PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
خب اگه اینطوره که ok ولی تو نگاه اول به نظرم در صد خیلی بالایی اومد‌ که ظاهرا منطقی بوده این افت.
طبیعتا توی هفته دوم، فروش بازی‌ها افت می‌کنند چون اون فروش اصلی برای همون ۳ روز اوله که تو همون ۳ روز اول رکورد تمام بازی‌های پلی‌استیشن رو شکوند

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
نمیشه که رشد فروش همیشه مثبت باشه...بعد یه مدت کم از ریلیز شدن مسلما کاهش شدید داره اما فروش یکنواخت میشه طوری که کاهش فروش هفته سوم نسبت به دوم خیلی خیلی کمه

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
از روزی که بازی رو تموم کردم تا الان یه حالت عجیبی دارم ! حتی 1 دقیقه هم هیچ بازی رو پلی ندادم و نمیدونم چیکار کنم !
کسی اینطوری شده ؟ اگر شده راه حلش چیه واقعا :D
New game +:D

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
از روزی که بازی رو تموم کردم تا الان یه حالت عجیبی دارم ! حتی 1 دقیقه هم هیچ بازی رو پلی ندادم و نمیدونم چیکار کنم !
راه حلش معلومه برای دور دوم شروع کن که لذتش هم ده برابر دور اوله :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
خوب منم حدود ۱۰ ساعت از این مافوق شاهکارو بازی کردم، فقط میتونم بگم WoooooooooW!
اگه این بازیه پس بقیه چی هستن؟ :D قشنگ تو یه لیگه دیگه سیر میکنه.
هر چی از صداگذاری ، گیم پلی ، کرافیک ، طراحی محیط ، داستان و ...... این لعنتی بگم کم گفتم. واقعا باور نمیشه ناتی داگ به همچین سطحی رسیده . خدا به داد بازیسازهای دیگه برسه چون بعد پارت ۲ کار بقیه به شدت سخت میشه .
فقط به کسایی که بازیش نکردن توصیه میکنم هرجور شده این شاهکارو تجربه کنن .

الان برم ادامشو بازی کنم ببینیم چی میشه :D

Wyoming Museum
بهترین و زیباترین چیزی بود که تو عمرم دیدم . این قسمتش به حدی خوبه که من بعد از اینکه تمومش کردم، رفتم چند بار فیلمشو دیدم.
الکی نبود که منتقد هالیوود ریپورتر گفته بود فیلمهای سینما چطور میتونن با این بازی رقابت کنن و رو بر رو بشن؟ وقتی به این صحنه رسیدم، تمام حرفاشو با گوشت و خونم (وجودم) احساس کردم. درورد بر ناتی داگ که همچین شاهکاریو نشونم داد و مطمئنم تا اخر عمرم این لحظرو فراموش نمیکنم ^:)^

151726
151727

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه بار دیگه تلو رو بازی کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر