PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ظاهرا برای اپگرید تفنگ ها به یه چیزی شبیه جعبه ابزار نیازه که باید اونا رو پیدا کنی تا level بره بالا و بشه تفنگ رو اپدیت کرد
من تا اخر بازی فقط یدونه پیدا کردم
الان تو NG+ هم به BILL TOWN رسیدم ولی هیچی پیدا نکردم
اصلا تو بازی هست چنین چیزی که پیدا کنیم یا فقط همون یه دونه که پیدا کردم بود ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD
خیلی راحت میشد پیداشون کرد ! یه جاهایی بود تغریبا سره راه . فقط باید میگشتی یکم اما 5 تاست که واقعا لازم بود . یعنی خیلی کمک میکنه برای upgrade های بهتر.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
موافقید تاپیکی فقط برای بررسی داستان بزنم؟
نه همین توضیح داستان؛ نقد و تحلیل از زوایای مختلف
خیلی چیز های جالبی درباره این بازی خوندم مطمئنم اگه تاپیکی زده بشه و با هم توش جنبه های مختلف بازی گفتگو کنیم خوب از آب در میاد؛
نظرتون چیه؟
اگه این پست 10 تا لایک بخوره تاپیکو می زنم:d

MianJi

کاربر سایت
Nov 18, 2012
34
نام
محمد میانجی
بچه ها من واقعا دارم خسته میشم قسمت آنلاین این لامصب چرا اینجوریه واسه من؟ اصلا نمیتونم بازی کنم وقتی وارد بازی میشم 3 4 ثانیه که میگذره عکس پریز برقه میاد دیگه تکون هم نمیخوره جون من کسی راهنمایی پیشنهادی چیزی نداره؟
بازی مشکلی نداره؟

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
بچه ها من واقعا دارم خسته میشم قسمت آنلاین این لامصب چرا اینجوریه واسه من؟ اصلا نمیتونم بازی کنم وقتی وارد بازی میشم 3 4 ثانیه که میگذره عکس پریز برقه میاد دیگه تکون هم نمیخوره جون من کسی راهنمایی پیشنهادی چیزی نداره؟
بازی مشکلی نداره؟

تایم اوت داری

باید اون رو برطرف کنی

SepehR GP

کاربر سایت
Jun 22, 2014
29
نام
sepehr
آقا من 12 هفته فایر فلایو بگیرم بازی پلات میشه تا هفته 11 رفتم یهو کلنم نابودشد
کسی راهی نداره سریع 12 هفته رو بگذرونم؟

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
آقا توی مولتی پلیر بعضی تفنگ ها رو زده Press X to purchase وقتی X رو میزنم صفحه PS Store میاد و بعد چند ثانیه ارور میده. مشکل از کجاست؟ نکنه بخاطر اینه که ریجن دستگاه با بازی یکسان نیست؟!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آقا توی مولتی پلیر بعضی تفنگ ها رو زده Press X to purchase وقتی X رو میزنم صفحه PS Store میاد و بعد چند ثانیه ارور میده. مشکل از کجاست؟ نکنه بخاطر اینه که ریجن دستگاه با بازی یکسان نیست؟!

ریجن بازی با اکانتت یکی نیست

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بازی مشکلی نداره؟
ببیـن دادا دفعه قبلم گفتم این موضوع از نـت شماست و اصلا ایراد از بازی نیس
پینگت یا بالاس و یا تایم اوت زیاد داری که موجب این میشه
آی اس پیتو عوض کن اگه امکان داره یه نت دیگه تست کن مطمئن باش مشکلـت حل میشه
در کل تو بازی وجود داره این مشکل که قفل میاد رو صفحه ولی خیلی کم پیش میاد

- - -ویرایش - - -

دوستان دو روزه که به هیچ عنوان نمیتونم به سرور های بازی وصل بشم؟
اینترنت 2 مگ مخابرات دارم

DNS عوض کن !! ربطی نداره ولی عوض کن شاید جواب داد
آموزشش هم تو فروم هست
این روزا کلا انگارا سرورا مشکل داره ولی وصل میشیم ما !
یه آی اس پی دیگه هم تست کن
در ضمن منم مخابراتم ولی اوکیه
شاید منطقه شما مشکلی داره

- - -ویرایش - - -

آقا من 12 هفته فایر فلایو بگیرم بازی پلات میشه تا هفته 11 رفتم یهو کلنم نابودشد
کسی راهی نداره سریع 12 هفته رو بگذرونم؟
بعضی اوقات یه سـری نوب میوفتن تو تیم اعصاب به هم میریزن ..
به نظرم اینجور مواقع نت رو قطع کن ( اینو یکی گفته بود که مودم رو OFF کنی چیزی ثبت نمیشه !! حالا درست و غلطش رو نمیدونم ولی اینطوری اگه باشه مشکلی پیش نمیاد واسه کلنت )

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
بعضی اوقات یه سـری نوب میوفتن تو تیم اعصاب به هم میریزن ..
به نظرم اینجور مواقع نت رو قطع کن ( اینو یکی گفته بود که مودم رو OFF کنی چیزی ثبت نمیشه !! حالا درست و غلطش رو نمیدونم ولی اینطوری اگه باشه مشکلی پیش نمیاد واسه کلنت )
دوست عزیز تایید میشود اگر مودم رو خاموش کنین چیزی ثبت نمیشه خود من امتحان کردم

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
لازم به خاموش کردن مودم نیست! دکمه هوم رو بزنین برین تو ستینگ بعد تیک اینترنت کانکشن رو بردارید و دوباره بذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر