PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
خب خب خب:D نیکی جیکی بعد از مدتها ویدئو جدید داده و اونم در مورد تلو 2 :D اند هیز نات هپی ابوت ات:D جدای شوخی واقعا پیشنهاد میکنم ببینید ویدئو رو، بحث های خیلی خوبی راه میندازه بخصوص در مورد اینکه چرا سابجکت متر توی تلو2 انقدر مهم تر از بازیهای دیگه شده.
پ.ن: طبق معمول شاهد درخشش نبوغ کوجیما با متال گیر 3 هستیم که در سال 2004 چیزی درست کرده که هنوز تا 2020 رو دستش نیومده:D (شاید Nier 1 فقط :D)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
خب خب خب:D نیکی جیکی بعد از مدتها ویدئو جدید داده و اونم در مورد تلو 2 :D اند هیز نات هپی ابوت ات:D جدای شوخی واقعا پیشنهاد میکنم ببینید ویدئو رو، بحث های خیلی خوبی راه میندازه بخصوص در مورد اینکه چرا سابجکت متر توی تلو2 انقدر مهم تر از بازیهای دیگه شده.
پ.ن: طبق معمول شاهد درخشش نبوغ کوجیما با متال گیر 3 هستیم که در سال 2004 چیزی درست کرده که هنوز تا 2020 رو دستش نیومده:D (شاید Nier 1 فقط :D)

من یه چیزی راجب ایشون بگم برای کسایی که باهاش آشنا نیستن و ممکنه با این ویدئو دید بدی نسبت بهش پیدا کنن؛ این بشر فوق‌العاده‌ست! :D حتما یه سر به کارای دیگه‌ش بزنید و ویدئوهای قشنگشو بخاطر حرفهاش تو این ویدئو از دست ندید. از ویدئوی مربوط به Dark Souls و Bioshock هم شروع کنید.
خودم هنوز ویدئو رو کامل ندیدم - 5 دقیقه‌ی اولش رو دیدم و با اینکه باهاش موافق نبودم، بازم از همین 5 دقیقه لذت برم، و این جادوی ویدئوهای این لامصبه! :D - و اینا رو گفتم که بگم یه وقت اینو نذارید وردست انگری جو و امثالهم. :D

azale

کاربر سایت
Sep 23, 2020
38
تنها میتونم بگم یکی از زیباترین بازیهایی این نسل بود تنها از چند استدیو بازیسازی برمیاد به این شکل از قدرت کنسول ها استفاده کنند .
تصور اینکه این استدیو رو‌ps5بازی بسازه :x:x
تا حالا هیچ بازی از نظر گرافیک در این حد نبوده
بجز چند عنوان که اون شرکت بازیسازها خود سونی هستند..
بازی طولانی و جذاب :x صداگذاری عالی
گیم پلی بشدت بازیکن رو‌مجذوب خودش میکنه..
راهایی متعدد برای کشتن دشمن ..
دیگه هوش مصنوعی بشدت بالا هست..
بازی هیچ کم و‌کاستی نداره ..
.....

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

خداروشکر یه یوتیوبر خارجی با سابسکرایبرای میلیونی اومد اینارو بگه که همه بیان بگن به به و چه چه :))

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ها؟ چی شد؟:D 10k؟ این بابا 1.5M سابسکرایبر داره

والا همین چیزایی که این میگه رو هرکی بگه با تیر میزننش اینجا.
ویدیو رو داخل همین فروم دیدم ندیدم سابسکرایبراش اینقدر زیاده. قدیم ویدیوی GTA ش رو دیده بودم و صرفا میدونستم معروفه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر