PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
استودیویی که حتی از یک المان شکستن شیشه تا این حد استفاده میکنه و بهش می‌پردازه بدون شک شایسته ستایشه. من ۵ ۶ ساعت تا الان جلو رفتم و نظر شخصی من اینه که تو هر قضیه‌ای از بازی‌های این نسل یه سر و گردن بالاتره.
امیر من الان یه ویدیو از شکستن شیشه دیدم، یعنی چندین شیشرو پشت سرهم میشکست و هر دفعه به یه شکل متفاوت خورد میشدن، اصلا باورم نمیشد ، هنوزم هنگم

فیلمشو میذارم اینجا، اسپویل نداره ولی میذارمش تو اسپویل
:Praying::Praying:

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بستگی ب خودت داره من ک اصلا نمیدونستم گزینه ریسورس دیفیکالتی هم وجود داره ولی الان ک فهمیدم میخوام درجش رو بیارم پایین ک بهم ریسورس ها رو نشون بده چون ب هر حال من کلی تو محیط میچرخم و حیفم میاد چیزی رو از دست بدم.

تا اونجا که من میدونم ریسورس ها رو بهت نشون نمیده
سه تا تغییر ایجاد میکنه
یکی سلاح های سردی رو که NPC ها بعد مرگشون دراپ میکنن قدرتمندتر میکنه
میزان گلوله ها رو بیشتر میکنه
آیتم هایی که برای ساخت چیزایی مثل کوکتل و بمب دستی نیاز داری بیشتر بهت میده

حالا اینا واسه من شخصا مهم نیست
من بیشتر آیتم های لول اسلحه (اون پیچ مانندا) و اسکیل های الی (دارو مانندا) رو میخوام

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان کسی این مشکل رو داشته که دیتا داره حرف میزنی ، ولی صداش نمیاد ؟ خیلی روی اعصابه ... کاش سریع براش یه پچ بدن

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
لعنتی تو The BirthDay Gift بدجوری بغز کردم ...

View attachment 149336
من سر اینجا هم اشکم درومد. نمیدونم یا من زیادی احساسی‌ام یا واقعا کارگردان بازی ماوراییه. نمیتونم تصور کنم کسی این سکانسو دیده باشه ولی بگه داستان بازی بده

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
کیفیت بافت ها و تسکچر ها و... رو میبینم حتی تو کنسول معمولی میگم چرا خیلی از سازنده ها از پتانسیل بالای این کنسول درک درستی ندارن
برام عجیبه وقتی میشه از 1.8tf همچین چیزی کشید بیرون:
خیلی ها هنوز درک درستی از 10tf اونم معماری RDNA 2 ندارن که چیزی معادل 16-17 ترافلاپس معماری GCN PS4 میشه! اصلا نمیشه بازی نسل بعد ناتی رو متصور شد:D
ولی خب طبیعیه که اکثر استودیو ها تلنت، بودجه و تایم ناتی داگ رو ندارن. نمیشه خرده گرفت.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من تازه ساید استوری‌های سیاتل رو تموم کردم، بصورت کلی تا الان پرداخت به شخصیت و رابطه کلوئی و نیدین رو تو لاست لگسی دوست داشتنی‌تر میدونم تا الی و دینا :D
دینا خوبه خودش ولی خب رابطه‌اش با الی برام هنوز مثل کلوئی و نیدین نشده :D تا ببینیم در ادامه چی میشه.
مقایسه جالبیه از بین اون دو نفر کلویی خوب بود با نیدین حال نمیکردم :D الی و دینا چون تینیجرن بنظره من بامزه‌ترن با این سن کم تو همچین دنیای بی رحمی برای بقا میجنگن بازیو جذابتر کرده ولی دینا هنوز کار داره تا حسابی خودشو نشون بده :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
من سر اینجا هم اشکم درومد. نمیدونم یا من زیادی احساسی‌ام یا واقعا کارگردان بازی ماوراییه. نمیتونم تصور کنم کسی این سکانسو دیده باشه ولی بگه داستان بازی بده
تا اینجایی که من به لطف رفقا تونستم بازی کنم ( چپتر seattle day 3) بازی بقدری تو پرداخت ها و پلات هاش قوی هست که هیچی نمی تونم بگم ... گاهی به قدری با شخصیت ها همذات پنداری می کنم که از درون تهی میشم مثل خیلی هاشون ( امیدوارم تا آخرش جون سالم بدر ببرم ... :D)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سخته واقعا، سخت..

خیلی سخته کنار اومدن با این مدل حذف شدن شخصیتی که توی نسخه یک با درد کشیدنش درد کشیدی و با اندک خوشی های که میومد سراغش حال میکردی! 7سال منتظر بمونی که دوباره ببینیش، با دیدنش توی تریلر ذوق کنی و اوایل بازی هم کنترلش رو بدن دستت ولی تهش اینجوری..خیلی سخته یهویی اوایل بازی این مدلی حذفت کنن. معمولا وقتی یه شخصیت بزرگ از داستان حذف میشه که یکی دوتا شخصیت درست حسابی پرورش داده باشی قبلش. الان جول رو از دست دادیم که با دینا و جسی بریم جلو؟؟ تو کت من یکی که نمیره خدایی. بازی از لحاظ گیمپلی، گرافیک، لول دیزاین، کارگردانی تا الان خیلی خوب بوده ولی از لحاظ داستانی نا امید شدم. دیگه مهم نیست بازی رو زود تموم کنم ببینم تهش چی میشه. سعی می کنم از گیم پلی و محیط بازی لذت ببرم که انصافاً در این زمینه هم عالی کردن! احتمالا هم چندباری قراره توی فلش بک به گذشته برگردیم و جول رو ببینیم که کاش اینچنین نشه!!!

اون مادرفاکر اَبی هم قیافش خیلی آشناست واسم!!! امیدوارم فیلم هندیش نکنن..
وقتی خدای ناکرده یکی از نزدیکانت رو توی دنیای واقعی از دست میدی جایگزینی براش هست؟ فقط یه حس خلع وجود داره. حالا اگر کسی اون کس رو از تو گرفته باشه علاوه بر این حس خلع حس خشم و تنفر و غم و..... همینها میشه دلیل تو برای انتقام. اگر این حسا رو نداشته باشی که زندگیتو نمیزاری برای انتقام. بازی این حس رو به بهترین شکل منتقل کرده. این حسی که شما داری دقیقا چیزیه که باید داشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر