the legend of zelda:skyward sword

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,229
حالا از کجا عکس بیارم اقا اونجارم رد کردم حالا داخل temple هستم ویه تک چشم روبرومه و فقط هم با تکون خوردن شمشیر این ور اونور میشه چی کار باید بکنم تا در پایین چشم باز بشه

آها یادم اومد کجاشی :D
ببین اون چشم شمشیر تو رو دنبال میکنه ... وی موت رو به صورت دایره ای بچرخون چند دور که بچرخونی چشمه یک جوری میشه که میتونی بهش ضربه بزنی و باز بشه در
جایی مشکل داشتی بپرس :)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
آها یادم اومد کجاشی :D
ببین اون چشم شمشیر تو رو دنبال میکنه ... وی موت رو به صورت دایره ای بچرخون چند دور که بچرخونی چشمه یک جوری میشه که میتونی بهش ضربه بزنی و باز بشه در
جایی مشکل داشتی بپرس :)
اقا ممنون اونجا رو رد کردم ا:)

• Like
Reactions: ehsanservat

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,229
خـــــــــــــــــب ! بالاخره دور دوم بازی رو که Heroes mode هم هست شروع کردم ... اول از همه باید بگم که بازی خیلی سخت شده توی این Heroes mode اش ... دو برابر جون کم میکنه + هیچ Heart ای رو زمین نیست و همیشه باید با خودت Potion داشته باشی (موندم چجوری باس فایت رد کنم :|)
دوم اینکه الان که شروع کردم زلدا شروع کرد به آهنگ زدن مو به تنم سیخ شد :D (عاشق آهنگشم)
و سوم اینکه همینطور که دارم بازی میکنم ادامه داستان بازی یادم میاد که چی میشه تو بازی اینقدر حال میکنم :D
از خیر این بازی اصلا نمیشه گذشت ... خدا کنه وقتی این Heroes mode اش هم تموم کردم باز دوباره بیاد بگه یک کار دیگه میشه اگه دوباره بازیش کنی :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
خـــــــــــــــــب ! بالاخره دور دوم بازی رو که Heroes mode هم هست شروع کردم ... اول از همه باید بگم که بازی خیلی سخت شده توی این Heroes mode اش ... دو برابر جون کم میکنه + هیچ Heart ای رو زمین نیست و همیشه باید با خودت Potion داشته باشی (موندم چجوری باس فایت رد کنم :|)
دوم اینکه الان که شروع کردم زلدا شروع کرد به آهنگ زدن مو به تنم سیخ شد :D (عاشق آهنگشم)
و سوم اینکه همینطور که دارم بازی میکنم ادامه داستان بازی یادم میاد که چی میشه تو بازی اینقدر حال میکنم :D
از خیر این بازی اصلا نمیشه گذشت ... خدا کنه وقتی این Heroes mode اش هم تموم کردم باز دوباره بیاد بگه یک کار دیگه میشه اگه دوباره بازیش کنی :D

فدات داری حال میکنیا:bighug:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
پارسا دیگه طاقتم داره تموم میشه!!!باید برم یه Wii بخرم امّا دستم حیف که از صد جا بسته است :D راستی تجربه هاتم تو تاپیکی که تو امضامه قرار بده.بسیار تو آمپاسیم سر این SS.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,229
پارسا دیگه طاقتم داره تموم میشه!!!باید برم یه Wii بخرم امّا دستم حیف که از صد جا بسته است :D راستی تجربه هاتم تو تاپیکی که تو امضامه قرار بده.بسیار تو آمپاسیم سر این SS.

میترسم غش و ضعف بکنی وقتی تعریف میکنم ! :D :D :D
سعی میکنم که توی این SS تا جایی که میتونم کمکت کنم کاملش کنی :D
مثلا یکیش اینه که اون روزی که اون طوفانه میاد و زلدا رو میبره همش زلدا یک صدایی رو میشنوه که بقیه نمیشنون
یک سری چیز ها هم همینطوری از ادامه داستان یادم اومد که توی زمان های خیلی قدیم Hylia که همون Goddess باشه چون میدونسته یک زمانی Demise (همون منفی ترین شخصیته بازی) دوباره برمیگرده یک قسمت از زمین رو میفرسته هوا (که تبدیل میشه به همون Skyloft) و بین زمین (که توی بازی به اسم Surface خطاب میشه) و اسکایلافت یک لایه ی ابری قرار میده که کسی نتونه ازش بگذره تا زمانش برسه و خودش یک جاهایی رو باز کنه و اینجور چیزا که بقیش یادم نمیاد :D
ولی این بازی باز کلش یک ور آهنگاش یک ور ! خداییش مو به تنم سیخ میشه وقتی آهنگاش رو میشنوم !
الان هم دارم 25th ceremony symphony ش رو دانلود میکنم به عشق آهنگ آخرش که برای SS ه :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
واسه یک نفر که عاشق زلداست بازی کردنش یک چیزی فراتر از حاله ! :D
هیچ سری بازی ای رو تو عمرم به اندازه ی زلدا دوست نداشتم ... حاضرم به خاطرش کنسول بخرم :D
بازیش کردی ؟

میفهمم مثل ماریو گلگسی برای من از حال گذشته به دیونگی رسیده :d

من هیچ بازی به اندازه ماریو دوست نداشتم

آره بازی کردم چند نسخشو برای گیم بوی ادونسشو بازی کردم برای 2 نسخه ds شو بازی کردم همین WIND WAKER بازی کردم و ............

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,229
میفهمم مثل ماریو گلگسی برای من از حال گذشته به دیونگی رسیده :d

من هیچ بازی به اندازه ماریو دوست نداشتم

آره بازی کردم چند نسخشو برای گیم بوی ادونسشو بازی کردم برای 2 نسخه ds شو بازی کردم همین WIND WAKER بازی کردم و ............

این نسخش رو اصلا از دست نده ... فوق العاده روش کار شده مخصوصا با موشن پلاس که آدم رو میبره فضا :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
این نسخش رو اصلا از دست نده ... فوق العاده روش کار شده مخصوصا با موشن پلاس که آدم رو میبره فضا :D

باید ببینم چی میشه آخه زلدا از اون بازیاس بشینی سرش نه میتونی ولش کنی نه به این زودیا تموم میشه باید حالا حالا ها بازیش کنی:d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,229
باید ببینم چی میشه آخه زلدا از اون بازیاس بشینی سرش نه میتونی ولش کنی نه به این زودیا تموم میشه باید حالا حالا ها بازیش کنی:d

آره دور اول برای من با تمام فکر کردن هاش و side quest هاش و چرخیدن هاش و خوابم بردن وسط بازی (:D) . ایناش برام 64 ساعت شد :D
ولی هر دفعه بیشتز از 3-4 ساعت نمیتونستم بشینم ... دستم درد میگرفت دیگه :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آره دور اول برای من با تمام فکر کردن هاش و side quest هاش و چرخیدن هاش و خوابم بردن وسط بازی (:D) . ایناش برام 64 ساعت شد :D
ولی هر دفعه بیشتز از 3-4 ساعت نمیتونستم بشینم ... دستم درد میگرفت دیگه :D

64 ساعت خودش کلیه

3-4 ساعت نمیتونستی بشینی بگو گیمر نیستم :d

به من بگو 24 ساعت بازی کن بازی میکنم تازه من همیشه کامپیوتر داشتم اولین کامپیوتر 386 بود قبل از پنتیوم 1

انقدر کامپیوتر کار کردم قسمت معرف دست از باد گذشته بالون شده :))

یاد گذشته ها بخیر:(

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,229
64 ساعت خودش کلیه

3-4 ساعت نمیتونستی بشینی بگو گیمر نیستم :d

به من بگو 24 ساعت بازی کن بازی میکنم تازه من همیشه کامپیوتر داشتم اولین کامپیوتر 386 بود قبل از پنتیوم 1

انقدر کامپیوتر کار کردم قسمت معرف دست از باد گذشته بالون شده :))

یاد گذشته ها بخیر:(

نه این دستم خسته میشد (هر دشمن رو توی بازی باید به یک روش خاصی کشت بازی کنی میفهمی منظورو .. :D) وگرنه از نظر پایداری توی بازی کردن رکورد 15 ساعت بازی کردن دوتا 2 یک سره توی همین تابستون دارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر