The Last of Us | PSN

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
بشیر:d.ولی چیتشم باحالها بعد جالبه مسج میدن میگن تو چیتری:|
عرفان منم همینطوری شدم لگای مسخره ایه با اینکه پینگم بهتر از اون نمیشه ینی 120 بدون حتی 1دونه تایم اوت ولی تو این هی دوشاخه میاد دیگه رفته رو مخم:)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بشیر:d.ولی چیتشم باحالها بعد جالبه مسج میدن میگن تو چیتری:|
عرفان منم همینطوری شدم لگای مسخره ایه با اینکه پینگم بهتر از اون نمیشه ینی 120 بدون حتی 1دونه تایم اوت ولی تو این هی دوشاخه میاد دیگه رفته رو مخم:)

رفته رو مخت اینجوری :) داره...باید اینجوری )x باشه ها....حالا خودت میدونی :p

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اینم اطلاعات جدید از dlc که الان لیک شد و یک مود جدید هم داره:bighug:
این مود دارای بخش 1v1 می باشد که به این صورت که 2طرف باید مقابل هم این اشعار بخونن:تاب تاب عباسی خدا منو نندازی...:d
دستمال من پشت درخت البالو گم شده تو دیدیش؟!:(
جوجه جوجه طلایی ....:|
و مپها شامل جلوی tv برای جوجه:| . توی حیات مخصوص دستمال و درخت البالو>:) و پارک برای تاب تاب عباسیo:-)
و در ایدینگ این dlc هم شعر زیبای شتر درخواب بیند پنبه دانه! ولی U(محسن:pو...:d) همچنان بیداری و میشماری دانه دانه!!:lol: با تکنوازی استاد گوستاوو:d
نکته:این قسمت dlc فقط برای ما هست و ناتی با توجه به شرایط نت و علاقه شدید به ما این بخش برای بچه های ریجن0(مای لاولی کانتریb-) ) گذاشته که صمیمانه متشکریم و ارزوی توفیقات روز افزون برای این شرکت داریم:x انشاالله باشد که نباشد :p
اینا درده...
/
بشیر باوووو سخت نگیر طرف فقط جونش بی نهایت و فوقش 4تا کوکتل بیشتر میندازه...والا! مهم نیته که پاکه:d
پریشب ریش گذاشتم سر این جریان :d ولی سوخت:(
/
رفته روی مخت اینجوری:"> ملس.ملو.منحرف(:d) م*3
/
الان بهترین نت توی سرچ ارفان داره(با تو نیستم منحرف:p(پشمالوی چاق:d)) خداییش لقب GOD OF LEADERS برازندته:p
/
امشب من و ممد کلا 1دست مثل ادم بازی کردیم که توی 4دست بعد کوفتمون شد:|
خدا به ما صبر به باعث و بانیش قبر:|

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
رفته رو مخت اینجوری :) داره...باید اینجوری )x باشه ها....حالا خودت میدونی :p
خشممو تو خودم ریختم بده؟:dخواستم شخصیتمو حفظ کنم:p
الان شخصیت منو بردی زیر سوال:d

- - -ویرایش - - -

این مود دارای بخش 1v1 می باشد که به این صورت که 2طرف باید مقابل هم این اشعار بخونن:تاب تاب عباسی خدا منو نندازی...:d
و مپها شامل جلوی tv برای جوجه:| . توی حیات مخصوص دستمال و درخت البالو>:) و پارک برای تاب تاب عباسیo:-)
و در ایدینگ این dlc هم شعر زیبای شتر درخواب بیند پنبه دانه! ولی U(محسن:pو...:d) همچنان بیداری و میشماری دانه دانه!!:lol: با تکنوازی استاد گوستاوو:d
نکته:این قسمت dlc فقط برای ما هست و ناتی با توجه به شرایط نت و علاقه شدید به ما این بخش برای بچه های ریجن0(مای لاولی کانتریb-) ) گذاشته که صمیمانه متشکریم و ارزوی توفیقات روز افزون برای این شرکت داریم:x انشاالله باشد که نباشد :p
اینا درده...
/
بشیر باوووو سخت نگیر طرف فقط جونش بی نهایت و فوقش 4تا کوکتل بیشتر میندازه...والا! مهم نیته که پاکه:d
/
/
الان بهترین نت توی سرچ ارفان داره(با تو نیستم منحرف:p(پشمالوی چاق:d)) خداییش لقب GOD OF LEADERS برازندته:p
/
نکترو:))
رضا بادکنکرو نگفتی که توش اب میریزه تا وقتی کوکتل زدن به یارت اتیش گرفت اینو پرت میکنی بهش یارت به خوبیو خوشی اتیشش میره.بعدشم که میره زیر درخت البالو تاب بازی تا لباساش خشک بشه:d
یه عرب پیدا کردم باید بیاید ببینینش=))الپرتقاله(اهنگ عربی) میخونه در حد تیم ملی عربستان فقط کاسوره کم دارهو یه رقاص=))

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
اینا درده...
/
/
/
/

بابا رضا دمت گرم ارفان:|
اون که صد البته;;):d
رضا نت ایرانی با پینگ 120 و بدون تایم اوت توی این وضعیت:-j
راستی این قرمز کردن کلمات رو هم از احسان یاد گرفتم:d

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
شت!:|امسال برای سومین باره دارم مینویسم ارفان!...فورگیومی عرفان:d
/
محسن تو هم که زدی تو خط برده داری:| و بچه های حاشیه خلیج فارس:d اگر نتش خوبه من خریدارم:p
/
راستی دیشب یادم رفت تریلر dlc جدید ناتی بذارم اینم تریلرش:bighug::

The Last of Us Reclaimed Territories DLC trailer (ریجن0):lol::lol:
تریلر+15:d

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
دي ال سي براي ريجن ٢ هم عرضه شد! حجمش هم ٢٥٠ مگ هست!;;)b-)
پ.ن: اواتار دو دوست عزيزه بالايي رو عشقه، :lol:، ماي فرند ديگه شرط نبنديhala madrid

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
این dlc هرو مگه نباید میخریدیم ؟؟!!!
اگه بری تو یه اون قسمت که خود بازی یک سری تفنگ پیشفرض انتخاب کرده میتونی ازشون استفاده کنی :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر