PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
از روزی که بازی رو تموم کردم تا الان یه حالت عجیبی دارم ! حتی 1 دقیقه هم هیچ بازی رو پلی ندادم و نمیدونم چیکار کنم !
کسی اینطوری شده ؟ اگر شده راه حلش چیه واقعا :D
آقا تنها نیستی خیلی ها مثل خودتن. بازی واقعا آدم رو تو یک حالتی میبره که قشنگ سست میشه . حالا باز دم سونی گرم یک چیزی می دونست 1 ماه بعدش میخواد گوست رو بده . لااقل شاید این طوری طرفدارهای این بازی که مثل من و شما در خلصه فرو رفتن یک فرصتی پیدا کنن که یکم از اتمسفر دارک بازی خارج بشن .
فکر کنم راه حلش اینه که یک بار دیگه بری 2 اش رو . بعد باز 1 رو بری اگه حالت همچنان این طوری باشه فقط باید صبر کنی گذر زمان باعثش بشه . من آدم جو گیری نیستم ولی واقعا این بازی داغانم کرد. دوستان هم من رو کلا تو تاپیک بازی ها زیاد نمی بینن ولی این لعنتی کمترین کاری که میشه کرد اینه که آدم هی دربارش بنویسه . من قسمت اولش رو دوست داشتم ولی خب اون موقع این قدر که این نسل درگیر بازی ها میشدم نمی شدم شاید چون اون نسل بازی ارزون بود و زرت و زرت بازی می خریدیم فقط می رفتم تموم کنم یا به هرحال گذر عمر در دید ادم هم تاثیر میگذاره اما دو اش بعد مدت ها واقعا تنها بازیه که با جون و دل برای بار دوم میرم سراغش نه صرفا برای پلات . البته خب همچنان اون روایت و زهرش گلوی ادم رو می گیره ولی خب از اون درد های لذت بخشه . حالا من این بازی رو تو یک اکانت با دوم اترنال گرفتم با احترام برای طرفدار های دوم که خودم هم تا حدی هستم اصلا نمی دونم چطوری برم سراغش .واقعا باید به زور برم سراغش . خودم میخوام بعد پلات 2 دوباره برم سراغ 1 اش. کسی چه میدونه اگه قسمت شد اکانتش موند برای بار چندم برم . شاید قبل از این تنها بازی ای که این چنین به روحم نفوذ کرده بود هوی رین بود . به نظرم با همه ایراداتی که به داستانش میگیرن یک کلاس درس فیلم نامه نویسیه .
وضعیت اقتصادی جالب نیست که برای کمترین ادای دین به سازنده ها نسخه کالکتور بازی رو بخرم . و خب متاسفانه از نظر جغرافیایی هم شرایط اش نیست ولی امیدوارم روزی برسه که نیل دراکمن و دست اندرکاران بازی رو ببینم و بگم شما ترکوندین .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
از روزی که بازی رو تموم کردم تا الان یه حالت عجیبی دارم ! حتی 1 دقیقه هم هیچ بازی رو پلی ندادم و نمیدونم چیکار کنم !
کسی اینطوری شده ؟ اگر شده راه حلش چیه واقعا :D
زیاد به حرف اینایی که می‌گن راه حلش شروع کردن دور دومه اطمینان نکن. ممکنه مثل من به سندروم "می‌خوام دوباره گیم‌پلی فوق‌العاده‌ی بازی رو با یه درجه‌ سختی دیگه و یه پلی استایل متفاوت تجربه کنم ولی باید به Unbroken گوش بدم و به تجربه‌ای که تو اون سی و خورده‌ای ساعت داشتم فکر کنم و فعلا میل به هیچ بازی‌ای ندارم؛ حتی خود Part II." دچار بشی. :D امیدوارم نشی ولی اگه شدی راه حل خاصی براش نیست فقط شل کن! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
حقیقتا قابل باور نیس این حجم از حماقت و وحشیگری. خودش بخشای اسپویل دار رو سیاه کرده اما خب بازم میذارمش داخل اسپویلر تا اگه کسی بازی نکرده نبینتش. یکی ۲ساعت اول رو گذرونده باشید مشکلی نیس.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
حقیقتا قابل باور نیس این حجم از حماقت و وحشیگری. خودش بخشای اسپویل دار رو سیاه کرده اما خب بازم میذارمش داخل اسپویلر تا اگه کسی بازی نکرده نبینتش. یکی ۲ساعت اول رو گذرونده باشید مشکلی نیس.

مطمئن باشید این جماعت نهایتا تا یک ماه دیگه وارد زباله دان تاریخ میشن و از این بازی و دستاورد ناتی داگ به عنوان یکی از شاهکارهای ابدی صنعت گیم یاد خواهد شد.

من فقط عاشق کامنتهایی شدم که براش گذاشتن. یعنی هر چی ادم کله گنده که تو صنعت میشناختم براش کامنت گذاشته بود و بهش روحیه داده بودن . واقعا دستشون درد نکنه.

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
ببخشید جفت پا میپرم وسط این تاپیک، ولی بعد از مدتی رفتم Era و گذرم به این تاپیک خورد:

Angry Joe really went full misogyny with The Last of Us Part II huh?

حیفم اومد به این موضوع اشاره نکنم که کاربرای این فروم چقدر بد بـختن که 18 صفحه به طرف هر چی دلشون خواسته گفتن، هر کی هم خواسته نظر متفاوتی بده، و یا بگه من با نظر AJ موافقم...... بن میشه.

توجه کنید تو همین تاپیک یکی دو نفر مستقیم به AJ گفتن rapist ولی بن نشدن. اما کافیه یه نفر نظری مخالف اکثریت بده اونم در مورد چی؟ در مورد بازی. بلافاصله بن میشه.

من نظرم به هیچ کدوم از دو گروه نزدیک نیست، ولی انصافا شما در مورد این فروم قضاوت کنید. دلیل این رفتار متناقض مدیرای Era میدونید چیه؟ چون این فروم در جواب حواشی neogaf بوجود اومد و اصلا با بزرگ کردن این حواشی تغذیه میشه، واسه همین هر کسی میتونه بره تو هر تاپیک مرتبطی بدون هیچ مشکلی به افراد مختلف تهمت بزنه و خبری هم از بن و توقیف و اینجور چیزا نیست.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
عاقا ول کنید این کاربرای بی ارزشو دیگه

112 نقد آدم‌ درست حسابی ثبت شده
112000 نقد انگری جو طوری ثبت شده

زور بزنه بتونه نمرشو توی قسمت یوزرای متاکرتیک ثبت کنه (تا الان هم 112000هزار نقد ثبت شده)

نقدش هیچ اهمیتی برای هیچکسی نداره و هیچ تاثیری هم توی نمرات نداره نظر خودش برای خودش خوبه نه اینکه بهش استناد کنی بگی چون این گفته اینجای بازی بده پس حتما بده.

اگه میخوای بگی طرف مهم چون فالوور داره
امیر تتلو ۴ میلیون فالوور داشت و به خاطر این بود دلقک بازی زیاد در میاورد
حسن ریوندی ۱۴ میلیون داره وووو

اینا هم بالا بری پایین بری تز بی طرفی برداری هر کاری کنی دلقکن
100% با حرف شما موافقم
فقط اون تاپیکو که دیدم میخواستم از جو فاجعه بار Era حرف بزنم و تو دلم نمونه، دیگه جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم.

• Like
Reactions: sam.fisher

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
نه اینکه بهش استناد کنی بگی چون این گفته اینجای بازی بده پس حتما بده.
والله اینو در مورد همون نقدهای رسمی هم نمیشه گفت:-" کلا در مورد هیچی نمیشه گفت!
همین الان ایرادها یا نکات مثبت چه مخالف ها و چه موافق ها رو که میبینی(و دارن بحث میکنند نه صرفا هیت پراکنی)، هرکی به یک بخشی داره اشاره میکنه!

هرکی میگه فلان جاش خوبه؛ بیسار جاش جای کار داشت و ...! :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
ببخشید جفت پا میپرم وسط این تاپیک، ولی بعد از مدتی رفتم Era و گذرم به این تاپیک خورد:

Angry Joe really went full misogyny with The Last of Us Part II huh?

حیفم اومد به این موضوع اشاره نکنم که کاربرای این فروم چقدر بد بـختن که 18 صفحه به طرف هر چی دلشون خواسته گفتن، هر کی هم خواسته نظر متفاوتی بده، و یا بگه من با نظر AJ موافقم...... بن میشه.

توجه کنید تو همین تاپیک یکی دو نفر مستقیم به AJ گفتن rapist ولی بن نشدن. اما کافیه یه نفر نظری مخالف اکثریت بده اونم در مورد چی؟ در مورد بازی. بلافاصله بن میشه.

من نظرم به هیچ کدوم از دو گروه نزدیک نیست، ولی انصافا شما در مورد این فروم قضاوت کنید. دلیل این رفتار متناقض مدیرای Era میدونید چیه؟ چون این فروم در جواب حواشی neogaf بوجود اومد و اصلا با بزرگ کردن این حواشی تغذیه میشه، واسه همین هر کسی میتونه بره تو هر تاپیک مرتبطی بدون هیچ مشکلی به افراد مختلف تهمت بزنه و خبری هم از بن و توقیف و اینجور چیزا نیست.
جالب اینجاست حتی اون زنه هم زیر حرفش زده و همه حرفاش رو پاک کرده.
بعد یک عده توی اون خراب شده همچین عوضی هایی هستن.

ریست ارا فروم خرابیه...کثیف ترین و مسموم ترین فرومی که گیمینگ به خودش دیده.
خیلی هاشون جاشون یک راست تیمارستانه.
واقعا برای این سازنده هایی که اینا بهشون خط میدن باید متاسف بود.

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

الان اومده بودم راجع به همین حرف بزنم ،،. حقیقتا اینترنت یه اشتباه بود ... کاش حداقل میتونستن جلوی اتصال افرادی که صلاحیت استفاده از این ابزار رو ندارن بگیرن ....

مطمئن باشید این جماعت نهایتا تا یک ماه دیگه وارد زباله دان تاریخ میشن و از این بازی و دستاورد ناتی داگ به عنوان یکی از شاهکارهای ابدی صنعت گیم یاد خواهد شد.

من فقط عاشق کامنتهایی شدم که براش گذاشتن. یعنی هر چی ادم کله گنده که تو صنعت میشناختم براش کامنت گذاشته بود و بهش روحیه داده بودن . واقعا دستشون درد نکنه.
جنون دنیا رو برداشته ... اون ۷۰ نفر تو کیوتو انیمیشن هم که تقریبا حوالی سالگردش هستیم هم این تهدید ها رو همین جور سرسری گرفتن ...

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan

امیدوارم نیل با همین فرمون ادامه بده کم نیاره جلو این جماعت.

فقط این توییت عمو تامی :D
151763

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بعد از دو هفته این شاهکار رو تموم کردم
برام شد هم رده ی متال گیر 3
ناتی داگ کلا ی نسل جلوتر از بقیه استدیوها هست حتی شک دارم که بقیه استدیوها بتونن به همچین کیفیتی در نسل بعد برسن
دو جا اشکم در اومد:
جایی که جول کشته میشه :( و اخر بازی که الی داره ابی رو خفه میکنه و یهو جول بنظر الی میاد والی پشیمون میشه از کشتن ابی=((,وضعیت ابی هم وقتی الی پیداش میکنه خیلی ناراحت کننده بود
داخل مبارزشون هر زخمی که به ابی میزدم حس خیلی بدی پیدا میکردم:(

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

باید هم کامنت بگذارن . طرف یکی از پای ثابت صداپیشه بازی هاست کارنامه کاری اش نصف بازی های خوب هر سال رو حضور داشته . واقعا حیفه من این ریسپانس های منفی رو می بینم ناراحت میشم که نکنه انرژی سازنده ها از بین بره و مثل خیلی های دیگه برن سمت این که فقط یک چیزی بسازن همه به به و چه چه کنن . باج دادن به یک سری دیوونه باعث شده امروزه این چنین افت کلی رو تو صنعت گیم و بازی ببینیم . امیدوارم بیشتر روی توئیت های مثبت فوکاس کنن. به قول نیل این بهای ساختن یک اثر متفاوت در صنعت سرگرمیه . این ها قشنگ مارو یاد سرافیت های بازی و وولف ها و تمام فرقه های وحشی و تعصبی بازی می اندازن. برای همین هم بهشون فشار اومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر