The Last of Us Tournament

rahgozar110

کاربر سایت
Sep 12, 2011
24
نام
Ali
بروبچه the last of us باز max clan تون چنده، مي خواستم ببينم ازمن شاخ تر هم هست،max clan من152
اون نفرات اول كه 512 max clan نشون اولين روزاي لايو يه باگ داشت بعدش سرور درستش كرد
شاخ ترين 215 max clan ،اگه كسي هست جواب بده اينم ايديم Hidden-wolf-360
راستي نگه داشتن اين كلن كار خيلي سختيه چون needed per day :126

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
بروبچه the last of us باز max clan تون چنده، مي خواستم ببينم ازمن شاخ تر هم هست،max clan من152
اون نفرات اول كه 512 max clan نشون اولين روزاي لايو يه باگ داشت بعدش سرور درستش كرد
amir-loloo 215

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
amir-loloo 215

آقا رضا 225 تاست

- - -ویرایش - - -

بله داداش دست بالا دست زیاده، اگه با خودم بازی کنی تنهایی میتونم 300تا کلن خوشکل بهت بدم

- - -ویرایش - - -

دقیق تر بخوام بگم هر دست میتونم 14000 پارت برات جمع کنم(البته اگه حوصله داشته باشم)رفقا در جریان هستن

rahgozar110

کاربر سایت
Sep 12, 2011
24
نام
Ali
آقا رضا 225 تاست

- - -ویرایش - - -

بله داداش دست بالا دست زیاده، اگه با خودم بازی کنی تنهایی میتونم 300تا کلن خوشکل بهت بدم

- - -ویرایش - - -

دقیق تر بخوام بگم هر دست میتونم 14000 پارت برات جمع کنم(البته اگه حوصله داشته باشم)رفقا در جریان هستن
داداش گلم بي كلك وتقلب مي گم،وگرنه اگه هشتا رديف باشن با تقلب ٥١٢ تا ميشه گرفت

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
داداش گلم بي كلك وتقلب مي گم،وگرنه اگه هشتا رديف باشن با تقلب ٥١٢ تا ميشه گرفت
داداش بی کلک بی کلک از قابلیت های بازی ،یه رکورد طبیعی میزنی .allunfinished ،فقط تو ادد کردن بنویس که بدونم شمائید

- - -ویرایش - - -

آقا مسابقات Supply Raid هستش یا Survivors?

داداش مسابقات فعلا منتفیه چون سرور های بازی واسه ما ایرانیا درست جواب نمیده و بازی کلی لگ داره. و نمیشه به خوبی بازی کرد یهو میبینی یکی پرواز میکنه از داخل دیوار تلپورت میزنه و ...:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر