PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
آره درست شد تو تنظیمات تغییر دادم (چقد آپشن داره تو تنظیمات!)
راستی‌ صدای بازی واس شما هم کمه؟ من رو TV بازی میکنم احساس میکنم صداش کمه و به زور میاد
هر چقد هم تنظیمات رو دستکاری میکنم فایده نداره
درود
به نظر من یه هدست پیدا کن و بازی کن ... تجربه بازی با هدست کاملا یه چیز دیگس

• Like
Reactions: Arash-S212

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خطر اسپویل

View attachment 158510

فقط اونی که لیز میخوره ...

ولی اینا مهم نیست... مهم اینه که دور بازو چقدره.... یا یکی میاد میگه چرا اصلا گیتار جوئل رو گذاشت و رفت ،،خوشم نیومد ...

پادکست گیم اسپات رو داشتیم می‌دیدم با دوستان،، خانومی که نقد کرد مشکل ساختاری با بازی نداشت فقط می‌گفت بازی باعث شد چند شب کابوس ببینم ... ولی یکیشون می‌گفت چرا اصلا آیزاک به اینا کمک کرد ... حالا این هیچی یه جاش گفت اگه ابی برای آیزاک مهم بود چرا به افرادش گفته بود دستگیرش کنن ... یعنی این تیکه من دیگه قاطی کردم ... طرف انگلیسی زبان مادریشه ... ولی هیچی از بازی نفهمیده ... یه دونه نت برنداشته بخونه ،، که بفهمه آیزاک با فراری ها یا قانون شکنا، چی کار میکرده ... نیازم نبود نت بخونه,,, اونجا که ابی می‌ره تو قایق اوون ،، اوون با یه تلخند بهش میگه پس تو رو فرستادن ...
واقعا من نمی‌فهمم ، این تلاش و تقلا برای دوست نداشتن بازی برای اثبات خوب نبودنش سر چیه ؟؟؟؟

اینم همینطوری یهویی

View attachment 158511

آخه خیلی بهم میگفتن چرا کسی با لفت بیهایند مشکل نداره...
شت من نمیدونستم این قسمت رو میشه اینطوری هم رفت:|
حتی رو لیز خوردن زامبی هم فکر کردن
اینا مرض وسواس دارن خدایی:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان میشه اون صحنه کشتن نورا کاری نکنیم تا خودش به فنا بره؟ فراموش کردم قبلش سیو کنم تا بشه تست کرد
هیچکدوم از وقایع بازی قابل تغییر نیست
بازی کاملا خطیه هیچی داخلش تغییر نمیکنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان،
من بازی رو تازه تموم کردم و شاهکار بود،
یه سوال
میخوام تروفی و ایتم ها مونده رو بگیرم، اگه از بخش انتخاب مراحل برم، همه ایتم و اسلحه ها هم که تو پایان بازی داشتم باهام هستن یا نسبت به مرحله ای که میرم همون چیزهایی که تو اون مرحله داشتم میده بهم؟
بعد اگه نیو گیم پلاس رو شروع کنم، باز بخش انتخاب مراحل رو میاره، یا باید تا تموم کردن نیو گیم پلاس صبر کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: db07

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام دوستان،
من بازی رو تازه تموم کردم و شاهکار بود،
یه سوال
میخوام تروفی و ایتم ها مونده رو بگیرم، اگه از بخش انتخاب مراحل برم، همه ایتم و اسلحه ها هم که تو پایان بازی داشتم باهام هستن یا نسبت به مرحله ای که میرم همون چیزهایی که تو اون مرحله داشتم میده بهم؟
بعد اگه نیو گیم پلاس رو شروع کنم، باز بخش انتخاب مراحل رو میاره، یا باید تا تموم کردن نیو گیم پلاس صبر کنم

همون چیزهایی که تا اونجای بازی داشته رو بهت میده.
نیو گیم پلاس هم شروع کنی می تونی سیوی که باش بازیو تموم کردی لود کنی مشکلی نداره.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بازی تازه امروز گرفتم اما میترسم جلو خانواده پلی بدن :D
بازی صحنه هاش در چه حده؟
اول بازی صحنه داره؟
قابل اسکیپ هست؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
بازی تازه امروز گرفتم اما میترسم جلو خانواده پلی بدن :D
بازی صحنه هاش در چه حده؟
اول بازی صحنه داره؟
قابل اسکیپ هست؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
درود
بازی دو جا صحنه داره، یکی تو سه چهار ساعت اول بازی، یکی هم تو یک سوم پایانی،
اولی زیاد مشکلی نداره،
دقیقا جاش رو میتومن بگم تا رسیدی بهش بازی نکنی ولی اسپویل میشه،
اسکیپ میتونی بکنی ولی اصلا این کار رو نکن،

• Like
Reactions: SleepyTurtel

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه فکر میکنید جو منفی و حواشی دور بازی از پیک خودش گذشته و داره فروکش میکنه ، پس معلومه هنوز اینو نخوندید

Games need to return to black-and-white morality

این تلاش قابل ستایشه ..آخه چی کار یه شاهکار مثل بایوشاک داشتید برای به کرسی نشوندن طرز فکرتون ....

158707

واقعا چیزی برای گفتن ندارم

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
یکی از دوستان من دیسک بازی رو خریده و اتفاق خیلی جالبی براش افتاده بود
ایشون به شدت دنبال ریجن ال بازی بودن در نهایت از یکی از این سایت ها خریدش و منتظر رسیدن بازی بود در نهایت که بازی رسید و از پاکت پست درش اورد متوجه شد که انگار پلمپ بازی یا همون پلاستیک روش یک بار از بین رفته و پاره شده و دوباره پلمپ شده وقتی بیشتر دقت کرد متوجه شد که کاور بازی یک مشکل اساسی داره به طور کلی کاور بازی کوتاهه یک طرفشم کجه و کاملا بی کیفیته در نهایت با نگاه دقیقتر به یک لوگو عجیب روی دیسک ها متوجه شدیم نسخه ای که ایشون خریده مال برزیله و دوستان برزیلی نمیدونم به چه علتی اومدن یک کاور ریجن ال امریکا پیدا کردن یک اسکن کاملا مبتدیانه از روش گرفتن و کاور بازی هایی که توی کشور خودشون تولید کردنو با اون عوض کردن بقیه چیز ها همه درسته دیسک ها، کد های دانلودی که میتونی یه مقدار گلوله اول بازی داشته باشی و ... همه کدها هم روی کاغذ های تبلیغاتی و هم روی دیسک ها با هم میخونه غیر از کاور بازی در مجموع اتفاق عجیبی بود
این که کدوم تاجری از اون سر دنیا به جای ریجن ال امریکا یا مکزیک مال برزیلو بیاره برای من خیلی عجیبه البته تاجر های داخلی این کارو نکردن بلکه کار کسایی هستش که به دبی دسترسی دارن....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
فقط اونی که لیز میخوره ...
عجب! :D بنده دو بار بازی رو تموم کردم و با اینکه یه بازی خطی هم محسوب میشه، ولی باز یه سری چیزهای جالب داره که توی این دو دور ندیده بودم!
کلاً برخلاف قیافه TLoU2 که بهش می‌خوره محدود و اسکریپت‌شده باشه، هم توی گیم‌پلی آزادی عمل بالایی داره و هم توی حرکات دشمنان میشه چیزهای جالبی دید. مثلاً یه نمونه‌ش:
اونجا که با الی میریم سر میز کار که اسلحه رو آپگرید کنیم و یه بی‌شرفی از عقب میاد سراغ‌مون و یه jump scare خفن شکل می‌گیره، حتی اونجا هم به طور کامل اسکریپت‌شده نیست!
من توی دور دوم برای اینکه ببینم چه اتفاقی می‌افته، توی راهروهای پشت سرم ۲،۳ تا مین گذاشتم روی زمین و بعدش رفتم سراغ میز. این بار به جای اینکه مرتیکه بیاد الی را وسط کار با اسلحه غافلگیر کنه، رفت روی مین و ترکید! :)) هم انتقام خیلی خوبی بابت شوک دور اول گرفتم و هم برام جالب بود که یه صحنه از پیش طراحی شده نبوده که مثلاً دشمن‌های پشت سرمون در حالی که نمی‌بینمشون، یهو لود بشن و یه کاتسین شکل بگیره. یعنی دشمن‌ها واقعاً از عقب راهرو دارن میان و سر راه‌شون هم اگه مین باشه میرن روش منهدم میشن! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر