PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
من واقعا خسته شدم اینقدر پست های شما رو ادیت کردم و داخل اسپویلر گذاشتم! حتی پستی که نقل قول کردی میبینی از اسپویلر استفاده کرده ولی شما اهمیت نمیدی.
یه بار دیگه هم به شما تذکر دادم ، اگه باز هم تکرار کنید متاسفانه دسترسیتون به این تاپیک قطع میشه

شما بفرمایید با تاپ تالک چحوری باید اسپولیتر گذاشت تا بذارم
گفتم که چنین گزینه ای من توش‌نمیبینم شما هم زیاد حساسی داداش به یک هفته بازی اومده هر کی خواست بازی کنه کرده اینایی هم که من میگم ربطی به داستان بازی نداره جیزی مشخص نمیشه اصلا دیگه مطلبی تو این سایت نمیذارم موفق باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اقا برای ادامه بازی شدیدا استرس گرفتم!
موقع بازی کردن ی استرسی دارم شبیه استرسی ک سر جلسه امتحان نشستم!
الان اینجا هستم ی سوال جزیی هم پرسیدم تو اسپویلر:

رسیدم دقیقا همونجایی ک mel و owen رومیکشتیم و تامی میومد.

اقا من زمانی ک الی زد mel رو کشت اصلا دلم نسوخت براش و یجورایی بهش بی حس بودم و بیشتر دوس داشتم بکشمش.
شما حستون چی بود نسبت ب کشتنش؟
بدون اسپویل ادامه بازی جواب بدین لطفا :D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
دوستان درجه سختی روی تعداد دشمنای پیش رو هم تاثیر میذاره؟ درجه moderate زیادی آسون نیس؟ تموم آیتم هام full شده و آیتم جدید نمیتونم بردارم.

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان درجه سختی روی تعداد دشمنای پیش رو هم تاثیر میذاره؟ درجه moderate زیادی آسون نیس؟ تموم آیتم هام full شده و آیتم جدید نمیتونم بردارم.
نه تا اونجا که می‌دونم ، ولی روی درجه سختی بالاتر دشمنا سخت جون تر میشن و کمتر مهمات بهت میده و البته ضرباتشون جون بیشتری کم میکنه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
بعد از تموم کردن رد دد 2 تا مدت ها دستم سمت بازی نمیرفت تا اینکه به توصیه یه نفر رفتم سمت ویچر 3
حتی بازیایی مثل دث استرندینگ و ریمیک اویل 3 و بازی نکردم
ولی بعد از تموم کردن این بازی فک کنم بازی بعدی که بازی کنم رفت تا بازی بعدی که ناتی داگ بده بیرون
واقعا ناتی داگ و راک استار تو این دنیایی که همه چی شده صنعت و بقیه فقط دنبال پولن غنیمتیه واس خودش
کم بساز ولی خوب بساز نه مثل بعضی کمپانیا که هرسال بازی کپی میکنن میدن بیرون یا یه سری دیگه که پدر ریمیک و دراوردن
اگه منو نمیزنید باید بگم با شخصیت ابی خیلی حال کردم خیلی خوب شخصیتشو پرداخته بودن وقتی بازی گیم پلی ابی و در اختیارم گذاشت خیلی نا امید شدم و خورد تو ذوقم ولی هر چی رفتم جلو دلیل این کارشونو بیشتر فهمیدم و حال کردم با ساخت بازی

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خب همین الان بازی را تموم کردم. ۲۳ ساعت و نیم طول کشید برام.

فعلا با قلبی آکنده از اندوه فقط میتونم بگم یکی از بهترین بازی های ساخته شده در این نسل و احتمالا تمام ادوار برام بود.

فردا پسفردا نظر کاملم را میگم
من تعجب میکنم !!! من حدود 20 ساعته دارم میرم الان رسیدم به قسمت موزه!!!نمیدونم اگه برسم به آخر چقدر بشه ولی به نظرم نباید مشقت 6 سال انتظار رو 15-20 ساعته تموم کرد!!

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
یا خدا پشمام.... هوش مصنوعی این بازی عجیب و غریب فوق العادست... تو یکی از مراحل یه اتاق پیدا کردم خیلی شیک و تمیز بود... شک کردم کسی توش باشه با احتیاط رفتم جلو پیش خودم گفتم کسی نیست اگه بود که حمله می کرد. یه میز کار پیدا کردم که اسلحمو ارتقا بدم... یهو صدای پا شنیدم...? یکی از پشت اومد خفتمون کنه ما هم هنگ کرده بودیم... بقیشونم ریختن سرم.... خلاصه عجیب تجربه ایه این بازی... حیفم می یاد زود تمومش کنم.... 18 ساعت رفتم جلو تازه مرحله seraphites هستم... ?

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
من تعجب میکنم !!! من حدود 20 ساعته دارم میرم الان رسیدم به قسمت موزه!!!نمیدونم اگه برسم به آخر چقدر بشه ولی به نظرم نباید مشقت 6 سال انتظار رو 15-20 ساعته تموم کرد!!

من کلا سبک گیم زدنم سریعه. هرچند اینجا هم تقریبا خوب گشتم همه جا را . خیلی جایی نموند نگشته باشم. ولی حین مبارزات سریع بودم. اتفاقا من تعجب میکنم چجوری 30-35 بازی میکنید. به شخصه هرچقدرم کند بره کسی به نظرم نباید دیگه بیشتر از 27-28 ساعت طول بکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر