The Legend Of Zelda

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ممنون
مرکز فروش Wii U تو ایران کجاست اگه بخوایم حضوری بخریم؟ (یه جا که کلی تو انباری جایی داشته باشه)
ریفرهاش چطورن و چند؟
بعد این زلدا که شما تست کردید، آیا استفاده ی خاصی از ویژگیهای دسته Wii U میکرد؟ (که نشه رو دسته معمولی با امولاتور ست کرد)
سوییچ هم که بله اصلا باید از فکر هکش بیایم بیرون چون تازه اومده شبیه سازم باز طول میکشه و خوش بینانه ترین حالت باید دو سال برای شبیه سازش صبر کنیم...
داداش وی یو به نظرم من کنسول معرکه ایه البته کلا نینتندو تو یه فضای دیگه سیر می کنه واقعا با سونی و ماکروسافت متفاوته عدم موفقیت کنسول هم تو این نسل بر می گرده به مارکتینگ اشتباه نینتندو برای خرید وی یو هم فکر نمی کنم جایی باشه که بتونید نوش رو بخرید کلا کنسول های نینتندو تو ایران خیلی کم هستند (حتی وی هم با وجود تمام موفقیت هاش به اندازه xbox و ps3 تو ایران تحویل گرفته نشد) به نظر من یکم سایت های مختلف رو بگرد و دنبال یه دسته دومش باش تو همین بازیسنتر فکر کنم یک ماه پیش یکی از دوستان وی یوش رو گذاشت برای فروش و 800 فروخت شما هم یکم بگرد ایشالا پیدا می کنی خود من 4 ماه پیش یه هفته تو چند تا سایت گشتم بلاخره چیزی رو که می خواستم پیدا کردم
از فکر شبیه ساز هم بیا بیرون به جز عذاب روح چیزی برات نداره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
داداش وی یو به نظرم من کنسول معرکه ایه البته کلا نینتندو تو یه فضای دیگه سیر می کنه واقعا با سونی و ماکروسافت متفاوته عدم موفقیت کنسول هم تو این نسل بر می گرده به مارکتینگ اشتباه نینتندو برای خرید وی یو هم فکر نمی کنم جایی باشه که بتونید نوش رو بخرید کلا کنسول های نینتندو تو ایران خیلی کم هستند (حتی وی هم با وجود تمام موفقیت هاش به اندازه xbox و ps3 تو ایران تحویل گرفته نشد) به نظر من یکم سایت های مختلف رو بگرد و دنبال یه دسته دومش باش تو همین بازیسنتر فکر کنم یک ماه پیش یکی از دوستان وی یوش رو گذاشت برای فروش و 800 فروخت شما هم یکم بگرد ایشالا پیدا می کنی خود من 4 ماه پیش یه هفته تو چند تا سایت گشتم بلاخره چیزی رو که می خواستم پیدا کردم
از فکر شبیه ساز هم بیا بیرون به جز عذاب روح چیزی برات نداره
درمورد شبیه ساز درست میگی ولی وقتی کنسول با قیمت ارزون گیر نمیاد چاره نیست
بعد اینکه Ocarina of Time 3D رو تموم کردم، رفتم روی شبیه ساز Project 64 (امولاتور نینتندو 64) تستش کنم. همون اوایل دیدم میای نشونه بگیری بالا رو بزنی میره پایین و پایین رو بزنی میره بالا البته تنظیماتو رو تغییر دادم و درستش کردم البته میشد تحمل کرد ولی با خودم گفتم اصلا خیلی جاهاشو نمیشه رد کرد مثل ارتقای تعداد تیرهات تو مارکت قلعه Hyrule تو اون مغازه که باید ده تا هدف رو زد. کلا فقط جوری بود با دسته خود نینتندو 64 میشد بازی کرد (هیچ دسته ای هم شبیه به دسته ی این کنسولا گیر نمیاد) یا همون نسخه پورت شده 3DS که تمومش کردم.
این گرافیکشم پایینتر بود.
حالا باز صبر میکنم و میگردم...

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بعد اینکه Ocarina of Time 3D رو تموم کردم، رفتم روی شبیه ساز Project 64 (امولاتور نینتندو 64) تستش کنم. همون اوایل دیدم میای نشونه بگیری بالا رو بزنی میره پایین و پایین رو بزنی میره بالا البته تنظیماتو رو تغییر دادم و درستش کردم البته میشد تحمل کرد ولی با خودم گفتم اصلا خیلی جاهاشو نمیشه رد کرد مثل ارتقای تعداد تیرهات تو مارکت قلعه Hyrule تو اون مغازه که باید ده تا هدف رو زد. کلا فقط جوری بود با دسته خود نینتندو 64 میشد بازی کرد (هیچ دسته ای هم شبیه به دسته ی این کنسولا گیر نمیاد) یا همون نسخه پورت شده 3DS که تمومش کردم.

الان چون زلدا اومده هر کی هم میخواست بفروشه فعلا دست نگه داشته یا زود فروختن
تو پرشین فروم تولز - همین بازار چه بازی سنتر و ............ بار ها و بار ها دیدم wiiu تمیز کامل 800 میدادن

• Like
Reactions: Cait Sith

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من که o.of.t با املاتور موبایل تموم کردم البته با کمک ویدیو چون معماهایه سختی داشت:-":D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من که o.of.t با املاتور موبایل تموم کردم البته با کمک ویدیو چون معماهایه سختی داشت:-":D

تمام حال بازی کنسول ها نینتندو به گیم پد خاصشونه و امکاناتی که دارن نه با شبیه ساز روی گوشی موبایل یا pc رفتن
مثلا wii کل حالش به طراحی کنسول و گیم پد و سنسورشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تمام حال بازی کنسول ها نینتندو به گیم پد خاصشونه و امکاناتی که دارن نه با شبیه ساز روی گوشی موبایل یا pc رفتن
اون که اره منظورن این بود که کار کردن با املاتور موبایل سخت نبود من با همونشم حال کردم

• Like
Reactions: Z-fan

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
در مورد بازیای نینتندو ۶۴ شبیه سازای اندروید مناسبن چون کنترلشون مثل دسته خود نینتندو ۶۴ هست البته به صورت لمسی. فقط یه بدی داره اونم کنترل آنالوگ توی شبیه ساز هست که آنالوگ لمسی حس آنالوگ واقعی رو نمیده. غیر این مورد، تجربه بازیاش رو موبایل واقعا عالیه، رو صفحه گوشی گرافیک بازیاشم خوب به نظر میاد.

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
اگه ببینم احتمالا (که احتمالش کمه) رو شبیه ساز حالا حالاها اجرا نمیشه چاره ای ندارم.
کنسول نینتندو هم فکر کنم خودت داشتی میدونی خریدن و گیر اوردن بازیاش و... چطوریه و قیمتاش
فعلا باید تا بعد عید صبر کرد دید تیم Cemu چیکار میکنن
یه لینک دانلود برای همین تیم قرار گرفته بود . و از طریق سایت مگا قابل دانلود بود .اما یا از کار افتاده و یا رو دستگاه من کار نمیکنه . میگه یا پروکسی رو غیر فعال کنید یا پروکسی سرور رو از ستینگ فعال کنید . خلاصه من نتونستم . میزارم اینجا کسی تونست یه خبر بده .MEGA

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
روی pc با 15 فریم اجراش کردن
Zelda: Breath of the Wild already up and running on PC
یه چنتا لینک این انجمن گذاشته با حجم 8.4 گیگ ولی امتحان نکردم
Wii U Loadiine games
مطلبش رو با دقت بخونید نوشته به علت باگهای شدید غیر قابل بازیه و فقط اجرا میشه میره تو بازی ولی اصلا نمیشه بازی کرد رفت جلو
سازنده های Cemu خواستن فعلا بازی رو فقط اجرا کنن نه قابل بازی که اصلا امکانشم نیست
قابل بازی شدنش فعلا کار داره و چند ماهی طول میکشه
فعلا این بازی رو نمیشه با شبیه ساز بازی کرد
یه لینک دانلودم از فرومی که دادین دراوردم ولی الان نمیتونم دانلود کنم (شب میتونم)
همون 8.4 گیگه، یکی تست کنه:
Google Drive - Virus scan warning

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Google Drive - Virus scan warning
این لینک از زلدا رو من دانلود کردم و تست کردم ، مشکلی نداشت.
خودمم تا نیم ساعت بازی کردم ، باگ زیاد داره ، اما غیر قابل بازی تا الان برام نبوده.
خوب اینجای بازی باگ داره و نمیشه ردش کرد متاسفانه !

m04a_121.jpg

1.7.4 Cemu دوم آپریل اخصاصی و 9 آپریل عمومی عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Patreon Build نسخه 1.7.4 هم اومد (نسخه Verify شده رو میذارم که مشکل Slow نداشته باشید) :
cemu174
تمام باگ های اصلی زلدا هم حل شده ، مثل همین Magnet که بالا مشکل داشتم :x
:x

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
الان یعنی با 30 فریم احت اجرا میشه و هیچ مشکلی نداه میشه بازیش کرد ؟!
من صرفا درحد تست اجراش کردم روی ورژن جدید (ورژنی که دوستمون گذاشتن کار نکرد ارور گیم پد میداد احتمال زیاد بخاطر ورژن 1.1.0 بودن بازیم بوده یه فایل 21 مگی رو یکی از کاربرا توی ساب ردیت cemu piracy گذاشته بود روی اون اجرا شد)
خیلی بهتر شده و نسبت به قبل
میشه بازی کرد یکم افت فریم داره ولی مثل قبل نیست نسخه قبلی اصلا نمیشد بازی کرد همش فریز میکرد کاراکترا هم همش میرفتن توی زمین توی چند دقیقه ای که روی ورژن جدید تست کردم این مشکلات نبود
فریم ریتش نزدیک 15 بود اکثر اوغات که یکم اذیت میکرد ولی با چیت انجین سرعت رو روی 1.3 تنظیم کردم روون شد
هرچند فعلا بازی زیاده میذارم بعدا بازی کنم تا اون موقع ورژنای جدیدتر شبیه ساز هم منتشر میشه و فریم ریت بهتر میشه
پیشنهاد میکنم اگه خیلی به این عنوان علاقه دارید دانلود کنید اگر نه که صبر کنید تو اپدیتای بعدی که بهتر شد بگیرید
درکل با ورژن 1.7.4 میشه بازی کرد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر