PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
دارم بازیو برای 6 یا 7 بار میرم به جرعت میگم نسل 9 ترین بازی فعلی صنعت گیم همین بازی !
بهترین بازی ها رو ناتی داگ و راک استار می سازند . از زمانه خودشان چند سال جلوتر هستند

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
امروز بازی سه ساله شد... <:-P
هنوز هم بهترین بازی هستش که تا حالا تجربه کردم.
موافقم.
برا منم همینه با اختلاف بهترین و تاثیر گذارترین بازی بوده که انجام دادم.

این دو گانه و احتمالا در آینده سه گانه بهترین تجربه های عمرم خواهند بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سه سالگی یکی از بهترین بازی‌های تاریخ مبارک!
چون خودم از دیدن این ویدیو سیر نمی‌شم، سالی یه بار باید اینجا بذارمش! :D
از سر تا ته بازی رو لو می‌ده و البته دیگه بعید می‌دونم کسی مونده باشه که هنوز از داستان بازی بی‌اطلاع باشه.

لینک آپارات برای دوستانی که نمی‌تونن از یوتیوب ببینن:

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
من به دلیل نداشتن Ps4 این عنوان رو ۶ ماه قبل روی Ps5 رفتم. در کنار سرازیر شدن اشکام هنگام تیتراژ پایانی تنها بازی هست که دوست دارم دوباره بازی کنم ولی به خاطر اون حجم از غم و درد که از داستان تا گیم پلی و طراحی مبارزات به آدم منتقل میکنه توانش رو ندارم.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
تصور این که ناتی داگ با تلو 3 چه گرافیک و داستان دیوانه واری رو قراره به تصویر بکشه مغز آدم سوت میکشه!
داستان که با توجه به روندی که 2 طی کرد، پر کلی سورپرایزه. گرافیکم با توجه به قدرت فنی اینا احتمالا دیگه نهایت چیزی باشه که تو ویدیو گیم خواهیم دید! :D امیدوارم در کنار یه IP جدید که شایعه‌اش خیلی وقته هست، آخر این نسل یه تلو 3 هم ازشون ببنیم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من به دلیل نداشتن Ps4 این عنوان رو ۶ ماه قبل روی Ps5 رفتم. در کنار سرازیر شدن اشکام هنگام تیتراژ پایانی تنها بازی هست که دوست دارم دوباره بازی کنم ولی به خاطر اون حجم از غم و درد که از داستان تا گیم پلی و طراحی مبارزات به آدم منتقل میکنه توانش رو ندارم.
دقیقا منم همین حالت رو دارم، حتی به خاطر پلات آسان ش هم نتونستم خودم رو راضی کنم دوباره اون همه درد و رنج و غم و استرس رو تجربه کنم....
فشار و خستگی که گیم پلیش تحمیل میکنه به کنار

فقط متوجه نشدم چطور اینقدر زود سه سال شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
از سر تا ته بازی رو لو می‌ده و البته دیگه بعید می‌دونم کسی مونده باشه که هنوز از داستان بازی بی‌اطلاع باشه.

هر جور که نگاه میکنم همین یه کلیپ رو تنها چیزی که به ذهنم میرسه این بازی زیادی برای این مدیوم و مخاطبینش سنگین بود ....

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
بهترین تجربه زندگیم؟ 100 درصد
عنوانی که زندگیم رو به قبل و بعد از پارت ۲ تبدیل کرد. موسیقی، گرافیک، شخصیت ها، گیم پلی و داستان پردازی که فقط دراکمن میتونه دوباره از این بهتره شو بسازه و امیدوارم تا چند سال دیگه برگردیم به TLOU و با پارت سه این داستان تموم کنیم.

میزان غم و رنج و اندوه و حقارت و پستی و طعم انتقام و شیرینی بخششی که تو این بازی هست، تو هیچ محصولی از مدیوم سرگرمی وجود نداره و نخواهد داشت.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین

لعنتی حتی این کلیپ هم اون فشار و غم رو یاد ادم میاره و ناخودآگاه اشک و بغض، ادم رو میگیره.
جول بشدت تاثیرگذار بود و فقط تو همون پارت ۱ کاری کرد که همه دوستش داشته باشن.
شوخی نیست یهو بیای این همه محبوبیت رو ندید بگیری! و بزنی زیر میز.
این کار خیلی دل (....) میخواست که دراکمن و تیمش به بهترین شکل ممکن انجامش دادن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر