Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
به هیچ عنوان با فاصله کم بعد Botw نریدش. به نظر من بهترین استارت همین تیرزه بعد دیدن اون ویدیو 6 دقیقه ایی ریکپ نینتندو.
در رابطه با بازی هم, قبل الدن رینگ برث بهترین بازی عمرم بود. فکر کنم بهشون بر خورد که الدن رینگ جاشو برای خیلیا گرفت الان تیرز شد بهترین بازی عمرم و تاره تمومش نکردم فعلا و به گفته خیلیا بهترین جاهای بازیم ندیدم!
بعد 60 70 ساعت رفتن بزرگترین مشکلم باهاش اینه که تیرز باعث شد هیچوقت دیگه برث رو نخوام برم اینقدر که همه چیش بهتره.

اون چیزی که تو اسپویلر گذاشتی جدا به نظرم یکی از بهترین صحنه های کل سریه. واقعا عالی بود.
یکی از بهترین های کل دنیای گیمه از نظر شخصی خودم اون قسمت
میگم که این بازی چیز بد واقعا نداره
فعلا برم سراغ ماموریت جانبی که خیلی گسترده ،بعضا مشکله بعضی هاش واقعا

• Like
Reactions: eeeeee and smoker

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
دوستان من می خوام تازه این سری رو شروع کنم. پیشنهاد میدین از کدوم بازی شروع کنم و به چه ترتیب بازی کنم؟
بازی های زلدا از نظر داستانی ادامه هم‌نیستن تا اون جا من اطلاع دارم اکه اشتباه نکنم
ولی totk دقیقا ادمه داستان botw هستش منتها از نظر من خیلی کامل تر و بهتر
خیلی مشکل و پر ریسکه یه بازی فوق العاده بسازی و بعدش بخوای ادامه ای واسه اون به وجود بیاری

• Love
Reactions: Arman Sensi

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان من می خوام تازه این سری رو شروع کنم. پیشنهاد میدین از کدوم بازی شروع کنم و به چه ترتیب بازی کنم؟
تا جایی که من اطلاع دارم ترتیب زلداها اینطوری هستش البته فکر نکنم ترتیب بازی کردشون واقعا خیلی مهم باشه.
سری اول: The Legend of Zelda -> Zelda II: The Adventure of Link
سری دوم: The Legend of Zelda: A Link to The Past -> The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
سری سوم: The Legend of Zelda: The Wind Waker -> The Legend of Zelda:L Phantom Hourglass -> The Legend of Zelda: Spirit Tracks
سری چهارم: The Legend of Zelda: Ocarina of Time -> The Legend of Zelda: Majora's Mask -> The Legend of Zelda: Twilight Princess
ولی مهم ترین ترتیب فکر کنم همین سری چهارم که نوشتم باشه. من خودم همه رو بازی نکردم ولی تو برنامه ام هست برای همین تحقیق کرده بودم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
خب خب
امبارگو رو برداریم... (البته دیگه فکر کنم همتون دیگه تموم کردید رفتید)
ولی مهم نیست
من این جا هستم به اندازه کافی :D

Fv7CC2OacAAIq17.jpg Fv7CC2PacAAEMAY.jpg
Yoshi-P کارگردان FFXVI در حال بازی کردن توتک :D

بعد فکر کنم تقریبا 4 5 ساعت ور رفتن با بازی رسیدم به اون دژ ـه Lookout Tower ـه چیه... اون جا
که Purah رو می بینی
قبل از هر چیز... چقدر فضای این دژ ـه دلنشین ـه. کلا بازی یه جور خاصی با اتمسفرش کار می کنه برخلاف الدن رینگ که به خاطر فضاهای مرده اش میگیرتت و مجذوبت می کنه، این جا برعکس این فضاهای زنده اش مثل همین دژ و اصطبل ها و ایناست که میگیرتش

اصن همون اول رفتم سراغ یه اصطبل دیدم یارو داره روزنامه میخونه بعد میگه یه اصطبل دیگه طرف Rito ها شده دفتر روزنامه نگاری، یه لبخندی به لب من نشست :D :x انگار همه چیز این جا زنده است و قاطی این هم جنگ و دعوا ملت دارن هر جور شده زندگی خودشونو می کنن

برگردیم اول قضیه
جزیره آسمانی اول بازی برخلاف Great Plateau جریان خطی تری داره، البته روی هم منطقه اوپن ورلدیه ولی تا نری پایین گلایدر نگیری و همه ابیلیتی ها رو آزاد نکنی، تقریبا مجبوری از یه مسیر مشخص بری جلو
ولی بازم خیلی خفنه
هم این کانستراکت هایی که بهت کمک می کنن
هم اون Rauru ـی خسته که هر تیکه از مسیر یه جا نشسته برای خودش داستان میگه
هم کلا خرابه های مختلف و غارها و اتمسفرش

همه چی فوق العاده است

مخصوصا این Korok های لعنتی که از هم جدا شدن باید برسونی شون پیش رفیق شون :)) :x
بهترین نوع معمان واقعا. عاشق اینام من

فعلا که به غیر از یه سری مشکلات پرفورمنسی ریز همه چی عالیه

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
خب خب
امبارگو رو برداریم... (البته دیگه فکر کنم همتون دیگه تموم کردید رفتید)
ولی مهم نیست
من این جا هستم به اندازه کافی :D

View attachment 292930View attachment 292931
Yoshi-P کارگردان FFXVI در حال بازی کردن توتک :D

بعد فکر کنم تقریبا 4 5 ساعت ور رفتن با بازی رسیدم به اون دژ ـه Lookout Tower ـه چیه... اون جا
که Purah رو می بینی
قبل از هر چیز... چقدر فضای این دژ ـه دلنشین ـه. کلا بازی یه جور خاصی با اتمسفرش کار می کنه برخلاف الدن رینگ که به خاطر فضاهای مرده اش میگیرتت و مجذوبت می کنه، این جا برعکس این فضاهای زنده اش مثل همین دژ و اصطبل ها و ایناست که میگیرتش

اصن همون اول رفتم سراغ یه اصطبل دیدم یارو داره روزنامه میخونه بعد میگه یه اصطبل دیگه طرف Rito ها شده دفتر روزنامه نگاری، یه لبخندی به لب من نشست :D :x انگار همه چیز این جا زنده است و قاطی این هم جنگ و دعوا ملت دارن هر جور شده زندگی خودشونو می کنن

برگردیم اول قضیه
جزیره آسمانی اول بازی برخلاف Great Plateau جریان خطی تری داره، البته روی هم منطقه اوپن ورلدیه ولی تا نری پایین گلایدر نگیری و همه ابیلیتی ها رو آزاد نکنی، تقریبا مجبوری از یه مسیر مشخص بری جلو
ولی بازم خیلی خفنه
هم این کانستراکت هایی که بهت کمک می کنن
هم اون Rauru ـی خسته که هر تیکه از مسیر یه جا نشسته برای خودش داستان میگه
هم کلا خرابه های مختلف و غارها و اتمسفرش

همه چی فوق العاده است

مخصوصا این Korok های لعنتی که از هم جدا شدن باید برسونی شون پیش رفیق شون :)) :x
بهترین نوع معمان واقعا. عاشق اینام من

فعلا که به غیر از یه سری مشکلات پرفورمنسی ریز همه چی عالیه
خوش بحالت سید من تازه پام رسیده به های رول :( فکر کنم به دو ساعت نرسیده کل پلی تایمم

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
خوش بحالت سید من تازه پام رسیده به های رول :( فکر کنم به دو ساعت نرسیده کل پلی تایمم

البته منم به زور یه ساعت تو هایریول بودم
بیشترش داشتم اون بالا چرخ چرخ میزدم

بعد شراین چهارمی که بهت چند تا وینگ میده بالای اون جزیره تکی ـه... یه سری جزیره کوچولو هستند که تو ارتفاع بالاتر از Garden of Time اند. اصن با Wing سمت اون ها رفتن روشون پریدن یه حالی میده نگو و نپرس. من یه ساعت درگیر اونا بودم :D

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
833
نام
سید محمد حسین
این گاری هارو چطور میشه حرکت داد نه با فن حرکت میکنه نه باد زدن عادی

یه چیزه مثل اسکوتر یا بهتر بگم فرمون مانند هست میزاری روشون سوار میشه کنترلشون میکنه بگرد همون دور و بر احتمالا پیدا میکنی .کلا بازی هر وسیله ای جلوت میزاره ابزار روشن کردنشونم دور و برت هستن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بازی رو 8K/60FPS :D

watch?v=h18aPY_NNhk

حقیقاتا فک بر اندازه اما من هیچ وقت هیچ بازی ای رو با Emulator روی PC نرفتم. بهم نمی چسبه.
نینتندو رو که خدا قسمت کرد از زمان N64 کنسولش رو داشتم. اگر هم بازی ایش رو بعدن رفتم خود نینتندو با Virtual Console کرده تو پاچم (منم با پایرسی کردم تو پاچش :-")

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
این گاری هارو چطور میشه حرکت داد نه با فن حرکت میکنه نه باد زدن عادی

توی اصطبل ها یک سیستم جدید اضافه شده که به خاطر کارایی که توشون انجام میدی بهت امتیاز میدن
۲-۳ امتیاز که بگیری بهت یه وسیله ای میده که به اسب وصلش میکنی (باید با همون کسی که تو اصطبله صحبت کنی براش) و اون وسیله رو با التراهند به گاری وصل میکنی

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
یه چیزه مثل اسکوتر یا بهتر بگم فرمون مانند هست میزاری روشون سوار میشه کنترلشون میکنه بگرد همون دور و بر احتمالا پیدا میکنی .کلا بازی هر وسیله ای جلوت میزاره ابزار روشن کردنشونم دور و برت هستن
نه این یکی فرق میکنه چرخ هاش چوبین، از اختراعات زونای نیستن که با فرمون بشه راهش انداخت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر