PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
اگه همین باشه که خوب بهونشون جوره ،، افت گرافیک و انیمیشن ها نسبت به بازی اصلی ...
فکر نکنم اگر مولتی بیاد مثل این باشه بعید است ناتی داگ بازی مشکل دار بیرون بده دقت کن بخش داستانی چقدر خوب و بدون مشکل هست که هنوز آپدیت جدید دریافت نکرده ناتی داگ تا بخش مولتی رو کامل و بدون مشکل درست نکنه بیرون نمیده

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
بالاخره تونستم خودم رو راضی کنم و برای بار دوم بازی رو تموم کنم

خیلی نکات ریزو درشت دیگه ای دستگیرم شد اما
یک نکته جالب راجع به الی هست که بار اول بهش دقت نکردم

نمیدونم کسی توجه کرده اما:

159097 159098

این دو عکس رو مقایسه کنین، واقعاً این نکته خیلی قلبم رو تیکه پاره کرد که الی توی این یکی دو سال (بعد از اتفاقات سیاتل) چی کشیده. صورتش که به طور کامل آب رفته (جدای از غم و بغض چهرش که خودش یک دنیا حرف و درد داره ....)

تازه توی تصویر سمت راست هم الی خیلی زندگی خوبی نداشت و 2 سال بود که میونش با جوئل افتضاح بود اما باز هم ..

واقعا تنها امیدی که بعد از پایان بازی میتونم به خودم بدم اینه که الی دیگه این روند زندگی رو ادامه نمیده و سعی میکنه که یک زندگی جدید برای خودش دست و پا کنه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من تازه اولای بازی هستم نزدیک 5 ساعت رفتم
بابا این خیلی عجیب و غریبه! :D
اصلا نمیتونستم از جلوی TV بلند شم
گیم پلی ورای تصوره و کاملا در خدمت بازی و داستان
کل این 5 ساعت رو خانومم پیشم نشسته بود و داشت نگاه می‌کرد چون نسخه اول هم دیده بود خیلی براش جذاب بود! و اولین باره که دارم میبینم بهم میگه پاشو برو بازی کن منم ببینم چی میشه =))
فقط یه چیزی حین بازی کردن به خودم گفتم، حقیقتا بعد تلو 2 میتونم بازی دیگه ای رو تموم کنم و منو قانع کنه! ای کاش گوست آو سوشیما رو اول شروع میکردم با اینکه هر دوتا رو باهم خریدم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من تازه اولای بازی هستم نزدیک 5 ساعت رفتم
بابا این خیلی عجیب و غریبه! :D
اصلا نمیتونستم از جلوی TV بلند شم
گیم پلی ورای تصوره و کاملا در خدمت بازی و داستان
کل این 5 ساعت رو خانومم پیشم نشسته بود و داشت نگاه می‌کرد چون نسخه اول هم دیده بود خیلی براش جذاب بود! و اولین باره که دارم میبینم بهم میگه پاشو برو بازی کن منم ببینم چی میشه =))
فقط یه چیزی حین بازی کردن به خودم گفتم، حقیقتا بعد تلو 2 میتونم بازی دیگه ای رو تموم کنم و منو قانع کنه! ای کاش گوست آو سوشیما رو اول شروع میکردم با اینکه هر دوتا رو باهم خریدم

منم دقیقا بعد لست ۲ سریع رفتم سراغ RE3 حقیقتا اول داشتم بالا می اوردم یعنی انگار ۲ نسل تفاوت بینشون بود :)) پیشنهاد میکنم هرچی بازی دارین انجام بدین بعد برین سراغ لست ۲ :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
واکنش پزشک اورژانس به بازی
نکته عجیبی که من ندیدم کسی بهش اشاره کنه شکافتن مغز الی برای یافتن درمان بیماری بود که کار عجیبی هست وقتی خیلی راهای دیگه مثل نمونه برداری از پلاسما وجود داره
اگر بازی نکردید نگاه نکنید اسپویلر داره
[ /SPOILER]

آخرین ویرایش:

mohammadrezaf

کاربر سایت
Aug 28, 2009
35
نام
Mohammad
تجربه من از شاهکار LOU2
قشنگ ترین جمله برای توصیف این بازی ،

(لست۲ فراتر از یه بازی ویدئویی هستش )

از لحاظ گیم پلی ، شخصیت پردازی ، گرافیک و ...

بنظرم برتر از هر بازی هست که تا الان منتشر شده و با اختلاف برتری داره

و اما داستان کاملا با یک اثر هنری روبرو هستیم بطوری که با فیلم های بزرگ سینما میشه مقایسش کرد بازی یه حس غم خاصی داره که فقط فیلمهای برجسته ای مثل شائوشنگ ردپشن و اینتر استلار میتونه چند هفته ادم و درگیر کنه کسی که با داستان بازی ارتباط برقرار نکردن مطمئنا مثل کسایی هستن که بعد دیدن فیلم ایرانی درباره الی هیچ حس خاصی ندارن نظرشونو جلب نمیکنه

این اثر واقعا توقع ادمو از بازی های ویدئویی بالا میبره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
واکنش پزشک اورژانس به بازی
اگر بازی نکردید نگاه نکنید اسپویلر داره
[ /SPOILER]
ویدیوی خیلی جالبی بود. :D بعضی موارد رو از نظر پزشکی یه ذره گیر میده که خب به هر حال بازی ویدیویی هست و طبیعیه که همه چیز ۱۰۰٪ مطابق واقعیت نباشه، ولی در مجموع راضی هست و میگه نوع خشونت و آسیب‌ها و خون‌ریزی و اینا خیلی واقع‌گرایانه هستن و در کل بازی از نظر پزشکی شباهت زیادی به واقعیت داره.
یه بخشی که برام جالب بود، توضیحاتش در مورد صحنه اعدام ابی بود. حقیقتش یکی از معدود بخش‌های بازی بود که برای من یه ذره حالت غیرمنطقی داشت و فکر می‌کردم کسی که توی اون وضعیت قرار می‌گیره، بعد از چند ثانیه تموم می‌کنه. ولی یارو میگه توی این وضعیت ممکنه یه نفر چند دقیقه یا حتی چند ساعت هم زنده بمونه! :| چون موقعیتش با طناب دار معمولی متفاوته و اونجا طرف رو یهو پرت می‌کنن پایین و منهدم میشه، ولی اینجا برای ابی یه جور دیگه عمل کردن و کشیدنش بالا.
بهترین واکنشش هم اونجا بود که ابی می‌زنه دهن اون Scar بدبخت رو پاره می‌کنه! :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر