PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
يه سوال فوق آماتوري
Add-on left behind رو از كجا بايد دانلود كنيم ؟ كجاي استوره ؟

امید جان اگه رو ps4 بازیش میکنی نمیخواد دانلود کنی داخل بازی داره خودش بری منو دکمه رو بزنی مورد اول داستان اصلی بازیه و مورد دوم left behind هستش

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
درود

دوستان امروز که بازی میکردم یه آپدیت 400 مگی از بازی اومد که قابلیت photo mode به بازی اضافه شد. جزئیات این آپدیت چی هست؟؟ فقط به photo mode که ختم نمیشه؟؟!!

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان من خواستم بخش آنلاین رو باز کنم که ریجن ام 1 بود و نشد مپ ها رو دانلود کنم یه اکانت ریجن 2 ساختم اکتیوش کردم بعدم مپ رو دانلود کردم الان که با اکانت ریجن 1 میخوام وارد بخش آنلاین بشم باز میگه مپ ها رو دانلود کن با اکانت ریجن 2 هم میخوام وارد شم اولش میگ مپ ها رو دانلود کن بعد وارد استور میشه و میگه دانلود کردی ولی بازم وارد بخش آنلاین نمیشه.

mehrdad399

کاربر سایت
Mar 9, 2015
11
سلام دوستان من امروز میخوام این بازی رو دسته دوم بگیرم.. خیلی دنبال ریجن 1 گشتک حتی 20 تومان هم گرونتر میخوام بگیرم بخاطر سانسور صحنه های خشن.. ایا ارزش داره ؟
در ضمن از کجا بفهمم ریجن بازی all یا همون 1 هست ؟ در ضمن دسته دوم عیبی نداره بگیرم ؟ منظور اون کد ها هست .. همشون دارن ؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام دوستان من امروز میخوام این بازی رو دسته دوم بگیرم.. خیلی دنبال ریجن 1 گشتک حتی 20 تومان هم گرونتر میخوام بگیرم بخاطر سانسور صحنه های خشن.. ایا ارزش داره ؟
در ضمن از کجا بفهمم ریجن بازی all یا همون 1 هست ؟ در ضمن دسته دوم عیبی نداره بگیرم ؟ منظور اون کد ها هست .. همشون دارن ؟

توی قسمت سینگل که فرقی وجود نداره ولی توی قسمت انلاین بله سانسور داره ! والا دیگه ارزشش به خود شما بستگی داره ! اگه ریجن اکانتتون یک هست و میخواید dlc بخرید بهتره 1 بگیرید اگه نه که ..
بعد اینکه برای فهمیدن ریجن کافیه پشت جعبه بازی رو نگاه کنی توی یه کره نوشته ریجن رو ! دسته دوم هم هیچ مشکلی نداره و کدی هم نداره که بخواد زده بشه !

mehrdad399

کاربر سایت
Mar 9, 2015
11
توی قسمت سینگل که فرقی وجود نداره ولی توی قسمت انلاین بله سانسور داره ! والا دیگه ارزشش به خود شما بستگی داره ! اگه ریجن اکانتتون یک هست و میخواید dlc بخرید بهتره 1 بگیرید اگه نه که ..
بعد اینکه برای فهمیدن ریجن کافیه پشت جعبه بازی رو نگاه کنی توی یه کره نوشته ریجن رو ! دسته دوم هم هیچ مشکلی نداره و کدی هم نداره که بخواد زده بشه !

دوست من اهل dlc خریدن نیستم و الان اکانت رایگان ژاپن رو فعلا دارم... ولی میخوام انلاین هم بازی کنم... فرمودید پس فقط تو انلاین سانسور داره ؟

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
یه سوالی داشتم ، برای بازی کردن DLC Left behind که توی دیسک هست هم باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه ؟؟؟

یعنی الان من که اکانت ریجن 1 دارم اگه بازی رو ریجن 2 بگیرم میتونم Left behind رو بازی کنم یا نه ؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
یه سوالی داشتم ، برای بازی کردن DLC Left behind که توی دیسک هست هم باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه ؟؟؟

یعنی الان من که اکانت ریجن 1 دارم اگه بازی رو ریجن 2 بگیرم میتونم Left behind رو بازی کنم یا نه ؟

نه لفت بیهایند مشکل نداره میتونی با اکانت خودت بازی کنی.

برای دانلود مپ های آنلاین باید ریجن ها یکی باشه که اونم میشه یه اکانت ریجن دو ساخت و مپ رو دانلود کرد و بعد با اکانت اصلی بازی کرد.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوست من اهل dlc خریدن نیستم و الان اکانت رایگان ژاپن رو فعلا دارم... ولی میخوام انلاین هم بازی کنم... فرمودید پس فقط تو انلاین سانسور داره ؟

اره ! من خودم ریجن 2 دارم اونقدرررر فرقی نداره و از لذت بازی کم نمیشه ! ولی اگه ریجن 1 گیر اوردی حتما 1 بگیر

mehrdad399

کاربر سایت
Mar 9, 2015
11
دوستان این مپ که میفرمایید تو انلاین هست یا نه واسه افلاین هم باید دانلود بشه ؟
در ضمن من اکانت ژاپن دارم و پریمری کردم رو اکانت امریکام.. و ریجن بازم هم 1 هست .. ایا میتونم مپ دانلود کنم ؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان این مپ که میفرمایید تو انلاین هست یا نه واسه افلاین هم باید دانلود بشه ؟
در ضمن من اکانت ژاپن دارم و پریمری کردم رو اکانت امریکام.. و ریجن بازم هم 1 هست .. ایا میتونم مپ دانلود کنم ؟
مربوط به بخش مولتی پلیر هست برای استوری مود نیازی نیست

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر