PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,049
نام
حامد
رحم کردن ابی به الی با رحم کردن الی به ابی یه تفاوت بزرگ داشت. اونم این که در هر دو مرحله ای که ابی به الی رحم کرد اطرافیانش جلوش رو گرفتن و خودش از انجام این کار ابایی نداشت. دفعه اول که اون رفیقش رفت که الی رو بکشه ابی حرفی نزد و اگه Owen جلوش رو نمیگرفت همه رو کشته بودن.
دفعه دوم هم که خواست دینا رو بکشه وقتی الی بهش گفت که بارداره ابی نه تنها پشیمون نشد بلکه گفت چه بهتر و خواست کار رو تموم کنه که اینجا هم لی بود که جلوش رو گرفت.
با حرفت موافقم ولی اینجا هستش که ما تفاوت الی رو با ابی و کلا با همه شخصیت هایی که تا به حال دیده ایم رو میبینیم.
الی یک قهرمان واقعیه

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
کانال بازیخوار تو یوتوب سعی کرده بازی رو بدون اسپویل بررسی کنه ویدو خوبیه .
نقد هاش همیشه همراه با طنزه قبلا توی تلگرام فعال بودن ویدو های خوبی هم می ساختن جدیدا فعالیتشون کم شده ولی این ویدو شون خوبه .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali

DF یه ویدئوی مقایسه بازی نهایی با تریلر های بازی رو گزاشته، در کل نسخه نهایی بازی تا حد خیلی خیلی زیادی به تریلر ها نزدیکه.
تنها چیزی که توی نسخه نهایی نیست یه سری سایه ها هستن (مقایسه کردن با تریلر 2018) و اینکه بعضی منابع نور مثل مشعل ها باعث ایجاد سایه نمیشن. بقیه تفاوت ها جزئی و در حد مثلا تغییر نورپردازی، تغییر جزئی تکسچر ها و ... هست.
در مورد انیمیشن ها هم میگن که اون تریلر 2018 در کل انیمیشن های بهتری داره و میگن به نظرشون شاید اون موقع انتظارات ناتی داگ از ایجاد انیمیشن های خیلی خیلی دقیق و کامل زیادی بالا بوده.
( اهم... :-"
من در مورد مقایسه اون انیمیشن های 2018 با تریلر گیم پلی اخر بازی یه بار اینجا نظر دادم، 2 صفحه فحش خوردم :-":-":-"، good times...)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نقد هاش همیشه همراه با طنزه قبلا توی تلگرام فعال بودن ویدو های خوبی هم می ساختن جدیدا فعالیتشون کم شده ولی این ویدو شون خوبه .

یعنی منم میخواستم بازی رو نقد کنم ،،، دقیقا همین حرفا رو میزدم ،، خصوصا اونکه هیچ کس صاحب بازی نیست ... ترکوند خلاصه ، لذت بردم ...

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
خیلی سخت بود یادگرفتنش، ولی بالاخره پس از چند روز تلاش تونستم حرفه ای کار کنم باهاش، امیدوارم لذت ببرید، قطعه غمگینیه.. اسپویلی که اسپویل شده دیگه اسپویل گذاشتن نداره! خواه ناخواه این اسپویلو همه ازش خبر دارن! راحت باشید!

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
هرچی‌ بیشتر به داستان، شخصیت پردازی و روایت فکر میکنی بیشتر عاشقش میشی! من اینجوری ام شمارو نمیدونم :D!
بخشی دیگه از مکانیزم مبارزه و درگیری در بازی !!!

هیچ اسپویلی هم نداره ...

موج انفجار و انیمیشن ها و ...... :-??

بعد از تموم کردن بازی گفتم برم یکمی RE3 Remake بزنم به دلیل کمی شباهت ساختاری... چشمتون روز بد نبینه که حاااااالم بهم خورد از گیم‌پلی و مکانیزم‌هاش :-& ۱۰ دقیقه نتونستم تحمل کنم کلا بستمش :D. پویایی گیم‌پلی و انیمیشن‌ها و melee systeme این بازی رسما توی یک کهکشان دیگه‌ای هست! همین ویدیویی که گذاشتی... باورنکردنیه!!

آخرین ویرایش:

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
یعنی منم میخواستم بازی رو نقد کنم ،،، دقیقا همین حرفا رو میزدم ،، خصوصا اونکه هیچ کس صاحب بازی نیست ... ترکوند خلاصه ، لذت بردم ...
آره واقعا ویدوش حرف دل منم بود .
من خیلی وقته ویدو های بازیخوار دنبال می کنم با اینکه همیشه طنز رو چاشنی کارش میکنه ولی سطح ویدو هاش معمولا بالاست .

• Like
Reactions: only sony

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان متاسفانه من هنوز بازی رو انجام ندادم ( البته بیشتر منتظر هستم نسخه فیزیکی یکم ارزون تر بشه بگیرم ) حالا من اوایل میدیدم یه سری از داستان بازی بد میگن میگفتم نه بابا چرت میگن نمیشه داستان بد باشه
اما الان روز به روز تعداد کسایی که بد میگن از داستان بازی بیشتر و بیشتر داره میشه حتی کسایی که میشناسمشون و فن سونی هم هستن
میخواستم بدونم واقعا داستان بازی امکان داره اذیت بکنه ؟ من هیچی از بازی رو جدا از خبر ها و تریلر های رسمی دنبال نکردم و هیچی اسپویل نشده واسم

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین

دستت درد نکنه، عالی بود. :x

اینم از Shinobi

150647

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر