The Legend Of Zelda

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
درود

در E3 2011 همراه با معرفی Nintendo,Wii U برای اولین بار The Legend Of Zelda را در قالب یک تک دمو به صورت HD به تصویر کشید که باعث تحسین و شگفتی بسیاری شد.
3 سال پس از نمایش تک دمو Eiji Aonuma,Zelda تهیه کننده این سری, قول داد تا این عنوان را در E3 2014 به نمایش در آورد.
و بالاخره در Aonuma,Digital Event E3 2014 شخصا حاضر شد و توضیحاتی را در رابطه با The Legend Of Zelda جدید به همراه تریلری ارائه داد.
بازی کاملا Open-World خواهد بود و شما آزاد هستید تا در این محیط بزرگ آزادنه به گشت و گذار بپردازید.تیم سازنده نیز بر روی این مسئله,تمرکزی زیادی خواهد داشت.
Hyrule نیز قرار است بی نظیر باشد که هیچ کس حتی توانایی تصور آن را نیز نخواهد داشت.
به لحاظ بصری نیز بازی از استایل گرافیکی کاملا جدیدی بهره می برد.چیزی ما بین Skyward Sword و Twilight Prince,طراحان نیز به سختی در حال کار هستند تا به لحاظ بصری بازی را مرحله ای برسانند که هیچ کس انتظار آن را نداشته باشد.همچنین تریلر کاملا In-Game بوده و از پیش رندر نشده است.
ظاهر Link نیز تغییراتی را داشته که Aonuma در حال حاضر قصد ندارد در رابطه با آن صحبتی داشته باشد.
Zelda جدید قرار است تا بزرگ ترین در سری خود باشد و در سال 2015 برای Wii U عرضه گردد.
تصاویر:

تریلر:
p4nk4vkmv3a9lcohfnjw.jpg

720p
با تشکر از
Loghman

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
ممنون برای تاپیک .
این زلدای جدید فوق العادس . من بعد از دیدن تریلر هنوزم تو کف این بازی هستم :d
ولی امیدوارم بیشتر از اون که شبیه SS باشه , شبیه TP باشه .
در ضمن لباس و اسلحه لینک جدیده خیلی باحال شدن ( البته اصل لینک به اون کلاه و لباس سبزشه ولی من با این بیشتر حال کردم )

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
فکر کنم بازی رو با موتور جدیدی که بازی zelda wind waker رو ساختن ، درست کردند
چون تصاویر و تم گرافیکی بازی خیلی شبیه هستش ولی ای کاش عین همون تک دمو بازی رو میدادند

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
فکر کنم بازی رو با موتور جدیدی که بازی zelda wind waker رو ساختن ، درست کردند
چون تصاویر و تم گرافیکی بازی خیلی شبیه هستش ولی ای کاش عین همون تک دمو بازی رو میدادند

دفعه اولی نیست که نینتندو زلداش با دموش فرق داره یا تک دمو

برای gamecube اول یه تک دموی گرافیکی و بعد بازی که اومد wind waker بود

اما انصافا زیباست گرافیکش !

ببینید قبلا هم فکر کنم تقریبا گفته شده بود که بازی نه گرافیکش کارتونی هست و نه حالت واقعی و میخواند یه حالتی خاص باشه

====================================================================================

(یه چیز دیگه هم بگم شاید اینکه بخواند بازی رو شبیه اون تک دموی e3 ی که قبلا نشون داند بسازند براشون با سخت افزار wii u تا حدی مشکل بوده

شاید بازی بیش از حد بزرگ میشده از لحاظ حجم مثلا یا از لحاظ توان مورد نیاز پردازشی (باتوجه به open world بودنش هم میگم) )

(البته اینا نظر منه ها شایدم واقعا میخواستند یه چیز خاص معرفی کنند که به نظرم همین درستر هست )

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خیلی وقت پیش گفتن که لزومی نداره استایل گرافیکی بازی با تک دمو یکسان باشه,بعد از اون هم Aonuma گفت که قرار هست از استایل کاملا جدیدی استفاده کنند.
هیچ مشکل سخت افزاری هم نبوده براشون,انقدر این دمو فک برانداز بود که ملت فکر نمی کردن ریل تایم باشه!
بازی هم سال های زیادی در دست ساخت بوده و هدفشون ارائه بازی متفاوت از عناوین قبلی سری هست.
اون تک دمو هم فقط برای نشون دادن قدرت Wii U بود و بس,اصلا ربطی به بازی نداشت.
Aonuma هم از واکانش مردم نسبت به ویژوال بازی انقدر عالی بوده که هیجان زده شده.
بازی هم از قرار معلوم در E3 سال بعد قابل بازی هست.

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Aonuma wants to rethink/reconstruct puzzle-solving in Zelda Wii U

It’s sounding like there’s a lot that will be changed in The Legend of Zelda for Wii U. After all, the development team has been trying to rethink some of the series’ conventions.

One of Zelda Wii U’s changes seems to involve puzzles. Producer Eiji Aonuma, speaking with Kotaku, said, “I wanna kinda rethink or maybe reconstruct the idea of puzzle-solving within the Zelda universe.”

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
حاجی انقدر خبر نزارید از این بازی تاپیکش بالا میاد من ذوق مرگ میشم :D خیلی سخته صبر کردن برای Zelda . یه عکسی چیزی هم از گانون بدن بیرون بد نمیشه :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
حاجی انقدر خبر نزارید از این بازی تاپیکش بالا میاد من ذوق مرگ میشم :D خیلی سخته صبر کردن برای Zelda . یه عکسی چیزی هم از گانون بدن بیرون بد نمیشه :D

نمیشه برای بازی سال 2015 یا حداقل یکی از 3 بازی برتر 2015 کم خبر گذاشت که :d (نظر منه)

ممنون

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
قبلا یک جا خوندم که Aonuma گفته میاماتو هر ماه میاد سر می زنه و نظارت می کنه بر بازی:bighug:
خب خبر اصلی این که گفته هنوز در رابطه با Voice Actor داره فکر می کنه,بعد هم گفته که کاراکتر اصلی بازی Link نیست,بلکه پلیر هست.گفته نمی خواد Link رو مثل یک قهرمان نشون بده و می خواد اون رو به عنوان نماینده پلیر نشون بده.
این که در اینده بازی ساخته بشه که Zelda یا شخص مونث دیگه ای به عنوان شخصیت اصلی باشه,به Hyrule Warriors بستگی داره.
Aonuma on female main characters in Zelda, voice acting, the essence of Zelda, puzzles in Zelda Wii U | GoNintendo - What are YOU waiting for?

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Aonuma may have something to show about Zelda being more than a single-player experience next year

The two-player functionality of Hyrule Warriors is actually something that has traditionally been done in the Dynasty Warriors series, but they’ve changed because of the hardware and the second screen on your GamePad. Instead of having a splitscreen on the television, you have one-player playing on the television and one on the GamePad. When I was talking back about making Zelda more than just a single-player experience? That’s something you will see in the future, maybe next year.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر