PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اگه بازی بده بازی نکن
شما اگه با hate سرچ کردی با love هم سرچ کن کلمه لست رو
این بازی فن سرویس نیست
مفهومه. انتقال یه مفهوم قوی به نام بد بودن انتقام به یه داستان تلخ نیاز داره.
من فیلم های مهران مهام و تنابنده رو پیشنهاد میکنم اگه فن انتقال مفهوم نیستین

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
یکی از کابوس های جذاب و دوست داشتنی ما در لست ۲
هر موقع باهاش رو به رو میشدم یه مبارزه ی چالشی واقعی اما خفن باحال رو تجربه میکردم
نیل دراکمن و تیم ناتی داگ بازی عظیمی رو در حد اثر نسل نهم تقدیممون کردن . گیم پلی پویا و داینامیک . خشونت کاملا ارضا کننده . به قدری روی گیم پلی و گان پلی بازی کار شده بود که نمیشه این زحمت سازنده رو توصیف کرد . به معنای واقعی کلمه اثری کامل و به شدت انقلابی منتشر کردن

154771

و اینکه اینهم آرزوییست

154772

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
جناب نیما خان !!! مدیر انجمن ! من بیشتر از ۶ ساله که عضو این انجمن هستم ،، تو کار خودمم تو بخش مدیریت هستم و لی از اونجایی که مطمعنم حداقل دوتا پیراهن تو مدیریت ازشما بیشتر پاره کردم ( حالا شما میتونی بگی از بیکفایتیت بوده که پیراهنت پاره شده !!) هیچ وقت سعی نکن با دیکتاتوری و سو استفاده از امکاناتت و مسئولیت و ابزاری که در اختیارت گذاشتن جایی رو اداره یا به قولی مدیریت کتی ،، چون دیگران دقیقا تابع منش و طرز رفتار شما هستن ،، من تو زمانی که بازی دث استراندینگ اومده بود و سیل عظیمی از دوستان عصبانی که نتونسته بودن با بازی ارتباط برقرار کنند دیدم که همین دیدگاه دیگتاتور معابانه حاکمه و به هیچ نظر مخالفی اجازه ابراز عقیده داده نمیشد !! شما میتونین راحت من و بن دائم بکنید ،،، تصمیم باشماست ولی من تو هر پوزیشنی که باشم چه مدیریت! جه ته چارت سازمانی ! به خودم اجازه نمیدم سر اختلاف نظر به کسی توهین کنم حتا اگر اون شخص به سن فرزند من باشه حالا به قول شما ( گاو پیر هم سنش بالاست ولی لایق احترام نیست !!! ) امیدوارم به عنوان صحبنهای یک دوست بپذیرید ،، موفق و پیروز باشید

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
اگه بازی بده بازی نکن
شما اگه با hate سرچ کردی با love هم سرچ کن کلمه لست رو
این بازی فن سرویس نیست
مفهومه. انتقال یه مفهوم قوی به نام بد بودن انتقام به یه داستان تلخ نیاز داره.
من فیلم های مهران مهام و تنابنده رو پیشنهاد میکنم اگه فن انتقال مفهوم نیستین
جمله اول شما منو یاد اون خانمی انداخت که گفتند هرکی دوست نداره جمع کنه از ای ان بره !!! از ماست که بر ماست!!!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
جناب نیما خان !!! مدیر انجمن ! من بیشتر از ۶ ساله که عضو این انجمن هستم ،، تو کار خودمم تو بخش مدیریت هستم و لی از اونجایی که مطمعنم حداقل دوتا پیراهن تو مدیریت ازشما بیشتر پاره کردم ( حالا شما میتونی بگی از بیکفایتیت بوده که پیراهنت پاره شده !!) هیچ وقت سعی نکن با دیکتاتوری و سو استفاده از امکاناتت و مسئولیت و ابزاری که در اختیارت گذاشتن جایی رو اداره یا به قولی مدیریت کتی ،، چون دیگران دقیقا تابع منش و طرز رفتار شما هستن ،، من تو زمانی که بازی دث استراندینگ اومده بود و سیل عظیمی از دوستان عصبانی که نتونسته بودن با بازی ارتباط برقرار کنند دیدم که همین دیدگاه دیگتاتور معابانه حاکمه و به هیچ نظر مخالفی اجازه ابراز عقیده داده نمیشد !! شما میتونین راحت من و بن دائم بکنید ،،، تصمیم باشماست ولی من تو هر پوزیشنی که باشم چه مدیریت! جه ته چارت سازمانی ! به خودم اجازه نمیدم سر اختلاف نظر به کسی توهین کنم حتا اگر اون شخص به سن فرزند من باشه حالا به قول شما ( گاو پیر هم سنش بالاست ولی لایق احترام نیست !!! ) امیدوارم به عنوان صحبنهای یک دوست بپذیرید ،، موفق و پیروز باشید
کدوم توهین ؟ میگم دلیل نمیشه اگه سن شما بالاتر از بقیه ست یعنی از بقیه بیشتر میفهمید ... چون چندبار دیدم هی تکرار کردید توی بحث های مختلف که من 50 سالمه و ...
الان شما توهین من رو نشون بده ...
جناب آقای محترم 50 ساله ، این توهینیه که شما به کسی کردی که گفته من کارکتر ابی رو دوست دارم . پس لطفا بجای دیگران خودتون رو نصیحت کنید :
154786

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
کدوم توهین ؟ میگم دلیل نمیشه اگه سن شما بالاتر از بقیه ست یعنی از بقیه بیشتر میفهمید ... چون چندبار دیدم هی تکرار کردید توی بحث های مختلف که من 50 سالمه و ...
جناب آقای محترم 50 ساله ، این توهینیه که شما به کسی کردی که گفته من کارکتر ابی رو دوست دارم . پس لطفا بجای دیگران خودتون رو نصیحت کنید :
View attachment 154786
عه چه جالب خودم ندیدم این پستو :D

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
من واقعا این مطلب برام خیلی جالبه که تو فرهنگ ما ایرانیها ،، این چیه که هر برداشت شخصی از چیزی داریم با زور و فشار و گذاشتن انرژی بینهایت!! میخوایم به دیگران هم بگیم همین فرمی برداشت کنن ،، فقط هم تو مسئله گیم نیست ها ... تو اعتقادات دینی ،، یا روابط بین زن و مرد ،، یا حتا پزشکی !!!! خوب ممنون دوست عزیز ولی اگه پست من رو بخونید من نظر خودم و تعداد بیشماری در سراسر جهان رو اوندم مطرح کردم ،، حالا شما میفرمایین هیتر هستن !!! من نمیدونم یوتیوپر میلیاردری که تو صحنه هایی که تو بازی اتفاق میوفته داره اشکس در میاد چجور هیتری میتونه باشه !!!
دوست عزیز اتفاقا شما خودت که بدتری. اینهمه صفحه پست های شما هست که داری تلاش میکنی تو مغز همه بکنی بازی خوب نیست. بعد هم به عنوان کسی که منبع صحبت هاش متاکریتیک که پر از هیتر و ترول هست و یو تیوبر هایی که با نظراتو حرکات عجیب غریب دنبال ویو بیشتر هستن هست انتظار داری منطقی هم باهات صحبت بشه
انقدر شما رفرنس به ویدئو هایی که دیدن میدین اصلا آدم شک میکنه بازی را حتی تست کرده باشین

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
و اینکه اینهم آرزوییست

View attachment 154772

عکس گیتار گذاشتی بگم که ناتی داگ با همکاری شرکت taylor دو نسخه گیتار دادن به بازار که یکیش همینه و ارزونتر و کوچیکتره اما نسخه ی اصلیه و همونی که عکس پروانه روی دسته گیتاره و جول باهاش اهنگ میزنه رو به قیمت ٢٣٠٠ دلار! پیش فروش کردن. چند روزیه به شدت تو کف این گیتارم ولی خب نمیشه خرید ، یعنی عملا خرید گیتار ۵۵ میلیون تومنی ارزوست! ولی خب اگه مثل من خیلی طالب گیتاره هستین میتونین یه مدل sunbrust fender یا هر جنس دیگه ای بگیرین که تقریبا شبیهشه و با نهایتا ١٠ تا ١٢ میلیون ( بعضی مدل ها خیلی کمتر ) صاحب گیتار جول بشین ( عکس پروانه هم خودتون بچسبونین رو دسته گیتار!! ) ولی خب بازم هیچی اون مدل تیلور نمیشه!

1519507_z.jpg

The-Last-of-Us%E2%84%A2-Part-II_20200629124155-scaled.jpg

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
View attachment 154786
اولا که به هیچ وجه من از سن و سال خودم حرفی نزدم فقط گفتم حدود ۳۰ سال هست که گیم بازی میکنم ! من اگر صد بار هم این رو تکرار کرده باشم اصلا معنی اون بیشتر فهمیدن یا خدای نکرده خورد و بیتجربه شمردن هیچکس نبوده ، بلکه هدفم این بوده که من هم منطقا دید سطحی ندارم و تازه کار نیستم همین ،، بعد از کی تا حالا گرایشهای ذهنی که در انسانها هست توهین تلقی میشه ؟! کلمه سایکوپتیک یعنی شخصیتی مانند ابی !! اگر این یک جور توهین باشه پس مشخصه که ابی شخصیت معقولی نداره !!!! انسان عصبانی ، انسان مهربان ، انسان زود رنج، انسان مهر طلب ، انسان سایکوپت ! همه اینها صفتهایی شخصیتی هستند نه ناسزا و توهین ، که شما بخاطرش یکهفته دسترسی من رو به انجمن قطع کردید بعد لفظ توهین آمیز حتما نباید حاوی کلمات بدی باشه من هم به شما میگم « آقای ۴۵ ساله !! لطفا بیشتر توجه کنید !!! » حالا خودتون قضاوت کنید !!

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوست عزیز اتفاقا شما خودت که بدتری. اینهمه صفحه پست های شما هست که داری تلاش میکنی تو مغز همه بکنی بازی خوب نیست. بعد هم به عنوان کسی که منبع صحبت هاش متاکریتیک که پر از هیتر و ترول هست و یو تیوبر هایی که با نظراتو حرکات عجیب غریب دنبال ویو بیشتر هستن هست انتظار داری منطقی هم باهات صحبت بشه
انقدر شما رفرنس به ویدئو هایی که دیدن میدین اصلا آدم شک میکنه بازی را حتی تست کرده باشین
اگر شما پستی از بنده پیدا کردین که قبل از توضیحاتم کلمه « نظرمن» یا «نظر شخصی من» رو نذاشته باشم حق باشماست در ضمن من از ثانیه ای که گیم منتشر شد بازی رو شروع کردم و یک بار به اتمام رسوندم برای دقیق شدن الان دارم رو حالت نیو گیم پلاس میرم منتها چون قصد فروش داشتم یک اکانت جدا برای این بازی ساختم آی دی من هم تو اون اکانت
Thecrikker هست در ضمن هم در آپارات و هم در اینستا گیمپلیهای زیادی از این بازی و بازیهای دیگه دارم که اگه مشکلی نداشته باشه لینکش رو میذارم تا بدونید کسی بدون تست و تجربه نمیتونه بیاد بازی ای رو رو با نقد کنه
Instagram: sohrab_mj25
www.aparat.com/mojahed46

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
احساس کردی پدر گیم ایرانی نکنه

اون دفعه هم من گفتم جواب سوالات رو بازی میده نیازی نیست قبل اتمام بازی اینجا سوال کنید. میخواستی منو درسته بخوری که من پدرگیم ایرانم اول تحقیق کنید من کی هستم بعد ریپلای کنید!!!!

الانم اینایی که تورو ریپلای میکنن فهمیدن که نباید دیگه ریپلای کنن

لازمم نکرده شما بیای به بقیه بگی چی خوبه چی بده یا کدوم شخصیت منفور کدوم یکی منفور نیست
همه عقل دارن همه هم اینجا ماشالا میانگین ۳۰ سال رو دارن خودشون و خودمون میدونیم بازی با متای مثبت 90 و گوتی امسال خیلی خفن هست اینکه شما صحنه خفن و چیز خفن ندیدی توی بازی به خاطر سن و سالت و فکر قدیمی هست درکت میکنیم

نظرتو گفتی منفی هست اوکی نیازی نیست تو چشم بقیه فروش کنید.
دیگه مطمعن شدم از اقوام همون خانومه هستی ،، چون خیلی انگار به نقطه حساسی زدم ،، اتفاقا من پدر گیم ایرانم چون اون زمان که من کومودور بازی میکردم شما هنوز یه سیب بودی روی درخت ،،!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر