسیقی شنیدم اونم ترنس اغراق نکردم.
بنده سال 1380 زمانی که خودم داشتم تبلیغ موسیقی ترنس تو ایران و مخصوصا دانشگاهمون رو میکردم بیشترین موسیقیهایی که گوش میدادم تیستو و پاول بود چون اونزمان این دو نابغه بدجور رو بورس بودن.البته تیستو خیلی بیشتر.منظور از دوستانم همه کسانی هستند که باعشق موسیقیهای تیستو رو گوش میدادن نه کسانی که پدرکشتگی باهاش دارن.همشون متفق القول به افول وحشتناک تستو اذعان دارن و به جز همون ماندگارهای تیستو اونم گهگاهی همشون با استاد آرمین کازمیک آندره a@b و حتی بعضا پرویال خودمون حال میکنن.
انصافا آلبوم cosmic کجا و آلبوم تیستو کجا!!!!؟
حقیقت اینه که just be شاهکار بود
love comes again شاهکار بود
somewhere inside شاهکار بود
isosها به یاد ماندنی بودن
مهم اینه که ما اینارو قبول داریم ولی وقتی میایم میگیم تیستو مرد میگین نه.یعنی فقط مدح جناب تیستو رو قبول دارید و کار که به قسمت مذمومش میکشه قبول نمیکنید.انصافا آلبوم kiss from the past چی بود؟منی که با forevertoday میرفتم به عرش چه جوری باید با این آلبوم که فقط گوش رو اذیت میکنه کنار بیام.حتما میگید سبکش هاوسه!!!!به شما نمیسازه!!اوکی.حرفتون قبول.اصلا تیستو خدای هاوس.من میگم ترنسش کو؟تو این دوسه سال چه اثر فاخر ترنسی از ایشون دیدیم؟پس مرده.

شما اگر به عظمت status excessu d یا tuvan یا mirage یا stellar یا خیلی آهنگهای دیگه که سبک ترنس رو زنده نگه داشتن و چندین په ارتقا دادن شک دارید حرفی نمیمونه چون دارید حقیقت رو انکار میکنید.با کسی که چشمهاش رو میبنده و به راحتی انکار میکنه حرف نمیشه زد.

خدا رحمت کنه جمیع رفتگونت رو...به پیر...به پیغمبر ماهم حرفمون همینه...

والا اگه تیستو برگرده و بازم ترنس کار کنه و کار شاخ و توپ بده بیرون بخدا ماهم ممکنه خوشمون بیاد و ازش تعریف کنیم...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر