PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اگه تروفی طلایی مولتی باشه که خیلی طولانی به دست میاد . یعنی کاری میکنن تمام مپ هارو جویده باشی تا تروفی شو بهت بدن :d

والا دیگه اینجوری هم که شما میگین نیستش
هرچند یه روش داره که این زمان رو از نصف هم کمتر میکنه برا گرفتن تروفی های gold مولتیش

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
والا دیگه اینجوری هم که شما میگین نیستش
هرچند یه روش داره که این زمان رو از نصف هم کمتر میکنه برا گرفتن تروفی های gold مولتیش

خب شاید من این روش رو بلد نبودم که نیستم .

در کل برای 2 تا تروفی طلا من انقد تمام مپ ها رو بازی کردم که الان همشون رو نقطه به نقطه حفظم و منظورم همین بود . شاید برای من اینگونه بوده :d

روش رو به منم یاد بدید

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
خب شاید من این روش رو بلد نبودم که نیستم .

در کل برای 2 تا تروفی طلا من انقد تمام مپ ها رو بازی کردم که الان همشون رو نقطه به نقطه حفظم و منظورم همین بود . شاید برای من اینگونه بوده :d

روش رو به منم یاد بدید
راستش من خودم تا هفته 11 رفتم یه بار باختم اومد از اول :d
روش رو میزارم تو اسپویلر
بسیار ساده وقتی که اعضای کلنتون زیاد شدن برین تو بازی و leave بدین چون leave دادن هم 1 روز حساب میشه مهم نیست افراد کلنتون مریض یا گشنه باشن فقط مهم اینه که نمیرن
انقدر این کار رو بکنی تا افرادتون حدودا بشه 10 تا بعد از اینه 10 تا شد دیگه leave ندین و برین دوباره بازی کنین تا افراد کلنتون بره بالا و دوباره به همین روش
فقط حواستون هم باشه که ماموریت هایی که 100% هستن رو اصلا leave ندین چون کلنتون به کل میره رو هوا :d

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
راستش من خودم تا عفته 11 رفتم یه بار باختم اومد از اول :d
روش رو میزارم تو اسپویلر
بسیار ساده وقتی که اعضای کلنتون زیاد شدن برین تو بازی و leave بدین چون leave دادن هم 1 روز حساب میشه مهم نیست افراد کلنتون مریض یا گشنه باشن فقط مهم اینه که نمیرن
انقدر این کار رو بکنی تا افرادتون حدودا بشه 10 تا بعد از اینه 10 تا شد دیگه leave ندین و برین دوباره بازی کنین تا افراد کلنتون بره بالا و دوباره به همین روش
فقط حواستون هم باشه که ماموریت هایی که 100% هستن رو اصلا leave ندین چون کلنتون به کل میره رو هوا :d

اوه پسر عجب روشی اگه عملی بشه . من فک میکردم هر چقد مرده زیاد بشه و اون نقطه های خاکستری زیاد بشن رو کلن ضرر هستش .

البنه رفیق خودت که میدونی وارد شدن به بازی و داخل سرور چقد طولانیه و طول میکشه . فک کنم هی بری داخل و بیای بیرون دنبال بازیکن و بازی بگردی هم باز طولانی میشه .

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اوه پسر عجب روشی اگه عملی بشه . من فک میکردم هر چقد مرده زیاد بشه و اون نقطه های خاکستری زیاد بشن رو کلن ضرر هستش .

البنه رفیق خودت که میدونی وارد شدن به بازی و داخل سرور چقد طولانیه و طول میکشه . فک کنم هی بری داخل و بیای بیرون دنبال بازیکن و بازی بگردی هم باز طولانی میشه .

اگه هر دست رو 20 دقیقه در نظر بگیری
هر یه سرچ کردن هم حداکثر 5 دقیقه در نظر بگیری بازم میشه 1/4 اون زمان

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید مارک کردن بازیکنا تو مالتی فضیش چیه ؟ اصلا چطور میشه مارک کرد ؟

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD
فکر کنم با R3 بود ! یا L3 ~_~ الان یادم رفت اما خب نشون میده برای لحظاتی که دشمنهای tag شده کجا هستن به خودت و هم تیمی ها

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
تو مولتی چندین باگ خیلی به چشم میخوره مثلا وقتي کوکتل مولوتوف ميندازیم اتيشش تو هوا مي مونه همین طور:-/
و....
نداشتیم از این باگها رو ps3 :d

بلکه یک پچي بدن اینا را برطرف کنن /:)

اما واقعا این 60fps عجب نرم شده بازی خیلی حال میده b-)

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام
این last of us remastered رو ps4 با هدست PULSE Wireless Stereo Headset - Grand Theft Auto V Elite Edition از صدای دالبی 7.1 پشتیبانی میکنه ؟ و بازی کردن با این هدست بیشتر حال میده یا با سینما خانگی دالبی 5.1 ؟
و اینکه بهترین هدست دالبی 7.1 wireless تو رنج قیمت تا ۶۰۰ تومن برای ps4 چی هست ؟
این مدل premium جدید که قراره بیاد چجوری و چه فرقایی داره ؟

آخرین ویرایش:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من تازه می خوام آنلاین last of us رو بازی کنم. راجع به مدهای بازی میشه برام توضیح بدید که چی هستن و چطوری باید بازی کنم.
یه مدی رو بازی کردم که اسمش نمی دونم چی بود ولی فقط خودم بودم و دنبال وسایل می گشت برای ساختن کتلل مولوتف و قیچی و این چیزها اصلا نمی دونستم باید چی کار کنم.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تازه بازی رو روی نرمال تمام کردم
خیلی راضی هستم از پیشخرید این بازی و واقعا بازی در حد و اندازهPS4 هست
کسانی که مثل من روی PS3 موفق نشدن این شاهکارو بازی کنن به هیچ وجه از دست ندن

من تازه می خوام آنلاین last of us رو بازی کنم. راجع به مدهای بازی میشه برام توضیح بدید که چی هستن و چطوری باید بازی کنم.
یه مدی رو بازی کردم که اسمش نمی دونم چی بود ولی فقط خودم بودم و دنبال وسایل می گشت برای ساختن کتلل مولوتف و قیچی و این چیزها اصلا نمی دونستم باید چی کار کنم.
تاپیک زیر کمکت میکنه
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=91538

Last edited by a moderator:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تو مولتی چندین باگ خیلی به چشم میخوره مثلا وقتي کوکتل مولوتوف ميندازیم اتيشش تو هوا مي مونه همین طور:-/
و....
نداشتیم از این باگها رو ps3 :d

بلکه یک پچي بدن اینا را برطرف کنن /:)

اما واقعا این 60fps عجب نرم شده بازی خیلی حال میده b-)
اون باگ براي جنازه هاست كلا، بعضي وقت ها ميكشنشون با اسلحه يا هرچي فرق نداره مثل بادكنك گازي پرت ميشن بالا ميخورن زمين:d نسبت به PS3 يك سري باگ داره تا رفع بشه، البته زيادم حاد نيستن.
فقط سرور هاش كمي مشكل دارن اونم رفع ميشه.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
نمیدونم تا حالا واسه شما اتفاق افتاده که توی مولتی پلیر وقتی کسی روی پله ها باشه و اون رو بزنیdown اش کنی بعد بخوای مثلا excute اش بکنی همون روی پله ...صفحه مانیتور حدود 150 درجه میچرخه و دوباره برمیگرده به حالت اول( موقع excute کردن)
....من واسه اولین بار بازی رو روی نرمال تموم کردم و طبق اون روشی که اقا فردین گفت تونستم پلاس grounded و بقیه رو باز کنم...چه حالی بده:bighug:

سلام
بچه ها من بازی رو تموم کردم,میخوام multi بازی کنم.
اما وصل نمیشه , 5 دقیقه هم صبر کردم اما اون خط Connection پر نمیشه
yahoo_7.gif

این مشکل مربوط به اینترنت ما هستش..برای خودم هم پیش اومده...مودم رو ریستارت کن اگه فرقی نکنه باید بذاری وقتی که وضعیت نتت بهتر شد مثلا موقع صبح.

به isp ات هم زنگ بزنی فکرنکنم کار خاصی بکنن چون اساسا کاری از دستشون برنمیاد

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا من ریجن آل دارم ولی تاحالا توی مولتی پلیر ندیدم دست و پا کنده بشه یا اینکه کله بترکه! چجوری باید کار یکیو تموم کنم که کلش بترکه مثلا؟
بعد از کجای دیسک میشه فهمید ریجن چنده؟!
///
اقا دیدم خودم روی دیسک ریجن 1 میزنه سونی امریکا روی 2 میزنه سونی اروپا.
تیکه تیکه شدنم با شات گان زدم توی پای یکی خورد شد پاشید:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر