PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
من از پارسال که American Horror Story فصل دوم رو دیدم تا الان به نظرم Ben Harmon بهترین فرد برای نقش Joel هست.
Imagesugytl.jpg

Ellen Page الان 27 سالشه، برای نقش Ellie که نهایتا 16 سال داره اصلا خوب نیست.

چه تفاهمی ... البته تو فصل اوالش زیاد نه اما اینجا آره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
درجه سنی بازی 18+ هست اونوقت میانگین سنی کاربران این تاپیک 12 سال هم نیست ..سر چارتا تیکه کاغذ ببین چیکتر میکنن بعضیا..
خداییش ماهم نوجوون بودیم گیمر بودیم دیسک ps1 نمیخوند ببخشید با تف تمیز میکردیم میذاشتیم تو دستگاه میخوند ولی الان....

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,165
نام
سبحان
الن پیجو ول کردن اینو میخوان بازی بدن :-&
6ec1e6c0-e472-0131-6d02-0aa0f90d87b4.png
Maisie Williams همون بدرد got میخوره.
دوستان رو فیلمش حساب باز نکنین

خب با وجود اینکه از این دختره اصلا خوشم نمیاد و قیافش یجوریه :-& ولی باید توجه داشت که واسه نقش الی باید به اصل فنچ بودن توجه کرد!!!:d
الن پیج اون اصلی رو که گفتم زیاد نداره به علاوه اینکه رنگ چشماش با الی یکی نیست:dدرسته با لنز و این کارا میشه درستش کرد اما خب از حق نگذریم کلا قاب صورت و فرم صورتش به الی نمیخوره

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
خب با وجود اینکه از این دختره اصلا خوشم نمیاد و قیافش یجوریه :-& ولی باید توجه داشت که واسه نقش الی باید به اصل فنچ بودن توجه کرد!!!:d
الن پیج اون اصلی رو که گفتم زیاد نداره به علاوه اینکه رنگ چشماش با الی یکی نیست:dدرسته با لنز و این کارا میشه درستش کرد اما خب از حق نگذریم کلا قاب صورت و فرم صورتش به الی نمیخوره

یک شاهکار وقتی موندگار میشه که اقتباسم ازش دست نخورده باقی بمونه . توی تاپیکای PS3 که خیلیا رنگشو ندیدن و تازه میخوان روی PS4 تجربش کنن بدونن هر کس فقط یک بار با این شخصیت ارتباط برقرار کنه شیفته ی همه چیش میشه (طوری شده بود بچه ها تا مرز ازدواج پیش رفتن :))) شیفتگیشون دیوار حدومرزو شکسته بود:d . درسته این بازیگر در نقش آریا خیلی خوب بود ولی فقط واسه اون نقش ساخته شده . اگه خود ELLEN این نقشو بازی میکرد خیلی راحت با این نقش ارتباط برقرار میکرد چون شخصیت کلون خودشه و حتی این بازی رو انجام داده . کارگردان میخواسته یه هنرپیشه آمریکایی بزاره تابلوئه از بین هنرپیشه هایی که انتخاب کرده . در مورد ELLEN که میگن پیره واسه این نقش (لول) ، گریمورها یه کاری میکنن پیرزن 70 ساله 30 ساله جلوه کنه اونموقع یکم بچه تر کردن الن حالا مشکل بوده !~!

من به فیلمش هیچ اعتقادی ندارم . حیف فیلنامه ی نیل :| . من ellen رو میخوام :((

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان حالا ما قبل ریلیز بازی رو بازی کنیم مشکلی نداره؟؟؟؟؟.......از نظر بن و این حرف ها میگم.....

من ریجن 1 پیدا کردم 220

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اگه بحث شباهته که به نظرم هیچ کس جز ویگو مورتسن عالی نیست برای جوئل
ولی کاش قضیه ساخت فیلم پیش نمیومد اصن
the_road26.jpg

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
در مورد اون تفاوت کیفیت سایه ها در فریم 30 و 60 خانوم Yu توضیح داده :

An easy graphics feature to add to eat up extra ms is to increase sample fetching.60 fps still great shadows. 30 fps more samples cuz we can

More on shadows and GPU ms in general,not just TLOU.Extra shadow improvements arrive from fetching and blurring more samples which takes ms

-------------------------
به سلامتی جشن انتشار بازی رو هم گرفتن !:x
اینم کیکش :d

oqqf19srmj5wji6mjiym.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر