Nintendo The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

195788

195789

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EPD
سبک: Action Adventure
تاریخ عرضه: 16 جولای 2021
پلتفرم ها: Switch

میگن هر افسانه طول و درازداری از یه جایی شروع میشه. برای افسانه ای به عظمت افسانه زلدا که 35 ساله پرقدرت تو کل تاریخ گیمینگ، لحظه لحظه اش حضورش گرمابخش سبک اکشن ادونچر بوده هم همچین قاعده ای ثابته. این شروع برای این فرنچایز Skyward Sword ـه. بازی ای که از لحاظ تایم لاین به سراغ ابتدایی ترین داستان لینک و زلدا میره.
داستانی که بالای ابرها شروع میشه، تو سرزمینی که هنوز با هایریولی که امروز می شناسیم فرق های اساسی داره.
داستانی که روایت خلق یکی از سلاح های نمادین دنیای ویدیو گیم، ریشه کن شیاطین، Master Sword رو بازگو می کنه
روایت شمشیری رو به آسمان

نسخه HD بازی روی سوییچ شامل بهبودهای زیر میشه
  • تکسچرهای با کیفیت تر و رزولوشن 1080p
  • 60 FPS
  • کنترل های هماهنگ با موشن کنترل جویکان
  • و برای اولین بار قابلیت بازی کردن بدون احتیاج به موشن کنترل
  • کاهش به شدت زیاد دیالوگ ها و کات سین های اجباری
  • امکان اسکیپ کردن کات سین ها و عبور سریعتر از تکست باکس ها
  • کاهش دخالت Fi در روند گیم پلی بازی

جویکان های مناسبتی که همزمان به عرضه بازی میان بیرون

Screenshot_12.jpg

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
چه دوربین افتضاحی داره این بازی اخه با موشن که نمیشه دوربین کنترل کرد چجوری ملت تمومش کردن اینو، ینی کافی بود فقط بذارن دوربین رو بدون نگه داشتن L با استیک حرکت بدی کل مشکل حل میشد!!

حیف این بازی که بخاطر پلی تست/فیکس نشدن ساده خراب شده

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
چه دوربین افتضاحی داره این بازی اخه با موشن که نمیشه دوربین کنترل کرد چجوری ملت تمومش کردن اینو، ینی کافی بود فقط بذارن دوربین رو بدون نگه داشتن L با استیک حرکت بدی کل مشکل حل میشد!!

تا جایی که یادمه قابلیت موشن از اپشن(بازی) می شه خیلی راحت خاموش کرد با انالوگ دوم کنترلش کرد
بعضی از بازی های 3DS هم حتی همچین قابلیت دارن که می شه خاموشش کرد

البته الان پستتون کامل خوندم بله متاسفانه بعد از خاموش کردن موشن باید دکمه L برای دوربین نگه دارید حتما که خودمم اولین کسی بودم که به این مسئله ایراد گرفتم
کلا نینتندو بدترین پورت ها و کارها هم که انجام بده به قدری فن هاش دوسش دارن که بازم متاش بالا می شه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

تو حالت داک باید فقط SSHD رو بازی کرد. اون جا این مشکل هم نیست و با آنالوگ راست میشه راحت کنترل کرد دوربین رو

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
تو حالت داک باید فقط SSHD رو بازی کرد. اون جا این مشکل هم نیست و با آنالوگ راست میشه راحت کنترل کرد دوربین رو
دارم با دوال سنس میرم که درواقع همون پرو کنترلر هست عملکردش، متاسفانه جوی کان ندارم وصل کنم.
یا باید راه حلی پیدا کنم یا پنجاه ساعت L نگه دارم :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دارم با دوال سنس میرم که درواقع همون پرو کنترلر هست عملکردش، متاسفانه جوی کان ندارم وصل کنم.
یا باید راه حلی پیدا کنم یا پنجاه ساعت L نگه دارم :D
اخ
بدبختی اینه با توجه به نحوه کنترل بازی که برای wii بوده واقعا بهتر از این نمی تونستن دربیارن
این بازی کامل برای جویکان ها ساخته شده
دلیل اصلی ای بوده که ۱۰ سال پیش کسی بازی رو امولیت نمی کردهچ الان هم کسی امولیت نمی کنه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
اخ
بدبختی اینه با توجه به نحوه کنترل بازی که برای wii بوده واقعا بهتر از این نمی تونستن دربیارن
این بازی کامل برای جویکان ها ساخته شده
دلیل اصلی ای بوده که ۱۰ سال پیش کسی بازی رو امولیت نمی کردهچ الان هم کسی امولیت نمی کنه
چرا کسی امیولیت نکنه؟ هم رو Wii که بود با دلفین امیولیت میکردن الانم که رو Yuzu هست،
دلیل اینکه من گرفتمش این بود که حس کردم یه ربطایی باید به Totk داشته باشه چون جفتشون به آسمون ربط دارن :D
و بعد دیدم کلا بازی خیلی خوبیه فقط کنترل بد خرابش کرده وگرنه متاش بیشتر میشد
اگه اینجا ایران نبود جوی کان میگرفتم برا اینطور بازیا:D

پ.ن: الان کنترل هارو گذاشتم رو همین حالتی که میگید نمیخواد L نگه داری، خب کافی بود دقیقا همین حالت رو بذارن با این آپشن که سویینگ شمشیر فقط با نگه داشتن L و رایت استیک انجام بشه بجای موشن کنترل
چون تو این حالت دکمه L بیکار مونده! ینی راه حل به این سادگی جلو چشمشون بوده و نفهمیدن؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
چرا کسی امیولیت نکنه؟ هم رو Wii که بود با دلفین امیولیت میکردن الانم که رو Yuzu هست،
دلیل اینکه من گرفتمش این بود که حس کردم یه ربطایی باید به Totk داشته باشه چون جفتشون به آسمون ربط دارن :D
و بعد دیدم کلا بازی خیلی خوبیه فقط کنترل بد خرابش کرده وگرنه متاش بیشتر میشد
اگه اینجا ایران نبود جوی کان میگرفتم برا اینطور بازیا:D

پ.ن: الان کنترل هارو گذاشتم رو همین حالتی که میگید نمیخواد L نگه داری، خب کافی بود دقیقا همین حالت رو بذارن با این آپشن که سویینگ شمشیر فقط با نگه داشتن L و رایت استیک انجام بشه بجای موشن کنترل
چون تو این حالت دکمه L بیکار مونده! ینی راه حل به این سادگی جلو چشمشون بوده و نفهمیدن؟
رسیدم این باس اولی که گویا آخری هم هست، ریج کوییت کردم و فقط جلو خودمو گرفتم بازیو پاک نکنم!!
یاد ملنیا الدن رینگ افتادم :D

• Smile

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر