The MGSV gamescom Preview Show

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
avzh03nn0ph0hh5zqmpq.jpg

زمان: ساعت 22:30
استریم: Twitch

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اینجا میشه کسایی که برا اولین بار رنگ MGS رو میبینن رو تشخیص داد :d

مسخره بازی همیشه جزئی از MGS بوده و خواهد بود من که کلی به عشق این چیزا میخندم

میگه با دلتورو تصمیم گرفتن یه بازی بسازند که ملت بشا%ند به خودشون ولی تصمیمشون رو عوض کردند گفتند یه چیز بسازیم ملت بری*ند به خودشون:d

کاملا منظور رو رسوندی :))

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

s آخر sh مثل این که یه ربط به اسم ژاپنی بازی داره که من نفهمیدم چی بود. اون عکسم که از P.T رو PSN هست عکس حیاط یکی از کارکنای KP هست :d گفت بعد MGS میره سراغ SH

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,863
این موشوع امضای بازی ِ شما صبر کن بازی عرضه بشه در قسمت های دیگه بازی نه گیر دادن به این قسمت فان بازی، اون موقع روی درجه سختی HARD بازی کنید و بعد اگه مشکلی بود حق با شماست. مشخص ِ که وقتی کسی عکس یه زن رو روی کارتن بزاره و بعد یه نفر از ذور ببینه می فهمه یکی کارتون رو نگه داشته !!​

بحث هوش مصنوعی بازی با این که این چیزا همیشه جزو سری بود و ... فرق داره. . توی GZ تنها تفاوت hard با نرمال شعاع دید دشمنا بود که بیشتر میشد روی hard. همین طور نه همچین امکانی وجود داشت توی مرحله اصلی نه فانی وجود داشت فقط توی مراحل فرعی بود و هیچ مشکلی هم نداشت.

اما خب در متال گیر قوانین این موضوع فرق داره، پس ندونسته و ندیده فکت صادر نکنید.

احتمالا من باید برم سیوای نسخه های قبل رو اپلود کنم که شما فکت صادر نکنی.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تموم شده درسته؟

بله.

-------------

این برای کسایی که می خوان فعلاً گیم پلی رو ببینن تا لینک دانلودش بیاد : ( البته دانلود میشه کرد ولی فقط 360P و 1080P بی صدا )

watch?v=bH58Tad9TuI&feature=youtu.be

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
گیم پلی از قسمت آنلاین بازی و دزدی و نفود به مادربیس دیگر بازیکنان ( ویدیو با موبایل گرفته شده ! )

watch?v=P3OzX0tlvn8#t=16m56s

solidsnake1377

کاربر سایت
Mar 13, 2012
71
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر