PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
خبری از آپدیت نسل بعد نیست؟ دلم لک زده 60 فریم تجربه اش کنم باز :D
هیچ! :D احتمالا وقتی تکلیف Factions مشخص شه، یه خبری از نسخه نسل بعدی هم بیاد (حالا چه ریمستر چه آپدیت رایگان). یکم دیگه زمان بگذره بازی یه ساله میشه، همین که تا الان هیچی از برنامشون نمیدونیم خودش به اندازه کافی عجیب هست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
هیچ! :D احتمالا وقتی تکلیف Factions مشخص شه، یه خبری از نسخه نسل بعدی هم بیاد (حالا چه ریمستر چه آپدیت رایگان). یکم دیگه زمان بگذره بازی یه ساله میشه، همین که تا الان هیچی از برنامشون نمیدونیم خودش به اندازه کافی عجیب هست.

قشنگ مشخصه برنامه ویژه ای دارن
به همراه مولتی بازی میخوان نسخه مخصوص نسل بعد رو هم معرفی کنن
بعد این همه انتظار حس میکنم بعیده مثل آپدیت باقی بازی ها فقط کار به 4K Native و 60FPS ختم بشه.
حدس میزنم پیش خودشون گفتن یه دستی به سر و روشم میکشیم تا از Free بودن خارجش کنیم :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
خوب ببینید مثل شما که با حوصله باشه تو گیم کم پیدا میشه
من از دست آدمایی هستم که تنوع طلبم و این نظر من رو خیلی ها دارن که نیمی از محیط و گیم پلی بازی اضافی طراحی شده ، مثلا شما سربازی رو میکشید که همراهش قطعا کلی مهمات و آذوقه داره ولی هیچی به شما توسط طراح بازی داده نمیشه و مجبورت می‌کنه دایم اتاق و مغازه هارو بگردی که عجیبه ، دوران آخرالزمان هست درست ولی دیگه وقتی طرف و می‌کشی یا خفتش می‌کنی قطعا مهماات و لوازم همراهش باید بهت برسه. من ۳۰ ساعت وقت گذاشتم و واقعا روند گیم پلی اذیتم میکرد که هی باید در محیط سندباکس بیخودی برای مهمات بگردم پس میتونستن با توجه به کش دار بودن داستان از محیط سندباکس کمتر کنن و روند بازی رو سریعتر جلو ببرن.. اگر داستان بازی نبود هیچ جوره راغب به ادامه بازی نبودم چون هیچ پیشرفت خاصی به مرور به کاراکتر نمیدن و داستان کاملا خطی نیازی به سندباکس به این کندی و حوصله سر بر نداره
این ریتم کند که شما میگی و بنظرت چند ساعت بازی رو میتونستن کات کنن بیشتر به سلیقه مربوطه و منم حق میدم
خیلیا از گشت و گذار تنهایی تو فضای آخرالزمانی خوششون میاد ولی خیلیا هم دوست ندارن زیاد تنهایی بچرخن

بازی tlou1 از این لحاظ متعادلتر بود و برای هر دو طیف دنبال گشت و گذار و یا دنبال بازی با توالی اتفاقات و هیجانات پشت سرهم مناسبتر بود
( بنظرم آنچارتد4 هم اینطوری بود و بر خلاف مثلا آنچارتد 2 که ریتمش سریع و تند بود سر شماره4 هم یه عده مینالیدن که کاش کمی کوتاهتر بود و بیخودی نمی چرخیدیم تو محیط و یه عده هم در مقابلش میگفتن این گشت و گذار خیلی هم لذتبخش بود)

.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
بچه ها من همون اوایل که بازی اومد گرفتم و تموم کردم نصف تروفی هاشم گرفتم فروختم ، ولی عجیب غریب جدیدا حوس کردم دوباره بازی کنم ، واقعیتش احساس میکنم یه مقدار سرسری و عجله ای بازی رو تموم کردم ، خلاصه دیروز دوباره بازی رو خریدم و میخوام یه کم با وسواس بیشتری دوباره تمومش کنم و پلات کنم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
بچه ها من همون اوایل که بازی اومد گرفتم و تموم کردم نصف تروفی هاشم گرفتم فروختم ، ولی عجیب غریب جدیدا حوس کردم دوباره بازی کنم ، واقعیتش احساس میکنم یه مقدار سرسری و عجله ای بازی رو تموم کردم ، خلاصه دیروز دوباره بازی رو خریدم و میخوام یه کم با وسواس بیشتری دوباره تمومش کنم و پلات کنم
اره حتما با حوصله بازیش کن حیفه با عجله بری، تروفی هاش هم همش راحته،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
یکی از کاربرای سایت Reddit به نام MDerek ، یک سالن سینما را به مدت ۲ ساعت اجاره کرده (۹۹دلار) و بازی The Last of Us: Part II را انجام داده :|:D

View attachment 202477
چه حالی میده تو سالن سینما با اون صفحه نمایش بزرگ و صدای چند کاناله

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
یکی از کاربرای سایت Reddit به نام MDerek ، یک سالن سینما را به مدت ۲ ساعت اجاره کرده (۹۹دلار) و بازی The Last of Us: Part II را انجام داده :|:D

View attachment 202477
از دوران PS1 دوست داشتم همچین چیزی رو تجربه کنم! :D
جالبه که طبق صحبت‌های طرف، فقط هم ۹۹ دلار بوده دو ساعت اجاره سینما!
فکر می‌کردم خیلی بیشتر از اینا باشه، ولی شاید هم به خاطر کرونا انقدر ارزونه و گفتن حالا که کسی نمیاد، این طوری یه پولی دربیاریم. :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
پچ آپدیت واسه ۵ خبری نیست؟
چیزی نگفتن کی میدن؟

نه والا منم بدجوری منتظرشم
جالبه تقریبا اکثر بازی های نامی مثل GOW و Days Gone و R&C آپدیت ۶۰ فریم شدن رو حداقل گرفتن
اما TLOU P2 هنوز خبری از آپدیت براش نیست (ولی تا اونجا که خبر دارم یه آپدیت برای پشتیبانی از دوآل سنس گرفته فقط)
تصورم اینه که احتمالا برنامه های خاصی برای نسخه نسل نهمی این بازی دارن
حدس میزنم قرار نیست به یک آپدیت ساده و آنلاک کردن فریم ریت ختم کنن داستان رو
شاید دارن رو رزولوشن نیتو به علاوه ری تریسینگ کنار فریم ۶۰ به صورت ثابت کار میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر