PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان کسی میدونه که این one night live چه ساعتی و چه روزی میشه به وقت ما ؟ والا من سر تایم همیشه گیج میزنم :shocked::rolleyes:

تا اونجایی که من رفتم دنبالش و تبدیل کردم شد سه شنبه ساعت 6.30 صبح
برو به این سایت ببین شما هم همین نتیجه رو می گیری
Time Converter - Conversion at a Glance - Pick best time to schedule conference calls, webinars, online meetings and phone calls.

emad ghoraani

کاربر سایت
Jul 25, 2014
27
یجا بازیه اکو گفت شنبه میاره عمده پخش میکنه تو بازار تا حدود سیصد تومنم گفت پول بیار قطعا فک کنم سیصد نیست ولی پیشنهاد میکنم فردا یورش نبرین توپخونه هار شن

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
نیل درحال حاضر در comic-con هست.

گفته که طی ملاقاتی که با Maisie Williams داشته قرار هست نقش الی خانوم( فیلم Tlou) رو ایشون بازی کنه!

yyxqqz9kiih3izl6d7s0.jpg

----------------------------------------
جلل خالق !

خدا یا توبه :-o

l9fj3ljen6nfd5f920w5.jpg
یا ابولفضل این دختره قناص رو میخوان بدن جای الی بازی کنه ؟!!!!! =;

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به نظر من اصلا انتخاب بازیگر به این معنا نیس که بگن این بازیگر قیافه بهتری به اون چیزی که تو ذهنم هست داره پس این خوبه!
یکی از مهم ترین اصول انتخاب بازیگر اینه که بگن این شخص با نقشای قبلیش حالتی که این فرد تو ذهن مردم داره نباید خیلی با نقشی که الان داره فرق کنه! تا مردم بتونن بهتر با شخصیت ارتباط بر قرار کنن.

به نظرم میسی ویلیامز عالیه. مخصوصا که هم معصومیت عالی داره و هم خشونت عالی! اریا استارک خیلی شبیه الی ه!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
شنیده بودم داستان بازی رو میزارن توی اسپویلر که اسپویل نشه بعضی ها دوست ندارن ولی عکس از جعبه بازی رو تاحالا نشنیدم اسپویل بشه برای افراد . جالبه :| ( خیلی اتفاق ناگواری هست دیدن یدونه برگه توی قاب بازی و دیگه بازی واسه ادم جذابیت نداره بعد دیدن قابش ) . هدف من از گذاشتن عکس نشون دادن یدونه برگه داشتن ریجن 2 بود که پاکش کردم .

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
وخداوند ایستگاه گرفتن را افرید :|
بس کنین این بحث دفترچرو یکی یه چیزی میگی (100 بارم میگه ) 10 نفر هم پشت بندش جوابشون رو میدن
این دوستمون رو هم من بهش گفتم ریجن all همون1 هستش اما همچنان این سوال رو بازم دارن میپرسن
دیگه دفترچه بماند :|

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
الن پیجو ول کردن اینو میخوان بازی بدن :-&
6ec1e6c0-e472-0131-6d02-0aa0f90d87b4.png
Maisie Williams همون بدرد got میخوره.
دوستان رو فیلمش حساب باز نکنین

حیلی هم عالی :x

در نقش اریا استارک نشون داد که چقد بازیگری قوی هستش .

حالا شما از قیافش خوشت نمیاد دلیل نمیشه که فیلم بدی بشه .

من به شخصه خیلی امیدوارم به بازیگری خوب این بازیگر در نقش الی

هر کس یه نظری داره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر