PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
شما رو چه درجه سختي ميريد من رو ps3 بازي نكرده بودم ولي الان رو easy رفتم رو اين درجه هم مهمات اصلا پيدا نميشه زامبياشم اگه دو نفر كنار هم باشن نميشه مخفي كاري رفت مثال همون اولاش كه تو خونه پر از گازهاي سمي هست كه ماسك هم ميزني اولين باره كه زامبي ميكشي خودت خيلي سخته
الان رو ps4 میزنم
اون اولاش که هیچی
بیای جلو زامبیاش گردنتو میخورن،اصلا حریف نمیشی
تک تک باید با چاقو بزنیشون یا با کوکتول 3.4 تاشونو یجا اتیش بزنی
با سنگ و شیشه حواسشونو پرت کن به یه نقطه خاص،از پشت دخلشونو بیار
تک تک اتاقها و جاها رو باید برای مهمات بگردی،حتی یادمه یجا زیر ابم مهمات برداشتم

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
الان رو ps4 میزنم
اون اولاش که هیچی
بیای جلو زامبیاش گردنتو میخورن،اصلا حریف نمیشی
تک تک باید با چاقو بزنیشون یا با کوکتول 3.4 تاشونو یجا اتیش بزنی
با سنگ و شیشه حواسشونو پرت کن به یه نقطه خاص،از پشت دخلشونو بیار
تک تک اتاقها و جاها رو باید برای مهمات بگردی،حتی یادمه یجا زیر ابم مهمات برداشتم
الا بازي خيلي سخته من اوجاييم كه پره زامبيه دو سه تا هم از اين كله عجيباي گردنخور هستن و هي اينور و اونور ميرن:dاصلا وضعيه نميشه كاري كرد اين كله عجيباي گردنخور هم كه نميشه از پشت زد اقا يكي كمك كنه خيلي سخته كوكتل هم كه زياد نداريم چاقو هم كه پيدا نميشه فقط ميتوني بسازي ولي خوب اگه ميتونيد لطف كنيد بگيد اين كله عجيبا رو چه طوري مخفي كاري برم سخت تر كليكر ها تا حالا زامبي نديدم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
الا بازي خيلي سخته من اوجاييم كه پره زامبيه دو سه تا هم از اين كله عجيباي گردنخور هستن و هي اينور و اونور ميرن:dاصلا وضعيه نميشه كاري كرد اين كله عجيباي گردنخور هم كه نميشه از پشت زد اقا يكي كمك كنه خيلي سخته كوكتل هم كه زياد نداريم چاقو هم كه پيدا نميشه فقط ميتوني بسازي ولي خوب اگه ميتونيد لطف كنيد بگيد اين كله عجيبا رو چه طوري مخفي كاري برم سخت تر كليكر ها تا حالا زامبي نديدم
اگه منظورت کلیکر هاست با آجر هم میتونی بکشیشون. آروم برو پشتشون و با آجر بزن تو سرشون.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوست عزیز بازی کلا زامبی نداره. Hunter و Infected و Clicker و ... داره. Clicker ها رو میشه از دستشون فرار کرد فقط باید مسیر رفت و آمدشون رو کامل حفظ کنی و آروم از پشت و کنارشون بری. از پشت سر هم با چاقو میتونی بکشیشون و چاقو رو هم بیشتر باید بسازی. Clicker ها تو رو نمی بینند ولی اگه سر و صدا کنی سریع متوجه میشن و اونوقت کارت تمومه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

این کله عجیبارو با چاقو بکش ، فقط یادت باشه همیشه چند تا چاقو بسازی و همراهت باشه . اونا با چاغو خیلی راحت کشته میشن .
کافیه بری نزدیکشون و مثلث رو بزنی.

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
بازی بی نهایت داره جالب میشه،60 فریم انقلابیه برا خودش بخدا
الان با ماشین اومدیم یه شهر دیگه،خدارو شکر اینجا همه ادمن و با مشت زدن و یه تیر مگنوم میمیرن
فقط درصد بازی و نمیدونم کجا نشون میده:-/

miliii09

کاربر سایت
May 29, 2015
27
کدوم قسمت بازی شما رو غافل گیر کرد؟از لحاظ ترسناکی میگم
ممنون

اون قسمتی که تو هتل بود از آسانسور سقوط میکنه همه جا تاریک بود وقتی ژنراتور رو روشن میکردی دیگه واویلا بود

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من اگه کد دیجیتال بازی رو بخرم شامل همه قسمت ها میشه. منظورم کدی هست که می خریم و بازی رو میده. شامل dlc left behind و قسمت آنلاین هم شامل میشه یا نه؟

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
من اگه کد دیجیتال بازی رو بخرم شامل همه قسمت ها میشه. منظورم کدی هست که می خریم و بازی رو میده. شامل dlc left behind و قسمت آنلاین هم شامل میشه یا نه؟

بله همه رو داره .... مثلا همین کدی که تو فروشگاه سایت هستش هم همینطور....

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان سوالی برام پیش امده شاید مسخره باشه
چرا این ادم های کله قارچی ترق تروق میکنن؟؟ خیلی واسم سواله این صدای چیه؟

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
دوستان سوالی برام پیش امده شاید مسخره باشه
چرا این ادم های کله قارچی ترق تروق میکنن؟؟ خیلی واسم سواله این صدای چیه؟

به این دلیل که اونها نمیتونن شما رو ببینن , فقط میتونن بشنون (خیلی خوب )...به همین خاطر با استفاده از این صدا راه رو پیدا میکنن (یک چیزی مثل پژواک تو خفاش ) و وقتی شما حرکت کنی صدای پاتون رو میشنون و پیداتون میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر